Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Toś zapodał teraz z tymi zdjęciami :th: nie dało się tak odrazu :wink4:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 22:44 _________________________________________________Dobrze widzę że zderzak jest troszki ciemniejszy odcień ma :?:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

świerzy lakier,dobierany,ale reszt troszeczkę za stara... i z pewnym przebiegiem :gwizdanie:

gumką się wymaże :polew:

Opublikowano

To miłego mazania, do niedzieli się może wyrobisz :kox:

Dobraj nocy Panowie, koniec na dzisiaj z forum :naughty:

Opublikowano

waski, ta dolna kratka w zderzaku (srodkowa) byla malowana? bo wydaje mi sie, ze rozni sie od eskowej.

Opublikowano

waski, ta dolna kratka w zderzaku (srodkowa) byla malowana? bo wydaje mi sie, ze rozni sie od eskowej.

wąski nie odpisuj mu , on jest z warszawy :thumbdown:

:decayed: :decayed: :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

waski, ta dolna kratka w zderzaku (srodkowa) byla malowana? bo wydaje mi sie, ze rozni sie od eskowej.

wąski nie odpisuj mu , on jest z warszawy :thumbdown:

:decayed: :decayed: :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

oj się dzieje???

krata środkowa jest od S6 :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 23:02 _________________________________________________

To miłego mazania, do niedzieli się może wyrobisz :kox:

Dobraj nocy Panowie, koniec na dzisiaj z forum :naughty:

dobranoc

Opublikowano

S6? :shocked: Czy S4? :cool:

Opublikowano

S6 troszkę było przeróbek ale,taka siętrafiła tanio od S4 wiecie sami ile kosztuje,a orginał od S-line mi się nie podoba. :)

ps.mam zderzak od S-line do sprzedania b6[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 23:13 _________________________________________________Do jutra :hi:

Opublikowano

waskipl, miodzio :th:

Opublikowano
  • Autor

hohoho nawet Pablo sie pojawil :th:

Waski wygląda nieźle zobaczymy live jak sie prezentuje..... :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber ja zawsze jestem i czuwam :wink4::polew:

Dobrej nocy... :)

Opublikowano
  • Autor

Cuber ja zawsze jestem i czuwam :wink4::polew:

Dobrej nocy... :)

to sie bardzo ciesze :th:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2008, 01:09 _________________________________________________rtocki wielkie dzięki za dzisiejsza pomoc :notworthy:

Opublikowano

Dzien dobry :przebiegly: widze ze powstaja plany na kolejne walki :decayed:

Opublikowano

W dzień kolegom, pannom w nocy

zawsze chętny do pomocy.

>cuber nie ma sprawy, wiem jak to jest gdy się przejściowo utraci mobilność, akurat wtedy wychodzą nagłe przypadki od niecierpliwych klientów

Opublikowano

S6 troszkę było przeróbek ale,taka siętrafiła tanio od S4 wiecie sami ile kosztuje,a orginał od S-line mi się nie podoba. :)

ps.mam zderzak od S-line do sprzedania b6[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 23:13 _________________________________________________Do jutra :hi:

Witka, przecież fajną masz b6 , czemu sprzedajesz. A widze ,żę zderzak sobie zostawiasz. :>

Opublikowano

Dzień dobry Panowie :hi:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2008, 08:19 _________________________________________________

S6 troszkę było przeróbek ale,taka siętrafiła tanio od S4 wiecie sami ile kosztuje,a orginał od S-line mi się nie podoba. :)

ps.mam zderzak od S-line do sprzedania b6[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 23:13 _________________________________________________Do jutra :hi:

Witka, przecież fajną masz b6 , czemu sprzedajesz. A widze ,żę zderzak sobie zostawiasz. :>

inny zderzaczek też przód :gwizdanie:

Opublikowano

Dzieńdoberek Wszystkim :hi:

Opublikowano

Dzień dobry Panowie :hi:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2008, 08:19 _________________________________________________

S6 troszkę było przeróbek ale,taka siętrafiła tanio od S4 wiecie sami ile kosztuje,a orginał od S-line mi się nie podoba. :)

ps.mam zderzak od S-line do sprzedania b6[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 23:13 _________________________________________________Do jutra :hi:

Witka, przecież fajną masz b6 , czemu sprzedajesz. A widze ,żę zderzak sobie zostawiasz. :>

inny zderzaczek też przód :gwizdanie:

joke :>

Opublikowano

Możemy pogadać na spocie w niedzielę :)

Opublikowano

Możemy pogadać na spocie w niedzielę :)

Nie zawsze jestem w kraku, i ze spotam i niestety u mnie cięzko , brak czasu, school , ale jak bym byl to chętnie, oczywiście obgadamy sprawę. :th:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.