Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ją będę dzisiaj a potem jadę na klasyki

klasyki są dzis w inny miejscu

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Where? ?

Opublikowano
Where? ?

stadion Wisły od Błoń 20.30

Opublikowano

Oni teraz co tydzień zmieniają miejscówki raz pod plazą i tam?

Opublikowano

Niedobre gumisie :polew:

Opublikowano

plan jest jak coś :wink:

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

superrr polecam duża różnica od starszej wersji :kox: HD powala

Opublikowano

:hi:dobry vecer ciotka klotka :kox:

co tam Panowie ciekawego??

przeglądam stare foty i co mi wpadło w łapy:

20110323094537hf.th.jpg

czyje to??:kox:

Boseron odpisał Ci Wojtek? co z tymi listwami??:whistling:

Opublikowano

Kierowniki, nie wiecie gdzie w Krk. dostanę żarówkę dwuwłóknową pomarańczową 5W/21W ? Bo mi sie suka spaliła :doh:

Opublikowano
:hi:dobry vecer ciotka klotka :kox:

co tam Panowie ciekawego??

przeglądam stare foty i co mi wpadło w łapy:

http://imageshack.us/a/img513/3899/20110323094537hf.th.jpg

czyje to??:kox:

Boseron odpisał Ci Wojtek? co z tymi listwami??:whistling:

przemian ?

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

Kierowniki, nie wie cie gdzie w Krk. dostanę żarówkę dwuwłóknową pomarańczową 5W/21W ? Bo mi sie suka spaliła :doh:

chyba mam taką :whistling:

Opublikowano
:hi:dobry vecer ciotka klotka :kox:

co tam Panowie ciekawego??

przeglądam stare foty i co mi wpadło w łapy:

http://imageshack.us/a/img513/3899/20110323094537hf.th.jpg

czyje to??:kox:

Boseron odpisał Ci Wojtek? co z tymi listwami??:whistling:

przemian ?

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

Kierowniki, nie wie cie gdzie w Krk. dostanę żarówkę dwuwłóknową pomarańczową 5W/21W ? Bo mi sie suka spaliła :doh:

chyba mam taką :whistling:

zoobacz bo będziesz wtedy moim bohaterem :decayed: ile i kiedy moge odebrac? :decayed:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

to cos takiego ma byc http://allegro.pl/nelmoto-zarowki-kierunkowskazow-12v-5w-dwuwloknowe-i2723460827.html#tabsAnchor

Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

plan jest jak coś :wink:

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

superrr polecam duża różnica od starszej wersji :kox: HD powala

:)

Opublikowano

Normalnie, po drodze :)

Opublikowano
Niedobre gumisie :polew:

Dobrze że ogrów z nimi nie było ;-)

---------- Post dopisany at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ----------

:hi:dobry vecer ciotka klotka :kox:

co tam Panowie ciekawego??

przeglądam stare foty i co mi wpadło w łapy:

http://imageshack.us/a/img513/3899/20110323094537hf.th.jpg

czyje to??:kox:

Boseron odpisał Ci Wojtek? co z tymi listwami??:whistling:

Który też chodzi do Energym ?

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ----------

plan jest jak coś :wink:

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

superrr polecam duża różnica od starszej wersji :kox: HD powala

:)

za***isty, aż bym sobie porobił filmiki na rowerze ;-)

Opublikowano

:siema:

Kto pamięta ten odcinek:kox:

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:02 ----------

230946_412689132118244_2019510336_n.jpg

:polew:

---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

D4NTE o tej zabawce mówiłem :arrow2:Google Nexus 7 - pierwsze wrażenia - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.

Opublikowano
:siema:

Kto pamięta ten odcinek:kox:

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:02 ----------

http://m.ak.fbcdn.net/sphotos-c.ak/hphotos-ak-snc6/230946_412689132118244_2019510336_n.jpg

:polew:

---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

D4NTE o tej zabawce mówiłem :arrow2:Google Nexus 7 - pierwsze wrażenia - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.

:polew::polew::polew::grin::grin::grin::grin: fifa 13 :doh:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.