Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bida Pablo bo wszyscy na spociku byli :naughty:

Dzięki za dzisiejsze wrażenia, jak zwykle ekipa dopisała :th:

Wiem wiem, Jarko.

Jak na spocie działo sie coś ciekawego?

Widze ze nowy kolega był :)

:hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I nawet zdążyłem na dobranockę :polew:

Opublikowano

Jak zwykle, same fajne furki się zjechały :cool:

Opublikowano

I nawet zdążyłem na dobranockę :polew:

Trzeba się przyzwyczajać, ja już daje rade z tym żyć :polew:

Opublikowano

Soko :th: po prostu tak jest.Ja już od małego przyzwyczajam :gwizdanie:

Opublikowano

Dzięki za spota, niestety wcześniej nie dałem rady :(

Opublikowano

Dzięki za miłego spocika :hi:

Cuber , hidy w halogenach robią robote :th:

Ps. Marek zrób coś...

Ale co? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no halogeny daja rade, jeszcze tylko te żółte postojówki do wymiany :>

Opublikowano

no halogeny daja rade, jeszcze tylko te żółte postojówki do wymiany :>

Dlatego jezdzi sie bez nich :decayed:

Opublikowano

no halogeny daja rade, jeszcze tylko te żółte postojówki do wymiany :>

Dlatego jezdzi sie bez nich :decayed:

no mnie jedna padła , i to w drodze ze spota , czekam więc jak padnie druga :gwizdanie:

Opublikowano

no halogeny daja rade, jeszcze tylko te żółte postojówki do wymiany :>

Dlatego jezdzi sie bez nich :decayed:

no mnie jedna padła , i to w drodze ze spota , czekam więc jak padnie druga :gwizdanie:

nie czekaj, Marek ma sprzęt to Ci załatwi raz dwa :polew: :polew:

_________________________________________________

Dzięki wszystkim za spocika :naughty:

Opublikowano

no halogeny daja rade, jeszcze tylko te żółte postojówki do wymiany :>

Dlatego jezdzi sie bez nich :decayed:

no mnie jedna padła , i to w drodze ze spota , czekam więc jak padnie druga :gwizdanie:

nie czekaj, Marek ma sprzęt to Ci załatwi raz dwa :polew: :polew:

_________________________________________________

Dzięki wszystkim za spocika :naughty:

no tak ... zapomniałem :decayed:

Opublikowano

Jest Cuber.... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jest Cuber.... :gwizdanie:

??[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2008, 23:01 _________________________________________________Ogólnie dzięki wszytskim za spocika :naughty:

halogeny hm... no świecą :kox:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2008, 23:01 _________________________________________________Sokolnh , wrzuc fotki z zlotu z wisły do galerii jako linka :gwizdanie:

Opublikowano

Witam Panowie, sorki dzisiaj nie dałem rady, ale za tydzień się pojawie obiecuje i Pozdrawiam. :hi:

Opublikowano

ja nie wiem co ze spotem za tydzień bo godzina spotu to czas derbów , mnie na 1000% nie ma za tydzień na spocie

Opublikowano
  • Autor

Własnie chciałem napisac ze panowie za tydzień spota będziemy mieli od 11-stej na strzelaniu :gwizdanie:

Mnie napewno tez nie bedzie o 18-stej :gwizdanie:

Opublikowano

No właśnie właśnie, też miałem to napisać, mnie również nie ma na 1000 % więc najlepsza moim zdaniem jest propozycja Grześka że spot przesunięty jest na 11.00 :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

to będzie pewnie mniejszy spocik, kogo derby nie będą interesować to sobie przyjedzie :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2008, 23:11 _________________________________________________Albo zróbmy spota po strzelaniu w KFC koło Makro :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.