Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: aleście naspamowali, aż prezes zawitał, Pablo musisz się podszkolić w temacie nawigacji :naughty:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Prezes zawitał bo Nas lubi, a nie dlatego że :spam: zobaczył :naughty:

Opublikowano

Prezes zawitał bo Nas lubi, a nie dlatego że :spam: zobaczył :naughty:

Wazelina :gwizdanie: :gwizdanie: A zaczęło się od tego, że kiepsko u was ze stosunkami :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Kto smaruje ten jedzie :kox:

Opublikowano

Kto smaruje ten jedzie :kox:

Oby dojechał do celu... :naughty:

Opublikowano

Miłej jazdy Jarko, i pamiętaj jak lubi wawka :naughty:

Opublikowano

Tyle że prezes to nie wawka, więc nie wiem o co komon :blink:

Opublikowano

Miłej jazdy Jarko, i pamiętaj jak lubi wawka :naughty:

Wawka lubi nowe, błyskotliwe i podniecające :> A nie misjonarza przez 40 lat :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2008, 00:16 _________________________________________________

Tyle że prezes to nie wawka, więc nie wiem o co komon :blink:

No brawo w końcu ktoś zauważył :polew:

Opublikowano

Miłej jazdy Jarko, i pamiętaj jak lubi wawka :naughty:

Wawka lubi nowe, błyskotliwe i podniecające :> A nie misjonarza przez 40 lat :gwizdanie: :polew:

To miłej zabawy chłopaki, ja do spania się zawijam, może pobawimy się jeszcze jutro :decayed::hi:

Opublikowano

Miłej jazdy Jarko, i pamiętaj jak lubi wawka :naughty:

Wawka lubi nowe, błyskotliwe i podniecające :> A nie misjonarza przez 40 lat :gwizdanie: :polew:

To miłej zabawy chłopaki, ja do spania się zawijam, może pobawimy się jeszcze jutro :decayed::hi:

Ty zapytaj lepiej Trzenia jak zmieniło sie jego życie po kilku nocach w warszawskim hotelu :polew:

Opublikowano

Wpadnij wieczorkiem jutro, narka.

Opublikowano

A nie misjonarza przez 40 lat :gwizdanie

no wiadomo

lepiej paplac sie w gó.nie :decayed:

wy chyba naprawde poszukujecie punktu G :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A nie misjonarza przez 40 lat :gwizdanie

no wiadomo

lepiej paplac sie w gó.nie :decayed:

wy chyba naprawde poszukujecie punktu G :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

No to się zaczyna :polew:

Opublikowano

A nie misjonarza przez 40 lat :gwizdanie

no wiadomo

lepiej paplac sie w gó.nie :decayed:

wy chyba naprawde poszukujecie punktu G :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

widzisz, macie jakąś awersję :polew: mało romantycznie to powiedziane też :polew: kolejny minus :P

nie namawiam przecież :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: leszczy :naughty:

Opublikowano

wy chyba naprawde poszukujecie punktu G :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nawigacja i nie ma problemu :decayed:

Opublikowano

wy chyba naprawde poszukujecie punktu G :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nawigacja i nie ma problemu :decayed:

oj oj oj akurat tobie chyba się popsuła bo błądzisz chłopie...S. sie skarżyła.... :polew: :polew:

Opublikowano

wy chyba naprawde poszukujecie punktu G :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nawigacja i nie ma problemu :decayed:

oj oj oj akurat tobie chyba się popsuła bo błądzisz chłopie...S. sie skarżyła.... :polew: :polew:

:polew:

Poziu nie drażnij moda :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

oj oj oj akurat tobie chyba się popsuła bo błądzisz chłopie...S. sie skarżyła....

ale inne są zadowolone :tongue4::wink4:

Opublikowano

oj oj oj akurat tobie chyba się popsuła bo błądzisz chłopie...S. sie skarżyła....

ale inne są zadowolone :tongue4::wink4:

a nie inni ?? :afro::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.