Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Ogr ja też mam małe Dziecko ale raz w tygodniu jak moja nadłoży obowiązków i wykąpie sama zrobi kolacje i położy to świat sie nie zawali chyba :wink: kwestia dogadania

---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

ide lulu bo rano przedszkole :kwasny: nie ma spania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ja wiem ale zawsze jakoś wypada w czwartki że nie daję rady się wyrwać. Może tym razem się uda ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miłego dnia wszystkim życze

Wzajemnie :)

Boderonek idziesz w Piatek do Fantazy Parku na zakończenie VIPligi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany myślę czy nie kupię to, przyda się akurat przed sprzedażą :arrow2:Samochód: Kompleksowe Pranie Tapicerki i Ozonowanie Wnętrza

To jest ciekawe ale brak info o odgrzybianiu :arrow2:Samochód: Sprawdzanie Szczelności Klimatyzacji, Napełnianie Czynnika i Więcej

Zna ktoś dobrego tapicera bo mam fotel w boku wytarty i się cholerna dziura zrobiła, pasuje to załatać.

Na os. Górali ponoć jakiś jest:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ulica Rączna jest tapicer ale dokładnego adresu nie znam byłem raz u niego miał mi naprawiać skóry w B6 jeszcze, bo popękała bokami ale zdążyłem sprzedać samochód przed robotą więc nie wiem jak robi. jedziesz Rączną i któryś dom po lewej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ulica Rączna jest tapicer ale dokładnego adresu nie znam byłem raz u niego miał mi naprawiać skóry w B6 jeszcze, bo popękała bokami ale zdążyłem sprzedać samochód przed robotą więc nie wiem jak robi. jedziesz Rączną i któryś dom po lewej stronie.

Ok dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś dobrego tapicera bo mam fotel w boku wytarty i się cholerna dziura zrobiła, pasuje to załatać.

Na os. Górali ponoć jakiś jest:eusathink:

Pablo, ja znam bardzo dobrego gościa, robił mi jeszcze we wczesniejszym samochodzie tylna kanape, zrobil przepieknie, ze nie bylo w ogole widac i trzymalo sie to. Ma duze kolejki, ale jak nie duzo do roboty, to pewnie znajdzie czas. Wchodzac do jego warsztatu widzialem cale komplety siedzen robionych na nowo w skorze. Numeru nie mam juz, ani adresu, a jest on mniej wiecej tutaj 49.999005,20.108569 (spolrzedne do google maps) :wink:

Jadąc od krk wyjezdzajac pod stroma gore po prawej stronie bedzie szyld na bramie, o ile chce ci sie tam podjechac oczywiscie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też muszę coś zrobić z przetarciem na lędźwiu kierowcy, bo teraz mam koszulki z napisełm tuning, które zdradzają cały sekret pojazdu :grin::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha "tuning" :grin:

to dobrze, ze jak siedzisz w samochodzie to tego nie widac :decayed::wink:

trzeba bylo kupic cos takiego:

http://nokautimg2.pl/p-51-43-5143bac39df7c77a857105ba63c63897500x500/mata-koralik-na-fotele-zwykla.jpg

Przy okazji komfortowa jazda :polew::polew::polew::decayed:

kurde na fotelu pasażera też jest koszulka żeby jakoś symetrycznie wyglądało, a przeważnie jeżdże sam, więc jest agro :grin:, gdy zatrzymuje się na światłach kierowcy z aut z prawej widzą napis i odpuszczają wyzwanie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie tam podoba cos takiego:

http://nokautimg2.pl/p-51-43-5143bac39df7c77a857105ba63c63897500x500/mata-koralik-na-fotele-zwykla.jpg

Przy okazji komfortowa jazda :polew::polew::polew::decayed:

Łoo qurwa :kox::polew:

---------- Post dopisany at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ----------

60681_288629754580824_996655811_n.jpg

:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...