Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie Davido a co tak naprawdę Ci się stało?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wyskoczylem/wypadlem (sam nie wiem do konca w sumie) z 2 pietra :facepalm::banan:

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

aż musiałem tu wejść jak zobaczyłem że Kaskader pisze :decayed::decayed::decayed::decayed:

:cygaro:

Na Bukowine będę sprawny!!!!! :kox:

Opublikowano
wyskoczylem/wypadlem (sam nie wiem do konca w sumie) z 2 pietra :facepalm::banan:

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

aż musiałem tu wejść jak zobaczyłem że Kaskader pisze :decayed::decayed::decayed::decayed:

podobno umiesz latać :kwasny: kto Ci dał patent :naughty:

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

360° Video :kox::kox:

Opublikowano
wyskoczylem/wypadlem (sam nie wiem do konca w sumie) z 2 pietra :facepalm::banan:

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

aż musiałem tu wejść jak zobaczyłem że Kaskader pisze :decayed::decayed::decayed::decayed:

podobno umiesz latać :kwasny: kto Ci dał patent :naughty:

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

360° Video :kox::kox:

ULC :naughty:

Opublikowano
wyskoczylem/wypadlem (sam nie wiem do konca w sumie) z 2 pietra :facepalm::banan:

j**any:decayed: :kox:

Dobrze że nic poważniejszego się nie stało.

---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:09 ----------

001434_2012-11-03_16.36.03.jpg

001504_2012-11-03_16.39.33.jpg

001552_2012-11-03_16.36.39.jpg

Ostatnio ustrzeliłem pod M1 :decayed:

Opublikowano

ja go kiedys widzialem na parkingu przy placu bienczyckim :decayed:

Opublikowano

A my z Wąskim nim jeździliśmy ;)

Opublikowano

Koleś ponoć mieszka w NH.

Opublikowano

możecie sie odwalić od mojego wozidła :decayed: wszędzi mi fotki robią :wink:

Pablo i reszta Galaxy SG2 czy Galaxy note 2 ? bawiłem sie tym drugim i mi sie bardzo spodobał , troche duży ale jak korzystać z neta to lepszy większy wyświetlacz i nie jest az tak bardzo wielki jak tablety..... jakie Wasze zdanie ? a moze Galaxy Advance ponoć za ta cene dobry telefon. ?

Opublikowano
Koleś ponoć mieszka w NH.

i handluje na Rybitwach :naughty: ostatnio zmieniał wyprzęgnik skrzyni który kosztuje więcej niż dobre B7 :naughty::kwasny: ale kto bogatemu zabroni

ładne ma pokrowce aby mu w pupe nie było zimno :polew:

---------- Post dopisany at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

juz nie długo :naughty::naughty:

Opublikowano

Boseron z tego wszystkiego weź SGS3

Opublikowano

Ostatnio ustrzeliłem pod M1 :decayed:

A moją andzię stojącą kilka aut dalej to już się nie sfotografowało :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio ustrzeliłem pod M1 :decayed:

A moją andzię stojącą kilka aut dalej to już się nie sfotografowało :wink:

heheh też byłem w tedy pod M1 ;)

A to Lambo cóż , gośc jak stał na Placu Nowym to zrobił honorowo 3 rundy na około a w jakim celu hmmm domyślcie się :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Waski miałem własnie to samo wklejać :)

Opublikowano
Waski miałem własnie to samo wklejać :)

kopiowanie w modzie co nie?? :grin::tongue4::sarcastic:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.