Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

no pytam dlatego że boseron z tego co pamiętam mówił mi, że kupił od siemiana za 300zł program+kabel, a tu widzę taką cenę

JA mam jakiś to Ci mogę sprzedać nowy nigdy nie używany tylko bez płyty

---------- Post dopisany at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

Pany szukam spręzyn na sam przód zeby troche obniżyć jeszcze, tył siedzi ok ale ja chce zeby przód poszedł w dół ma ktoś coś na zbyciu lub coś poleci, obecnie mam 1BE

Fantowski skąd masz te Twoje springi ?

weż flexa i po sprawie dotniesz Sobie jak Ci pasuje :naughty:

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ----------

Panowie gdzie w Krakowie zrobię zbieżność mam magiel po regeneracji i zależy mi na dokładnej geometrii ,Jakieś namiary? Z góry dziękuje.

Radzikowskiego Bartek 530882727 polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

pisałem Ci kiedyś abyś kupił gwint ;-)

aż takim Hardcorem to nie jestem, gwint nie na nasze drogi według mnie.

Panowie znalazłem coś..... tanim kosztem zmiana zderzaka ze zwykłego na s-line i to jeszcze jaki :naughty:

AUDI A4 B7 S4 S LINE DOKŁADKI ZDERZAKA VOTEX (2694288239) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

do tego listwy na drzwi i s-line jak sie patrzy :naughty:

AUDI A4 B7 S4 S LINE AVANT LISTWY NA DRZWI NOWE (2694285234) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

zastanawiam sie kto to kupuje ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :)

Mam pytanie, potrzebuje wyslac kolezanke na wymiane termostatu w leonie I 1.8T - najlepiej w krk, albo w okolicach. Gdzie najlepiej podjechac?

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :)

Mam pytanie, potrzebuje wyslac kolezanke na wymiane termostatu w leonie I 1.8T - najlepiej w krk, albo w okolicach. Gdzie najlepiej podjechac?

dzieki

Mokra np.504005569

jaki rejon Krakowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski 1Q0 827 550B i pamietaj że sobie jutro pogadamy :-)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski 1Q0 827 550B i pamietaj że sobie jutro pogadamy :-)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

:wink: oj pogadamy :naughty:

Wysłane z mojego Peceta Dell :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

Kupuj i zakładaj :naughty: a czemu by nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa myślałem że audi :-)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

:polew:

ma ktos może takiego tvała

Samsung UE55ES6800

Samsung UE55ES6800 - Telewizor LED 3D Samsung - Opinie | Sklep OleOle.pl

:hi:

liczyłem na wypowiedź kogoś kto ma lub kto u kogoś widział. Te opinie czytałem już wcześniej i generalnie wiekszość z nich jest na każdym portalu zajmującym się ocenami więc albo to krypto reklama albo zapożyczają opinie aby zwiększyć "wartość" opiniotwórczą serwisu. Chodzi mi głównie o to czy ta konwersja w tym telewizorze z 2D na 3D to jakiś szit czy też da się to oglądać bo mam dwie oferty w podobnej cenie i jedni dają przedłużoną gwarancję a inni 2 szt. okularów do 3D i nie wiem na co się jakby co zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał już upatrzony model to daj znać, załatwię Ci taniej niż w internecie :decayed:

Oczywiście w sklepie u kumpla:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konwersja zależy od programu jedne wyglądają lepiej, drugie gorzej. Nie kieruj się sstricte 3d bo to bajer na pierwszy miesiąc potem okulary będą się kurczyć w szafie. Jak chcesz to mozesz podskoczyc do mnie zobaczyć jak to smiga. Mam co prawdę módel wcześniej ale ma konwersję 3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Pablo "czytaj forum" :decayed: bo w poście jest podany model

to dawaj cenę zobaczymy cz będzie lepsiejsza :wink:

Widziałem model ale myślałem że na razie się orientujesz ;)

JEDYNY TAKI IPHONE 4SS !!! PROMOCJA !!! (2714247225) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ----------

david_n WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantomas....jak myslisz co to moze byc??

Check i tryb awaryjny...

013128 - Control Circuit for Controller for Turbocharger 1 (J724): Electrical Malfunction

P3348 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00100100

Fault Priority: 0

Fault Frequency: 7

Mileage: 218437 km

Time Indication: 0

Freeze Frame:

RPM: 1701 /min

Torque: 0.0 Nm

Speed: 77.3 km/h

Temperature: 86.4°C

Duty Cycle: 80.9 %

Voltage: 14.44 V

Duty Cycle: 12.6 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem Ci kiedyś abyś kupił gwint ;-)

aż takim Hardcorem to nie jestem, gwint nie na nasze drogi według mnie.

Panowie znalazłem coś..... tanim kosztem zmiana zderzaka ze zwykłego na s-line i to jeszcze jaki :naughty:

AUDI A4 B7 S4 S LINE DOKŁADKI ZDERZAKA VOTEX (2694288239) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

do tego listwy na drzwi i s-line jak sie patrzy :naughty:

AUDI A4 B7 S4 S LINE AVANT LISTWY NA DRZWI NOWE (2694285234) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

zastanawiam sie kto to kupuje ? :eusathink:

odczycia bardzo zbliżone jak na 1BE tylko ciut sztywniej po prostu ;-)

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

Witam Panowie :)

Mam pytanie, potrzebuje wyslac kolezanke na wymiane termostatu w leonie I 1.8T - najlepiej w krk, albo w okolicach. Gdzie najlepiej podjechac?

dzieki

Zadzwoń do kolegi i powiedz że odemnie to znajdzie trochę czasu: Mobil-tech ;-) Przy okazji program może zrobić i inne modyfikacje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Panowie

pozdrowienia z nad J.Turawskiego... jedna nocka za mną i sandaczyk na 53cm... teraz leje i nie chcę się nam siedzieć nad wodą zatem trzeba coś po%ować :naughty:

wpadnie mi teraz fajna lewa kaska zatem coś do autka dorezam... myślę nad kierą i listwami na drzwi :naughty: w ogóle patrze na te moje felgi i to koło z rantem wygląda jak 17 cali... zatem może z wiosną jakaś zmiana :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Panowie

pozdrowienia z nad J.Turawskiego... jedna nocka za mną i sandaczyk na 53cm... teraz leje i nie chcę się nam siedzieć nad wodą zatem trzeba coś po%ować :naughty:

wpadnie mi teraz fajna lewa kaska zatem coś do autka dorezam... myślę nad kierą i listwami na drzwi :naughty: w ogóle patrze na te moje felgi i to koło z rantem wygląda jak 17 cali... zatem może z wiosną jakaś zmiana :naughty:

Fantowski ogórku, ty najpierw zrób co trzeba w silniku i wal mu jakiś program, żeby to zaczęło w końcu jeździć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...