Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cuber dzięki za piłkę :th:

loooozik :decayed:

To sprezentowałeś mu piłkę tak za darmo???

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

tak wypasionego Adidasa Euro 2008 :th:

Opublikowano

Ten Trzeniu to ma jednak szczęście :polew: :polew:

Opublikowano

dobra, czas na relax

tak zajebistą macie pogodę :gwizdanie:

Ale co Trzeniu robi podczas relaksu? Kapcie na nogi zakłada, szlafroczek na grzbiet, pilocik w rękę i jazda prze TV ?? :kox: :kox::gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano
  • Autor

siemasz Jarko :decayed:

Opublikowano

wiesz Ogierek nie wazna jest pogoda....złej baletnicy to i rąbek spódnicy przeszkadza :gwizdanie:

:wallbash: ale mnie nic nie przeszkadza, b.lubie grać w deszczu :naughty:

_________________________________________________

Grześ WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odebrałem wczoraj autko po wymianie całej zawiechy i muszę powiedzieć że najpierw pomyślałem że oddali mi nie moje. Jest tak za***ista RÓŻNICA że masakra dosłownie. Co prawda poszło trochę do góry ale jak się prowadzi !! Byłem wczoraj wieczorem pośmigać i jest rewelka !!! ESP ani raz nie zamrugało, na zakrętach jak na butaprenie, a ruszanie :shocked: teraz to mogę się ścigać, nic nie mieli, nic nie mruga :evil:

Gdybym wcześniej wiedział że tak będzie to w pierwszej kolejności zająłbym się zawieszeniem :naughty:

Jeszcze raz Grześ wielkie dzięki :notworthy:

_________________________________________________

:hi: w niedzielę ma być 16 st i słonko :naughty: :naughty:

Opublikowano

Cuber, jesteś może dzisiaj w pracy i się nudzisz :?:

Opublikowano

wiesz Ogierek nie wazna jest pogoda....złej baletnicy to i rąbek spódnicy przeszkadza :gwizdanie:

:wallbash: ale mnie nic nie przeszkadza, b.lubie grać w deszczu :naughty:

_________________________________________________

Grześ WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odebrałem wczoraj autko po wymianie całej zawiechy i muszę powiedzieć że najpierw pomyślałem że oddali mi nie moje. Jest tak za***ista RÓŻNICA że masakra dosłownie. Co prawda poszło trochę do góry ale jak się prowadzi !! Byłem wczoraj wieczorem pośmigać i jest rewelka !!! ESP ani raz nie zamrugało, na zakrętach jak na butaprenie, a ruszanie :shocked: teraz to mogę się ścigać, nic nie mieli, nic nie mruga :evil:

Gdybym wcześniej wiedział że tak będzie to w pierwszej kolejności zająłbym się zawieszeniem :naughty:

Jeszcze raz Grześ wielkie dzięki :notworthy:

_________________________________________________

:hi: w niedzielę ma być 16 st i słonko :naughty: :naughty:

co dokładnie wymieniałeś ??

Opublikowano

wachacze (wszystkie) + komplet amorów :naughty:

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano

trueogre, ale Ty chciales obnizac auto i kupiles nowe amory do seryjnej zawiechy?

Opublikowano

trueogre, ale Ty chciales obnizac auto i kupiles nowe amory do seryjnej zawiechy?

nie seryjną ma, cos ostatnio mowił ze sprężyny skrócił boschem :)

Opublikowano

trueogre, ale Ty chciales obnizac auto i kupiles nowe amory do seryjnej zawiechy?

nie seryjną ma, cos ostatnio mowił ze sprężyny skrócił boschem :)

No to widzę matriał na kolejnego rezacza :naughty:

Opublikowano

kurde .... cisza od 6 godzin :shocked:

nieprawdopodobne :decayed:

Opublikowano

wszyscy wyjechali do Angli :polew:

Opublikowano

wszyscy wyjechali do Angli :polew:

Zarobic na nowe B6,B7..itp :polew:
Opublikowano

ja na nowe B8 avant,już mam kupiony bilet :polew:

Opublikowano
  • Autor

eee tam w Angli kijowo płacą , funt potaniał :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.