Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobranoc. :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I ja również dobranoc :hi:

Opublikowano
  • Autor

jesteś pierwszy na mojej liście do odstrzału , no może drugi

zapewne pierwszy to Ja jestem :polew:

Opublikowano

siemanko siemanko :hi:

Opublikowano

Cześć :hi:

pogoda do bani, a tu jutro małe strzelanko :kox: ale spoko do jutra pogoda ma się poprawić

Opublikowano

:hi: a Ty się Marek wybierasz na strzelanie :mysli: bo na liście Cię nie widzę :)

Jak chcesz jechać to daj znać :wink4:

Opublikowano

jesteś pierwszy na mojej liście do odstrzału , no może drugi

zapewne pierwszy to Ja jestem :polew:

hahahahhhahaha Cuber czytasz w moich myślach :polew: :polew: :polew:

dla mnie derby zaczynają się o 11 :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi: a Ty się Marek wybierasz na strzelanie :mysli: bo na liście Cię nie widzę :)

Jak chcesz jechać to daj znać :wink4:

niestety muszę jechać na giełdę :confused4:, może następnym razem :)[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2008, 13:01 _________________________________________________Proponuję wam, aby wojna wyglądała tak Cracovia kontra zWisła :kox:

Opublikowano

Proponuję wam, aby wojna wyglądała tak Cracovia kontra zWisła :kox:

to zle proponujesz :chytry:

Opublikowano

:hi: a Ty się Marek wybierasz na strzelanie :mysli: bo na liście Cię nie widzę :)

Jak chcesz jechać to daj znać :wink4:

niestety muszę jechać na giełdę :confused4:, może następnym razem :)[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2008, 13:01 _________________________________________________Proponuję wam, aby wojna wyglądała tak Cracovia kontra zWisła :kox:

Miało juz nie byc zadnych zle pisanych NAZW KLUBÓW !!
Opublikowano

zWisła

dawaj jeszcze raz , może kompleksiki przejdą :rolleyes:

Opublikowano
:naughty:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2008, 13:11 _________________________________________________ puszczają wam nerwy? :gwizdanie:
Opublikowano

:naughty:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2008, 13:11 _________________________________________________ puszczają wam nerwy? :gwizdanie:

daj SE chłopie na wstrzymanie... :gwizdanie:

wam czyli komu?

Opublikowano

A gdzie jest fioletowy mod ? przyprowadź no Pan tego z 27 celi do pożądku, mieliśmy nie przekręcać nazw klubów :rant:

Opublikowano

Witam Panowie tego pięknego sobotniego wieczorka :hi:

Na polu piękna pogoda, a tutaj nerwowo... tak że Wszystkich gdzieś wessało... :gwizdanie:

Opublikowano

Witam Panowie tego pięknego sobotniego wieczorka :hi:

Na polu piękna pogoda, a tutaj nerwowo... tak że Wszystkich gdzieś wessało... :gwizdanie:

pewnie imprezują :naughty:

ja tam zbieram siły na jutro :naughty:

Opublikowano

Coś mi się wydaje Trzeniu że już się nie możesz jutra doczekać :naughty:

Opublikowano

Coś mi się wydaje Trzeniu że już się nie możesz jutra doczekać :naughty:

noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :kox::naughty:

Opublikowano

Ja to nawet na rynek dzisiaj nie wychodzę żeby Was jutro lepiej widzieć :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.