Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panowie co z Wami ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale o co loto? :przebiegly:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2008, 23:56 _________________________________________________o kurde , wypuściłem się :cool:

to chyba nie było do mnie :decayed:

Opublikowano

o kurde , wypuściłem się :cool:

to chyba nie było do mnie :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

Witam Panowie :hi:

Czas rozpocząć nowy dzień :decayed:

Opublikowano

Witajcie Panocki :)

ale od wczoraj cisza :gwizdanie:

Opublikowano

No wczoraj to już kompletnie Wszystkich gdzieś wessało :gwizdanie:

P.S. Dzięki Cuber za piłeczkę :th:

Opublikowano

W końcu jakaś się pogoda robi,mam dość już deszczu :wallbash:

Opublikowano

Dzień dobry witam wszystkich!!! :hi:

Opublikowano

CUBER, WASKI :!: Mówiłem żebyście tymi swoimi klekotami na spoty nie przyjeźdzali bo Nam auta pozarażacie :!: I zaczeło się, teraz ja mam turbo do roboty :wallbash: Franca mi olej zabiera i wywala gdzie popadnie :kwasny: Za kare teraz mi namierzcie dobry serwis, który mi to zrobi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jarko zagadaj do Themona on własnie jest na etapie wymiany Tubrulum :evil:

Opublikowano

Jarko zagadaj do Themona on własnie jest na etapie wymiany Tubrulum :evil:

No nie, jego też dopadliście :evil:

Opublikowano

ee wirus :mysli:

Opublikowano

To już zakrawa na epidemię :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Jarko turbinki padają to normalna rzecz :gwizdanie:

Opublikowano

Jarko turbinki padają to normalna rzecz :gwizdanie:

:gwizdanie: wiem, wiem, moja jeszcze wydala tylko se olej trochę podbiera...

Opublikowano

Jarko turbinki padają to normalna rzecz :gwizdanie:

:gwizdanie: wiem, wiem, moja jeszcze wydala tylko se olej trochę podbiera...

troche to ile ?

turbo jest chłodzone olejem także zawsze coś bedzie zjadało

Opublikowano

No trochę tzn. jest mokro obok intercoolera i zaraz przy turbinie - taki gumowy kawałek rurki na zaciskach - no i przez 5tyś nakapało tyle że widać na osłonie silnika...

Opublikowano

no zmien tą gumkę, opaski i posprawdzaj szczelnosc

zrób logi 011 i wtedy bedzie mozna cos powiedziec

a ze cos tam jest zachlapane czy mokre to nie powód do wymiany turbo

Opublikowano

To jest opinia magika, który mi dzisiaj auto sprawdzał. Stwierdził że turbo pobiera olej i wywala go na zewnątrz w pewnych typowych dla tego objawu miejscach... I wolałbym nie wymieniać turba, ale jak będzie to konieczne :wallbash:

a co do logów to bardzo chętnie, jeżeli znajdzie się ktoś sympatyczny co mi to zrobi :naughty:

Opublikowano

Jarko nie przejmuj sie tak, ja miałem podobnie, puściła uszczelka i z przewodu od IC leciał olej.

Wymieniłem uszczelkę, zrobiłem logi i wszystko jest ok, ale lewa strona silnika jest upaprana olejem, bo lalo przez jakieś 50tyś km. Możemy oblukać na spocie i zrobić logi. Jak chcesz możesz podjechać też do mnie do pracy :th:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.