Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
za***isty, aż bym sobie porobił filmiki na rowerze ;-)

Jeździsz coś w terenie?

coś tam swego czasu jeździłem i chyba zacznę znowu ;-) Tylko aktualny rower jest już w takim stanie że strach nim jeździć, no i czas to mam raczej tylko wieczorami

Opublikowano

widze ruch jak w ulu tutaj :whistling:

Opublikowano

Jeszcze trzezwieja :)

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
widze ruch jak w ulu tutaj :whistling:

aż mi się nuci:decayed::

:drinks: Wasze ! :wink:

Opublikowano

:bry:

Miłego dnia wszystkim życzę :hi:

Opublikowano
MArio ja Ci nie pomoge bo nie wiem jak sie nazywa ta rurka fachowo :kwasny:

Pany zobaczcie co dziś pięknego spotkałem na nowohuckiej rano...... oczywiście zaprosiłem kolege na spota :wink:

myślałem że wkleisz piękna dziewczynę a tu zwykłe audi :kwasny:

Opublikowano
za***isty, aż bym sobie porobił filmiki na rowerze ;-)

Jeździsz coś w terenie?

coś tam swego czasu jeździłem i chyba zacznę znowu ;-) Tylko aktualny rower jest już w takim stanie że strach nim jeździć, no i czas to mam raczej tylko wieczorami

Też dawniej jeździłem, teraz ciągle mało czasu :kwasny:

Opublikowano

Wąski wiesz....

pięknych Kobiet mamy w Krakowie pod dostatkiem a fajnie zmodzonych A-czwórek jak na lekarstwo :kwasny:

ładna kobieta juz nie zapiera dech w piersi a fajne Audi zawsze :wink:

Audi jak zmodzisz wygląda Super, zmodzona kobieta wygląda jak dz....a :naughty:

Piekna albo jest albo nie ,bo zamaskowac niedoskonałości natury sie nie da, w Audi natomiast zamaskować i zmylić odbiorce zmieniając zwykłego golasa w cudownego

s-line....... poezja smaku rzecz jasna.

zatem nadal uważszasz że lepiej byłoby abym wstawił tu Kobiete ? hehe :decayed:

Opublikowano
Wąski wiesz....

pięknych Kobiet mamy w Krakowie pod dostatkiem a fajnie zmodzonych A-czwórek jak na lekarstwo :kwasny:

ładna kobieta juz nie zapiera dech w piersi a fajne Audi zawsze :wink:

Audi jak zmodzisz wygląda Super, zmodzona kobieta wygląda jak dz....a :naughty:

Piekna albo jest albo nie ,bo zamaskowac niedoskonałości natury sie nie da, w Audi natomiast zamaskować i zmylić odbiorce zmieniając zwykłego golasa w cudownego

s-line....... poezja smaku rzecz jasna.

zatem nadal uważszasz że lepiej byłoby abym wstawił tu Kobiete ? hehe :decayed:

Boseron, jaki Ty poeta :decayed:

Opublikowano
zatem nadal uważszasz że lepiej byłoby abym wstawił tu Kobiete ? hehe :decayed:

Ja myślę że mógłbyś tu wstawić ładną zmodzoną A czwórkę i jej długonogą właścicielkę :wink:

Opublikowano
Wąski wiesz....

pięknych Kobiet mamy w Krakowie pod dostatkiem a fajnie zmodzonych A-czwórek jak na lekarstwo :kwasny:

ładna kobieta juz nie zapiera dech w piersi a fajne Audi zawsze :wink:

Audi jak zmodzisz wygląda Super, zmodzona kobieta wygląda jak dz....a :naughty:

Piekna albo jest albo nie ,bo zamaskowac niedoskonałości natury sie nie da, w Audi natomiast zamaskować i zmylić odbiorce zmieniając zwykłego golasa w cudownego

s-line....... poezja smaku rzecz jasna.

zatem nadal uważszasz że lepiej byłoby abym wstawił tu Kobiete ? hehe :decayed:

Boseron, jaki Ty poeta :decayed:

radimm jaki on poeta... :grin: po prostu nażarł się grzybów halocynogennych i nawija jęzorem :wink::tongue4:

Opublikowano

Boseron :grin:

A mówiłem nie pij tyle tej flaszki bo jeszcze Cię trzyma po weekendzie :kox:

.facebook_-2025724804.jpg

:decayed:

Opublikowano

Panowie, mam szybkie pytanie, czy w B5 przed FL były ori lampki w drzwiach te czerwone?

Bo w mojej B5 (1998r.) są i ktoś mi próbuje wmówić ze w tym roczniku nigdy nie było tych lampek i że na 100% mam dołożone z po lifta.

oto mi chodzi:

dsc00358qc.jpg

Opublikowano

w vw vento kolegi z 1996r. były ori lampki drzwiowe to w Audi miałoby nie być? :decayed: ja akurat nie mam, ale myślę że w opcjach była możliwość dokupienia tego

Opublikowano

Były z tego co pamiętam, to kwestia pakietu oświetlenia.

Opublikowano

dzieki Panowie za szybkie odpowiedzi :hi:

Opublikowano
dzieki Panowie za szybkie odpowiedzi :hi:

5zł:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.