Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki pany za spota miło było poznać kolegów

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Również podziękował :hi:

Dzięki pany za spota miło było poznać kolegów

Mam nadzieję że będziesz uczęszczał i to nie raz jeszcze :wink4:

Opublikowano

Postaram się :naughty:.Powiedzcie mi panowie dobry warsztat co robią z tumnikami ,potrzebuje żeby mi ktoś dwie rzeczy sprawdził

Opublikowano

Postaram się :naughty:.Powiedzcie mi panowie dobry warsztat co robią z tumnikami ,potrzebuje żeby mi ktoś dwie rzeczy sprawdził

Przy rondzie Grzegórzeckim, ul Stanisława Żółkiewskiego, tam zakładałem końcówki Ultera i chłop porządnie podchodzi do roboty.

Albo znajomy który pracuje obok carrefoura w czyżynach w warsztacie z tłumikami, ma swój dodatkowy warsztat w mogile i jak byś chciał robić większą robotę to jedź do niego, on mi robił cały dolot z wycięciem kata, solidny gość :good:

Opublikowano

Ufff... Dopiero teraz po spocie do domu trafiłem... Jak wytrzeźwieje to podziękuje za spota, bo dziś już nie mam siły :sick3:

Opublikowano
:bry: wszystkim :)
Opublikowano

:bry: wszystkim :)

:bry:

Opublikowano

Postaram się :naughty:.Powiedzcie mi panowie dobry warsztat co robią z tumnikami ,potrzebuje żeby mi ktoś dwie rzeczy sprawdził

Przy rondzie Grzegórzeckim, ul Stanisława Żółkiewskiego, tam zakładałem końcówki Ultera i chłop porządnie podchodzi do roboty.

Albo znajomy który pracuje obok carrefoura w czyżynach w warsztacie z tłumikami, ma swój dodatkowy warsztat w mogile i jak byś chciał robić większą robotę to jedź do niego, on mi robił cały dolot z wycięciem kata, solidny gość :good:

Ok dzięki

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano
  • Autor

eeee tam po układach ( Majchrowski ma za duzo kasy by sie bawić w takie numery i to jeszcze przed wyborami ) , chyba lepiej wydzierżawić całość i mieć pewność zagospodarowania terenu niż mieć taki chłam jak teraz tam był i nic pewnego , niestety wiekszy moze wiecej :wink4:

Opublikowano

eeee tam po układach ( Majchrowski ma za duzo kasy by sie bawić w takie numery i to jeszcze przed wyborami ) , chyba lepiej wydzierżawić całość i mieć pewność zagospodarowania terenu niż mieć taki chłam jak teraz tam był i nic pewnego , niestety wiekszy moze wiecej :wink4:

Taaa, a te matoły z okolicznych bloków zamiast cieszyć się z nowej inwestycji to wolą wielkie płytowisko... :wallbash:

Poza tym jest jeszcze coś takiego jak ekipa Majchra, nie On sam jeden za sznurki pociąga, no ale...

Ten teren jest na tyle duży że pewnie spokojnie obie firmy czy też kluby by tam miejsce dla Siebie znalazly :gwizdanie:

Bo to przecież nie tylko pas startowy ale jeszcze tereny po dawnej zajezdni autobusowej...

Nurtują mnie jeszcze dwa zagadnienia aby politycznie przed wyborami się określić.

Jedno to NowoHucke i tutaj znajdę odpowiedź. Drugie, nie wiem jak wytłumaczyć fakt budowy tramwaju najpierw do Płaszowa ( przez KSW ) zamiast na Ruczaj :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Drugie, nie wiem jak wytłumaczyć fakt budowy tramwaju najpierw do Płaszowa ( przez KSW ) zamiast na Ruczaj

może dlatego że przebudowa nowohuckiej sie już od dawna prosiła , po za tym powstaje tam kolejna galeryjka

Opublikowano

ale mnie nie chodzi czy on coś wziął czy nie. Jest po prostu nie konsekwentny. Nie traktuje tak samo różnych podmiotów... Poza tym to kumpel Kościuszki...

Zresztą ch.. z tym. Szkoda się denerwować , kasy z tego nie mam :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 12:53_________________________________________________no i przez tego s.............a mamy jaja ze stadionem... :wallbash:

Opublikowano

Drugie, nie wiem jak wytłumaczyć fakt budowy tramwaju najpierw do Płaszowa ( przez KSW ) zamiast na Ruczaj

może dlatego że przebudowa nowohuckiej sie już od dawna prosiła , po za tym powstaje tam kolejna galeryjka

Jaka galeria, coś Ty wymyślił...

Chinole Sobie tandetę przebudowywują i nowy obiekt Galerią nazwali :polew:

Zary tam raczej nie znajdziesz :wink4:

Co do samej NowoHuckiej to jak dobrze wiesz była przebudowywany nie tak dawno - skrzyżowanie z Klimeckiego było w miarę nowe. I jak na mój gust to po tym remoncie co teraz jest przepustowość samej NowoHuckiej wcale jakoś wyjątkowo się nie zmieni na lepsze...

Opublikowano

Majchrowski wziął się ostro za kampanie!!!!!! w niedziele był na Kurdwanowie na Orliku razem ze Smudą :shocked:

Kamery były i te sprawy :gwizdanie:

A Smuda nawet mojemu młodemu karniaka wsadził :thumbdown:(nic dobroci dla dzieci :no:)

Opublikowano

Cztery lata temu ponaddwuhektarowy teren dawnego lotniska w Czyżynach zajmował Polski Związek Motorowy. W 2006 r. w wyniku skarg mieszkańców na hałas władze miasta odmówiły związkowi dalszej dzierżawy.

Raczej nie przejdzie...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.