Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a ja siedzę sobie w pracy i nie mam co robić. :wallbash:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2008, 01:02 _________________________________________________Trzeniek do spania :tongue4:

Marek to gdzie Ty pracujesz :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema Panowie :hi:

Cuber jak tam C-line? :decayed:

Naprawiłeś już?

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano

Joł spamerzy

Wczoraj po wypucowaniu autka, totalna załamka :angry:

Nie dość że sobie nie domknąłem (chyba) drzwi :gwizdanie: i wyprało mi pół fotela,

to odnalazłem rysy na środku maski i na dachu (ktoś się bawił anteną CB)

Więcej nie zostawiam auta w mieście na noc.

Opublikowano

oj przykrość :(

Opublikowano

Witam wszystkich w ten piękny środowy poranek :hi:

Opublikowano

Witam wszystkich w ten piękny środowy poranek :hi:

Piękno to pojęcie względne, mnie tam się deszcz nie podoba. :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

a ja siedzę sobie w pracy i nie mam co robić. :wallbash:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2008, 01:02 _________________________________________________Trzeniek do spania :tongue4:

Marek to gdzie Ty pracujesz :gwizdanie:

W drukarni. Wyjątkowo wypadły mi nocki. Tagedia, ale jeszcze dwa razy i weekend :naughty:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2008, 17:00 _________________________________________________Powitać wszystkich :hi:

Opublikowano
  • Autor

siema Marek , :gwizdanie:

Opublikowano

Ale ja lubie krk,znalazlem kolege z krk z forum co moze wymieni sie ze mna zawieha moja za jego 1BE :kox:

Opublikowano

Ale ja lubie krk,znalazlem kolege z krk z forum co moze wymieni sie ze mna zawieha moja za jego 1BE :kox:

no tak ... i tym się różnisz od krakusów...

my lubimy kraków bezwarunkowo a Ty tylko wtedy jak coś tu załatwisz..

ale spoko , w Twojej gminie A4 masz tylko Ty więc się nie gniewam :decayed:

Opublikowano

Ale ja lubie krk,znalazlem kolege z krk z forum co moze wymieni sie ze mna zawieha moja za jego 1BE :kox:

no tak ... i tym się różnisz od krakusów...

my lubimy kraków bezwarunkowo a Ty tylko wtedy jak coś tu załatwisz..

ale spoko , w Twojej gminie A4 masz tylko Ty więc się nie gniewam :decayed:

Dac mu piwa :polew: Nie stary zle myslisz ja zawsze bylem krk,Bezwarunkowo ale Ty zawsze myslisz od tylu :polew::decayed:
Opublikowano

witka pany/ie, aaaa wy jesteście teraz w wawie, to sorki przyjde później.

Opublikowano
  • Autor

witka pany/ie, aaaa wy jesteście teraz w wawie, to sorki przyjde później.

Witaj Marcinku :decayed:

Opublikowano

dobra, czas na relax

Opublikowano

dobra, czas na relax

tak zajebistą macie pogodę :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

wiesz Ogierek nie wazna jest pogoda....złej baletnicy to i rąbek spódnicy przeszkadza :gwizdanie:

Opublikowano

dobra, czas na relax

tak zajebistą macie pogodę :gwizdanie:

ale jakie wślizgi szły , poziom naszej gry ... :gwizdanie:

Cuber dzięki za piłkę :th:

Opublikowano

a h...jowy pilkarz na trawe nawet narzeka. :>[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2008, 23:50 _________________________________________________ to miał być ciąg dalszy narzekania po baletnicy..... :>

Opublikowano
  • Autor

Cuber dzięki za piłkę :th:

loooozik :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.