Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba Wszyscy w coś grają i trenują przed niedzielnym strzelaniem :evil:

JA sobie dzis potrenuje :decayed:

ja też, w gothica :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba Wszyscy w coś grają i trenują przed niedzielnym strzelaniem :evil:

JA sobie dzis potrenuje :decayed:

ja też, w gothica :decayed:

Ja trenuje popijanie :polew: Tyskie :decayed: Miłej gry :th:
Opublikowano

Chyba Wszyscy w coś grają i trenują przed niedzielnym strzelaniem :evil:

JA sobie dzis potrenuje :decayed:

ja też, w gothica :decayed:

Ja trenuje popijanie :polew: Tyskie :decayed: Miłej gry :th:

jedno nie przeszkadza w drugiemu :naughty:

Opublikowano

Chyba Wszyscy w coś grają i trenują przed niedzielnym strzelaniem :evil:

JA sobie dzis potrenuje :decayed:

ja też, w gothica :decayed:

Ja trenuje popijanie :polew: Tyskie :decayed: Miłej gry :th:

jedno nie przeszkadza w drugiemu :naughty:

No moze w nadmiarze to pierwsze,przeszkadza drugiemu :przebiegly:
Opublikowano

Chyba Wszyscy w coś grają i trenują przed niedzielnym strzelaniem :evil:

JA sobie dzis potrenuje :decayed:

ja też, w gothica :decayed:

Ja trenuje popijanie :polew: Tyskie :decayed: Miłej gry :th:

jedno nie przeszkadza w drugiemu :naughty:

No moze w nadmiarze to pierwsze,przeszkadza drugiemu :przebiegly:

jak przesadzisz, stajesz się nieśmiertelny :kox:

Opublikowano

Chyba Wszyscy w coś grają i trenują przed niedzielnym strzelaniem :evil:

JA sobie dzis potrenuje :decayed:

ja też, w gothica :decayed:

Ja trenuje popijanie :polew: Tyskie :decayed: Miłej gry :th:

jedno nie przeszkadza w drugiemu :naughty:

No moze w nadmiarze to pierwsze,przeszkadza drugiemu :przebiegly:

jak przesadzisz, stajesz się nieśmiertelny :kox:

:polew: :polew:
Opublikowano

:polew:

To jak kilka osób dobrze potrenuje w sobotę to w niedziele będziemy mieli nieśmiertelnych :decayed:

Opublikowano

:polew:

To jak kilka osób dobrze potrenuje w sobotę to w niedziele będziemy mieli nieśmiertelnych :decayed:

jak co łik :polew:

Opublikowano

:polew:

To jak kilka osób dobrze potrenuje w sobotę to w niedziele będziemy mieli nieśmiertelnych :decayed:

jak co łik :polew:

Ja w sobote max 2 no moze 3 piwa i koniec ;( Bo do krk na bitwe sie trza wybrac :th:
Opublikowano

:polew:

To jak kilka osób dobrze potrenuje w sobotę to w niedziele będziemy mieli nieśmiertelnych :decayed:

jak co łik :polew:

Ja w sobote max 2 no moze 3 piwa i koniec ;( Bo do krk na bitwe sie trza wybrac :th:

To nie chcesz nieśmiertelności :?:

Opublikowano

bry działo się coś ciekawego przez te 11 stron których nie czytałem?? jakieś ustalenia itp itd? :gwizdanie:

Hyhy jedyne co jest ustalone to , ze rano mowimy "Dziendobry" , a wieczorem "Dobranoc" :polew: :polew: , a cala reszta to :spam:

Opublikowano

bry działo się coś ciekawego przez te 11 stron których nie czytałem?? jakieś ustalenia itp itd? :gwizdanie:

Hyhy jedyne co jest ustalone to , ze rano mowimy "Dziendobry" , a wieczorem "Dobranoc" :polew: :polew: , a cala reszta to :spam:

lepiej bym tego nie ujął Max :polew:

Opublikowano

hehe sie ma czasem bajerke :naughty: :naughty:

Opublikowano

No i wymyśliliśmy sposób na nieśmiertelność w niedzielę :decayed:

Opublikowano

Jarko w niedzielę nikt się nie uchowa :naughty:

Opublikowano

Adi, wystarczy jedna tylko strona do tyłu a się dowiesz :naughty:

Jarko w niedzielę nikt się nie uchowa :naughty:

Już ja się o to zatroszczę :evil:

Opublikowano

Adi, wystarczy jedna tylko strona do tyłu a się dowiesz :naughty:

Jarko w niedzielę nikt się nie uchowa :naughty:

Już ja się o to zatroszczę :evil:

jesteś pierwszy na mojej liście do odstrzału , no może drugi :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Adi, wystarczy jedna tylko strona do tyłu a się dowiesz :naughty:

Jarko w niedzielę nikt się nie uchowa :naughty:

Już ja się o to zatroszczę :evil:

jesteś pierwszy na mojej liście do odstrzału , no może drugi :decayed: :decayed: :decayed:

Tzn. że nie będziemy się bawić w jednej drużynie :?: :shocked:

Opublikowano

każdy na każdego :naughty:

Opublikowano

każdy na każdego :naughty:

:kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.