Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki Panowie za imprezkę, Robert dzięki za taxi, Rex zapamietaj że jak idziesz do miasta to nie ubierasz się tak jak na cracovię, zakładasz normalne ciuchy i wtedy cię wpuszczą na imprezę :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

dzięki za impre , czuje się jakbym wracał helikopterem :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki Panowie za imprezkę, Robert dzięki za taxi, Rex zapamietaj że jak idziesz do miasta to nie ubierasz się tak jak na cracovię, zakładasz normalne ciuchy i wtedy cię wpuszczą na imprezę :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

dzięki za impre , czuje się jakbym wracał helikopterem :naughty: :naughty:

no ja również, nie wiedziałem że Rtocki tak wiwija na zakrętach :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

mam nadzieje że sokol nie zostanie jego czwartą żoną bo wracają sami :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

mam nadzieje że sokol nie zostanie jego czwartą żoną bo wracają sami :naughty: :naughty: :naughty:

oglądniemy jutro tapicerkę u rtockiego i będzie wszystko wiadomo :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a myślisz że po co rtocki wozi folie? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

a myślisz że po co rtocki wozi folie? :decayed: :decayed: :decayed:

myślę że chodzi o to, że jak Kamil się nie sprawdzi, to owinie go folia i do Wisły, tam kończą wszystkie gumiaki :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dobra idę w kimę , miłej nocki TO :wink4: :th:

Opublikowano

No ja idę się wykąpać, potem ......... i do spania, wstanę o 16 na meczyk a potem na spocika, narka.

Opublikowano

już szydera poszła :tongue4:

powiem tak, z Robertem wracało sie bardzo miło :polew:

folia nie była potrzebna po przecież w umywalce wczesniej zostawiłem :kox:

Opublikowano
:hi: NIE SPAĆ ZWIEDZAĆ !!!!!!!!!!!!!
Opublikowano

Dzięki Panowie za imprezkę, Robert dzięki za taxi, Rex zapamietaj że jak idziesz do miasta to nie ubierasz się tak jak na cracovię, zakładasz normalne ciuchy i wtedy cię wpuszczą na imprezę :gwizdanie:

Jakie to sa normalne ciuchy ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Mad-Max dokładnie , ten C+ i reszta mediów to jeden wielki chłam ....szukają sensacji i opowiadają głupoty przeczytalem tylko pierwsze info i poszedlem dopiero później zajarzyłem o co chodzi no ale przynajmniej był pretext do :drunk:

Dzięki Jarko za popijawe!

Marek27 :th: wiesz za co :gwizdanie:

Widze że sie fajny podział robi na forum.... oby tak dalej !! :gwizdanie: dla mnie :th:

ps. Ogrowy nie przypisuj wszytskiego do Craxy okej ? nie jednemu psu burek pamietaj!

Opublikowano

Powitać Wszystkich :hi:

Dzięki Cuber, było miło i jak zwykle treściwie :decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2008, 14:09 _________________________________________________http://sport.onet.pl/0,1248675,1729017,,prezesowi_cracovii_postawiono_zarzuty,wiadomosc.html

Opublikowano

Jedzie ktoś na myjnie przed spotem?

BP Wielicka ok 17:30

Opublikowano
:hi: witam Panów.Dziękuję za spocika :notworthy:
Opublikowano

Siemka wszystkim byłem widzialem myslalem ze bedzie wiecej ludzi ale i tak bylo ok :)

Opublikowano

dla pierwszego warszawiaka który odpowie na pytanie :

kto jest Mistrzem Polski 2008/09 w piłce nożnej , ufundowana zostanie nagroda :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Warszawiakiem nie jestem, ale... no wlasnie - kto? bo chyba nikt jeszcze? :decayed:

Opublikowano

Powitać :hi:

Hehe myslałem ze bedzie troche czytania a tu bida dziś.

:)

Opublikowano

Bida Pablo bo wszyscy na spociku byli :naughty:

Dzięki za dzisiejsze wrażenia, jak zwykle ekipa dopisała :th:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.