Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zmieniłem auto to przeniosłem się na ocp :decayed::wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Ogr spoko całkiem całkiem to wygląda :wink: kopiec fajna miejscówka :naughty:

ja też dziękuje za spota :wink:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

:nose:

Gościu gdzieś Ty był jak Cie nie było :shock3: kope lat Jarko.....

jak to gdzie chłop tyra całymi dniami i nocami :kwasny:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

Mercedes SLS AMG Black series spłonął podczas testów na Nurburgringu :kwasny:

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

dzieki ze mnie nie wyrzucilsicie za golfa :polew:

kogo to??

Audi A4 3.0 tdi 330KM 610NM S-line (2689904038) - motoAllegro

kerczi podeslij mi foty tego a6 albo ogloszenie

ZIELUCHA A4

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/all-b7-ride-3-0-tdi-36611/

Opublikowano

hi

własnie tak myslałem ze to zielucha tylko cena miażdży system :kwasny:

Opublikowano
hi

własnie tak myslałem ze to zielucha tylko cena miażdży system :kwasny:

auto też :naughty:

Opublikowano

ja też dziękuje za spota :wink:

Którego? Chyba nie byłeś na naszym :wink:

Pojawiłbyś się bo już ludzie Cię będą tylko kojarzyć z forum :naughty:

Dzięki za spontana, był klimat jak za dawnych lat :kox:

A zlot klasyków na podziemnym to :kox:

Ozi ale Ci ten gokart dopierdziela na zakrętach :kox:

KERCZI zaskoczyłeś mnie tym zakupem bo myślałem że coś innego kupisz ale fakt jest wypas :kox:

Opublikowano

No plan był inny ale że nie ma co kupić w przyzwoitych pieniądzach, a ten się akurat trafił to zmieniłem. Ale jestem zadowolony i na dwa lata mam spokój. I nie Będę rezal Frankowski i niczym mnie nie kuś :)

Opublikowano
Ozi ale Ci ten gokart dopierdziela na zakrętach :kox:

bo proste są dla szybkich aut, a zakręty dla szybkich kierowców :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

no ale Kerczi też sie zdziwił troszke ze tak szedłem przed nim :naughty: jednak co masa to masa :decayed:, jeszcze jak bym wazył ze 30kilo mniej to by mnie nie dogonił :grin:

Opublikowano

A czym latasz teraz Ozi :whistling:

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

No plan był inny ale że nie ma co kupić w przyzwoitych pieniądzach, a ten się akurat trafił to zmieniłem. Ale jestem zadowolony i na dwa lata mam spokój. I nie Będę rezal Frankowski i niczym mnie nie kuś :)

rezanie to już od dnia zakupu jest :naughty:

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ----------

ja też dziękuje za spota :wink:

Którego? Chyba nie byłeś na naszym :wink:

Pojawiłbyś się bo już ludzie Cię będą tylko kojarzyć z forum:kox:

oj tam oj tam
Opublikowano
A czym latasz teraz Ozi :whistling:

latam clijówką, a jezdze po miescie czym innym, ekonomicznym, 75konnym dieslem d4d :whistling::wink:

Opublikowano
:hi: Ogr spoko całkiem całkiem to wygląda :wink: kopiec fajna miejscówka :naughty:

ja też dziękuje za spota :wink:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

:nose:

Gościu gdzieś Ty był jak Cie nie było :shock3: kope lat Jarko.....

jak to gdzie chłop tyra całymi dniami i nocami :kwasny:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

Mercedes SLS AMG Black series spłonął podczas testów na Nurburgringu :kwasny:

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

dzieki ze mnie nie wyrzucilsicie za golfa :polew:

kogo to??

Audi A4 3.0 tdi 330KM 610NM S-line (2689904038) - motoAllegro

kerczi podeslij mi foty tego a6 albo ogloszenie

ZIELUCHA A4

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/all-b7-ride-3-0-tdi-36611/

Bedzie mu ciezko sprzedac za te pieniadze mimo ze zapewne fura warta ceny

Opublikowano

Jak by ktoś szukał to będę miał czarne sztuki Galaxy S3 w środę i mogę zrobić cenę 1849zł

Reszta tutaj :arrow2:Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Pablo nie chce sie czepiac ale zntego co mi wiadomo to nie ma czarnych s3 :/

Opublikowano
Pablo nie chce sie czepiac ale zntego co mi wiadomo to nie ma czarnych s3 :/

KERCZI na tą chwilę jest 5 wersji, Blue, White, Red, Brown, Black a szarej jeszcze nie ma w Europie.

Po niedzieli dostanę nową ofertę i będę wiedział jak z szarą a czarna przyjedzie mi w środę do Krk.

Dla ykka jedna sztuka zarezerwowana (black) :naughty:

Galaxy S3 wkrótce w kilku nowych kolorach

Opublikowano

Karol, byłem dzisiaj w magazynku i znalazłem nie wiesz co... Dla Ciebie polarek :naughty:

Opublikowano
Karol, byłem dzisiaj w magazynku i znalazłem nie wiesz co... Dla Ciebie polarek :naughty:

Jakby się dziwnym trafem kolega rozmyślił..... to ja byłbym chętny :decayed:

Opublikowano

Oooo widzisz już nawet zapomniałem. Pewnie że chce :-)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

To możemy się wymienić. Ja Ci dam polarek, a Ty mnie ramki :decayed:

Opublikowano

Załatwione :-)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Pany, taki leon z silnikiem 2.0 170KM w dizlu to wart jest zainteresowania czy raczej awaryjna jednostka i kosztowna w utrzymaniu... ?

Opublikowano

Jak nie wytluczony to jedynie turbo i bardzo ewentualnie wtryski a tak to koszty jak to w dieslu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.