Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
pisałem Ci kiedyś abyś kupił gwint ;-)

aż takim Hardcorem to nie jestem, gwint nie na nasze drogi według mnie.

Panowie znalazłem coś..... tanim kosztem zmiana zderzaka ze zwykłego na s-line i to jeszcze jaki :naughty:

AUDI A4 B7 S4 S LINE DOKŁADKI ZDERZAKA VOTEX (2694288239) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

do tego listwy na drzwi i s-line jak sie patrzy :naughty:

AUDI A4 B7 S4 S LINE AVANT LISTWY NA DRZWI NOWE (2694285234) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

zastanawiam sie kto to kupuje ? :eusathink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam Panowie :)

Mam pytanie, potrzebuje wyslac kolezanke na wymiane termostatu w leonie I 1.8T - najlepiej w krk, albo w okolicach. Gdzie najlepiej podjechac?

dzieki

Opublikowano
Witam Panowie :)

Mam pytanie, potrzebuje wyslac kolezanke na wymiane termostatu w leonie I 1.8T - najlepiej w krk, albo w okolicach. Gdzie najlepiej podjechac?

dzieki

Mokra np.504005569

jaki rejon Krakowa ?

Opublikowano

ale kolezanka czy ulica? :P

dzieki

Opublikowano
ale kolezanka czy ulica? :P

dzieki

to i to :wink: sprawdzimy ja trzeba :naughty:

Opublikowano

Wąski 1Q0 827 550B i pamietaj że sobie jutro pogadamy :-)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

55274743851563620897020.jpg

:hi:

Opublikowano
Wąski 1Q0 827 550B i pamietaj że sobie jutro pogadamy :-)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

:wink: oj pogadamy :naughty:

Wysłane z mojego Peceta Dell :wink:

Opublikowano

:polew:

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

Kupuj i zakładaj :naughty: a czemu by nie :decayed:

Opublikowano
Aaaaaa myślałem że audi :-)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

:polew:

ma ktos może takiego tvała

Samsung UE55ES6800

Samsung UE55ES6800 - Telewizor LED 3D Samsung - Opinie | Sklep OleOle.pl

:hi:

liczyłem na wypowiedź kogoś kto ma lub kto u kogoś widział. Te opinie czytałem już wcześniej i generalnie wiekszość z nich jest na każdym portalu zajmującym się ocenami więc albo to krypto reklama albo zapożyczają opinie aby zwiększyć "wartość" opiniotwórczą serwisu. Chodzi mi głównie o to czy ta konwersja w tym telewizorze z 2D na 3D to jakiś szit czy też da się to oglądać bo mam dwie oferty w podobnej cenie i jedni dają przedłużoną gwarancję a inni 2 szt. okularów do 3D i nie wiem na co się jakby co zdecydować.

Opublikowano

Jak będziesz miał już upatrzony model to daj znać, załatwię Ci taniej niż w internecie :decayed:

Oczywiście w sklepie u kumpla:decayed:

Opublikowano

no to Pablo "czytaj forum" :decayed: bo w poście jest podany model

to dawaj cenę zobaczymy cz będzie lepsiejsza :wink:

Opublikowano

Konwersja zależy od programu jedne wyglądają lepiej, drugie gorzej. Nie kieruj się sstricte 3d bo to bajer na pierwszy miesiąc potem okulary będą się kurczyć w szafie. Jak chcesz to mozesz podskoczyc do mnie zobaczyć jak to smiga. Mam co prawdę módel wcześniej ale ma konwersję 3d

Opublikowano
no to Pablo "czytaj forum" :decayed: bo w poście jest podany model

to dawaj cenę zobaczymy cz będzie lepsiejsza :wink:

Widziałem model ale myślałem że na razie się orientujesz ;)

JEDYNY TAKI IPHONE 4SS !!! PROMOCJA !!! (2714247225) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ----------

david_n WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! :kox:

Opublikowano

Fantomas....jak myslisz co to moze byc??

Check i tryb awaryjny...

013128 - Control Circuit for Controller for Turbocharger 1 (J724): Electrical Malfunction

P3348 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00100100

Fault Priority: 0

Fault Frequency: 7

Mileage: 218437 km

Time Indication: 0

Freeze Frame:

RPM: 1701 /min

Torque: 0.0 Nm

Speed: 77.3 km/h

Temperature: 86.4°C

Duty Cycle: 80.9 %

Voltage: 14.44 V

Duty Cycle: 12.6 %

Opublikowano
pisałem Ci kiedyś abyś kupił gwint ;-)

aż takim Hardcorem to nie jestem, gwint nie na nasze drogi według mnie.

Panowie znalazłem coś..... tanim kosztem zmiana zderzaka ze zwykłego na s-line i to jeszcze jaki :naughty:

AUDI A4 B7 S4 S LINE DOKŁADKI ZDERZAKA VOTEX (2694288239) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

do tego listwy na drzwi i s-line jak sie patrzy :naughty:

AUDI A4 B7 S4 S LINE AVANT LISTWY NA DRZWI NOWE (2694285234) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

zastanawiam sie kto to kupuje ? :eusathink:

odczycia bardzo zbliżone jak na 1BE tylko ciut sztywniej po prostu ;-)

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

Witam Panowie :)

Mam pytanie, potrzebuje wyslac kolezanke na wymiane termostatu w leonie I 1.8T - najlepiej w krk, albo w okolicach. Gdzie najlepiej podjechac?

dzieki

Zadzwoń do kolegi i powiedz że odemnie to znajdzie trochę czasu: Mobil-tech ;-) Przy okazji program może zrobić i inne modyfikacje ;-)

Opublikowano

:hi:Panowie

pozdrowienia z nad J.Turawskiego... jedna nocka za mną i sandaczyk na 53cm... teraz leje i nie chcę się nam siedzieć nad wodą zatem trzeba coś po%ować :naughty:

wpadnie mi teraz fajna lewa kaska zatem coś do autka dorezam... myślę nad kierą i listwami na drzwi :naughty: w ogóle patrze na te moje felgi i to koło z rantem wygląda jak 17 cali... zatem może z wiosną jakaś zmiana :naughty:

Opublikowano

mówiłem kiedyś aby brać od razu 19-stki ;-)

audi_a4_b5_krecimy_gwintem_2_05.jpg

Opublikowano
:hi:Panowie

pozdrowienia z nad J.Turawskiego... jedna nocka za mną i sandaczyk na 53cm... teraz leje i nie chcę się nam siedzieć nad wodą zatem trzeba coś po%ować :naughty:

wpadnie mi teraz fajna lewa kaska zatem coś do autka dorezam... myślę nad kierą i listwami na drzwi :naughty: w ogóle patrze na te moje felgi i to koło z rantem wygląda jak 17 cali... zatem może z wiosną jakaś zmiana :naughty:

Fantowski ogórku, ty najpierw zrób co trzeba w silniku i wal mu jakiś program, żeby to zaczęło w końcu jeździć :wink:

Opublikowano

ciekawe jak zagają ......

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.