Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no to sezon zimowy uwazam za otwarty, oponki kupione i zalozone, filtry, plyny, olej powymieniany - ZIME CZAS ZACZAC :)

Yyyy, o którym aucie mowa?? :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rzadko się odzywam, ale co tam. Muszę się pochwalić - pojeździłem po serpentynach. Wczoraj była ładna pogoda więc nie było na co czekać i ruszyłem w drogę

przed_Giovo_Kopiowanie.jpg

passo_Giovo.jpg

Tutaj widać ze 2% tego co przejechałem. Mijałem tabliczki z podaną wysokością npm. Pierwszą zauważyłem wys. ok. 1500m. Natomiast zjazd to już różnica jednego kilometra.

Jak znajdę inną trasę to też pojadę...

serpentyny_Kopiowanie.jpg

---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

widok_w_d_Kopiowanie.jpg

Trzeba było zjechać całkiem na dół, gdzie rosła zielona trawa, a liście drzewek owocowych nie pożółkły nawet odrobinę.

Opublikowano
  • Autor

Electrofnger fotki :naughty::thumbup1:

Opublikowano
Electrofnger fotki :naughty::thumbup1:

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

no to sezon zimowy uwazam za otwarty, oponki kupione i zalozone, filtry, plyny, olej powymieniany - ZIME CZAS ZACZAC :)

i w końcu autko jedzie :naughty:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

ja mam do B6 wycieraczki areo nowe w cenie 50 zł chętny oczywiście zamiennik

Opublikowano
Electrofnger fotki :naughty::thumbup1:

Efekt uboczny wycieczki do Włoch:

piwo_Kopiowanie.jpg

Normalnie to ładuję Zipfer`y

A i może widok z okna...

z_chaty_Kopiowanie.jpg

Opublikowano

A4B7Avant20Zoll.jpg

:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Karol to twoje nowe wozidło:naughty:

Nie ma ktoś jakiś felg 16' do audika na zbyciu?

Opublikowano
Rzadko się odzywam, ale co tam. Muszę się pochwalić - pojeździłem po serpentynach.

:thumbup1:

Opublikowano
Karol to twoje nowe wozidło:naughty:

Nie ma ktoś jakiś felg 16' do audika na zbyciu?

ja mialem ale sprzedalem koledze szkoda ze nie mowilas tydzien temu poszly

Opublikowano

audik_Kopiowanie.jpg

Jak mogłem taką fotę przeoczyć...

Opublikowano
no to sezon zimowy uwazam za otwarty, oponki kupione i zalozone, filtry, plyny, olej powymieniany - ZIME CZAS ZACZAC :)

no to przybijam piątkę :naughty:

a jutro rezamy co nieco :tonguemad:

Opublikowano

Jasiu wraca do domu cały podrapany, a mama pyta:

- Co się Jasiu stało?

-A nic biegałem i potknąłem się o krawężnik

-Ale krawężniki już dawno zlikwidowali

-Nie no wpadłem w krzaki obok bloku

-Ale krzaki już dawno wycieli

-Oj tam jechałem na rowerze i się wywróciłem

-Jasiu ale rowerek już dawno stoi w piwnicy popsuty

-No dobra mamusiu szedłem ulicą i wpadłem w dziurę

-Ale Jasiu przecież parę dni temu załatali dziury w asfalcie

Na to Jasiu już wkurwiony mówi:

-Kot jest mój i będę go pier**lił czy się to komuś podoba czy nie!

:polew:

Opublikowano

Helo Panowie

Electrofinger ale masz zaje klimaty zazdroszcze..... widoki pierwsza klasa :thumbup1:

Karol pięknie wygląda.... :slina:

Miodzio jutro zadzwonie do Ciebie to sie ugadamy

Opublikowano

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

chciał byś taki :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

siema ALL :)

Opublikowano

FANTI pochwal się modem :wink:

---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ----------

aha dzięki za pająka :wink: robi wrażenie :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.