Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No własnie to jest to ze dokladnie to nie wiem ale mysle ze kolo 29k :wink4:

za tyle Jarek sprzedał, a miał w lepszym stanie :gwizdanie: :decayed:

kupujesz to co mysle ? :)

Tak che kupic to o czym myslisz :cool1: A co do ceny moze sie uda za tyle sprzedac :)

czyli co :gwizdanie: zdradź tajemnicę

Jak sie uda sprzedac ese i kupic to zdradze :decayed:

eeeee nie daj się prosić :naughty:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No własnie to jest to ze dokladnie to nie wiem ale mysle ze kolo 29k :wink4:

za tyle Jarek sprzedał, a miał w lepszym stanie :gwizdanie: :decayed:

kupujesz to co mysle ? :)

Tak che kupic to o czym myslisz :cool1: A co do ceny moze sie uda za tyle sprzedac :)

czyli co :gwizdanie: zdradź tajemnicę

Jak sie uda sprzedac ese i kupic to zdradze :decayed:

eeeee nie daj się prosić :naughty:

:tongue4:
Opublikowano

Audi ????

Opublikowano

Audi ????

tak,nawet dwa :wink4:[br]Dopisany: Listopad 04, 2010, 06:07:26 _________________________________________________Ale sprzedac ese moze byc ciezko :embarrassed:
Opublikowano

Audi ????

tak,nawet dwa :wink4:[br]Dopisany: Listopad 04, 2010, 06:07:26 _________________________________________________Ale sprzedac ese moze byc ciezko :embarrassed:

czyli kolejne B2 :naughty:
Opublikowano

czyli kolejne B2

:naughty:
Opublikowano

czyli kolejne B2

:naughty:

:good:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 18:10_________________________________________________Kamil nas zaraził
Opublikowano

czyli kolejne B2

:naughty:

:good:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 18:10_________________________________________________Kamil nas zaraził

Tzn ja juz dawno mialem plan na cos do upalania.A pomysl z audi jest dosc dobry
Opublikowano

czyli kolejne B2

:naughty:

:good:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 18:10_________________________________________________Kamil nas zaraził

Tzn ja juz dawno mialem plan na cos do upalania.A pomysl z audi jest dosc dobry

ale taki jak Kamil ? czy coś gotowego
Opublikowano

czyli kolejne B2

:naughty:

:good:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 18:10_________________________________________________Kamil nas zaraził

Tzn ja juz dawno mialem plan na cos do upalania.A pomysl z audi jest dosc dobry

ale taki jak Kamil ? czy coś gotowego

Tylko i wyłacznie do własnej przeróbki :wink4: bo to daje satysfakcje a nie zakup gotowego auta :)
Opublikowano

czyli kolejne B2

:naughty:

:good:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 18:10_________________________________________________Kamil nas zaraził

Tzn ja juz dawno mialem plan na cos do upalania.A pomysl z audi jest dosc dobry

ale taki jak Kamil ? czy coś gotowego

czyli kolejne B2

:naughty:

:good:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 18:10_________________________________________________Kamil nas zaraził

Tzn ja juz dawno mialem plan na cos do upalania.A pomysl z audi jest dosc dobry

ale taki jak Kamil ? czy coś gotowego

Tylko i wyłacznie do własnej przeróbki :wink4: bo to daje satysfakcje a nie zakup gotowego auta :)

nie mam pytań.Brawo.czyli powodzenia w sprzedaży S4 :naughty:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 18:14_________________________________________________będzie od kogo brać przykład :naughty:
Opublikowano

Budowa auta zajmie zapewne z rok jak nic :wink4:

Opublikowano

Widzialem ja ale waga :rolleyes: 1400kg :gwizdanie: A to jednak duzo

Opublikowano

Ale macie tajemnice :kox::polew:

Opublikowano

Ale macie tajemnice :kox::polew:

:good::decayed:

Opublikowano

Ale macie tajemnice :kox::polew:

jakie :gwizdanie:
Opublikowano

ee tam ja wole tajemnice typu :

"dzięki za odwiedziny, mam nadzieje że to wypali"

albo

"weź mi na spota to o czym wcześniej rozmawialiśmy"

albo

"no i jak, zrobiłes coś z tym ?"

i ch.uj wie o co chodzi :polew:

Opublikowano

słuchajcie jakie jaja.... albo nic , wyślę zainteresowanym smsa :decayed: :decayed: :decayed:

wyluzujcie poślady :naughty::decayed::wink4:

Opublikowano

ee tam ja wole tajemnice typu :

"dzięki za odwiedziny, mam nadzieje że to wypali"

albo

"weź mi na spota to o czym wcześniej rozmawialiśmy"

albo

"no i jak, zrobiłes coś z tym ?"

i ch.uj wie o co chodzi :polew:

Krakowski klimacik :naughty: :naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.