Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam mam setup letni i jak narazie nie zmieniam :) Patrzac na to ze pod koniec tygodnia ma byc + 10 i byc cieplej wiec jak narazie odpuszczam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

a ja jak bym nie miał setupu zimowego to bym dziś rano nie wyjechał do domu :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak bym nie miał setupu zimowego to bym dziś rano nie wyjechał do domu :naughty::naughty:

Też mam trudny wyjazd ale :quattro: daje radę, gorzej ze zjechaniem, ABS tak odbija że hamowania nie ma prawie nic, dobrze że na dole mam kawałek płaskiego na którym się można zatrzymać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

598666_443716205688913_447508135_n.jpg

---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

Dajcie na TVN Turbo pokazują jak śmigali u mnie na osiedlu na starej zajezdni program "Myślisz że umiesz jeździć"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić sprawny przekształtnik do podgrzewania przedniej szyby, może ktoś z Was taki posiada i chcę go sprzedać ?

Albo chociaż jeśli nie chce go sprzedać to ma go na wierzchu abym mógł sobie sprawdzić czy układ mam sprawny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitać z wieczora

---------- Post dopisany 29-10-2012 at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 21:28 ----------

i powitać z rana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić sprawny przekształtnik do podgrzewania przedniej szyby, może ktoś z Was taki posiada i chcę go sprzedać ?

Albo chociaż jeśli nie chce go sprzedać to ma go na wierzchu abym mógł sobie sprawdzić czy układ mam sprawny ?

zapytaj Bartka na forum BART-S

---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ----------

Był ktoś już na nowym Bondzie? Ja byłem wczoraj z przyjaciółmi i powiem Wam że warto iść :wink: co prawda troszkę długi ale da się wytrzymać po litrowej Coca coli :kwasny: [h=1][/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić sprawny przekształtnik do podgrzewania przedniej szyby, może ktoś z Was taki posiada i chcę go sprzedać ?

Albo chociaż jeśli nie chce go sprzedać to ma go na wierzchu abym mógł sobie sprawdzić czy układ mam sprawny ?

zapytaj Bartka na forum BART-S

---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ----------

Był ktoś już na nowym Bondzie? Ja byłem wczoraj z przyjaciółmi i powiem Wam że warto iść :wink: co prawda troszkę długi ale da się wytrzymać po litrowej Coca coli :kwasny:

Siema Wąski :hi:

a ja słyszałem, że film ponoć klapa i że nie warto iść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz wszystko kwestia gustu co komu się podoba :wink: a byłeś ?

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

Karol a możne takiego

Peugeot 504, II właściciel od nowości, stan BDB Warszawa ? Tablica.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz wszystko kwestia gustu co komu się podoba :wink: a byłeś ?

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

Karol a możne takiego

Peugeot 504, II właściciel od nowości, stan BDB Warszawa ? Tablica.pl

jeszcze nie byłem, ale prawdopodobnie pójde :wink: póki mam z kim :naughty:

tak samo Uprowadzona 2 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...