Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a po co komu komfort ;-) ?

dokładnie, my jesteśmy ascetami, wyrzekamy się uciech i wygód życiowych :banan2:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wsadziłeś 19" na 1BA z oponami 235mm to raz że to dalej byłą koza, a dwa za miękko na takie szerokie gumy to Ci nadkola zżarło ;-)

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

Panowie nie macie na sprzedaż dwóch opon letnich 215/35/19 ?

Opublikowano
wsadziłeś 19" na 1BA z oponami 235mm to raz że to dalej byłą koza, a dwa za miękko na takie szerokie gumy to Ci nadkola zżarło ;-)

A kto powiedział ze włożyłem 19" na 1BA jak teraz takie zawieszenie założyłem:wink:

Wcześniej było -40 jak nie więcej nie pamiętam jaki był symbol ale twardsze niż 1BE i niższe.

12864020e1ad00eegen.jpg

Tutaj był dla Ciebie kozą??

Idealnie leżał.

Tylko później z czasem ocierało bo było wyjebane zawieszenie i zero amortyzacji po prostu.

Opublikowano

tak czy inaczej za szerokie gumki wsadziłeś na przód ;-)

Opublikowano
tak czy inaczej za szerokie gumki wsadziłeś na przód ;-)

Tak tu masz rację ;)

Ale nawet jak bym miał naciągnięte 215/35 na tych 8,5j szerokości to przy skręcie pełnym i wjechaniu w dziurę również by mi błotnik wykrzywiło i znów bym się bawił w kowala na drodze :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

u mnie nic takiego się nie działo na 1BE ale miałem tam nówki amory, teraz na gwincie też nie powinno być jaj z oponą, ewentualnie przytrę rant felgi ;-)

audi_a4_b5_rh_19_kopiec_05.jpg

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

chociaż jak się go teraz posadzi to koło powinno się jeszcze kapkę schować ;-)

Opublikowano

a jakie masz parametry felg?

Opublikowano

19" 8,5" ET35, a 17" 8" ET nie pamiętam

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

taki lekki naciąg wyszedł z przodu:

audi_a4_b5_rh_19_kopiec_06.jpg

Opublikowano

to chyba dużo gwintem nie zejdziesz żeby nie rozwalić nadkoli? Czy robiłeś już coś z nimi? Wogóle to za***iste są te twoje 19', ja za taki wzor tylko 18' oddalbym nerke :kox:

Opublikowano
u mnie nic takiego się nie działo na 1BE ale miałem tam nówki amory, teraz na gwincie też nie powinno być jaj z oponą, ewentualnie przytrę rant felgi ;-)

http://audia4.nazwa.pl/public/audi_a4_b5_rh_19_kopiec_05.jpg

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

chociaż jak się go teraz posadzi to koło powinno się jeszcze kapkę schować ;-)

Jest bardzo dobrze widzę :wink:

Opublikowano

na tej drugiej fotce to jeszcze na 1BE ;-)

nadkola z esy, trochę szkoda ale coś tam zejdę w dół ;-)

tymczasowo na tył nie mam opon dlatego póki co wsadziłem 17-stki.

Opublikowano

233119_7fd5c4cd2c56b306gen.jpg233147_1ec6fa7bf0175376gen.jpg

U mnie tak było.

Opublikowano

Pablo, przez te Twoje ostatnie mody jeszcze Cię chłopaki z Batalionu wyrzucą :grin:

Opublikowano
:hi: OGR pochwal się felgami :wink: poka zdjęcie boku auta
Opublikowano
Pablo, przez te Twoje ostatnie mody jeszcze Cię chłopaki z Batalionu wyrzucą :grin:

Ciiiii :decayed:

To jest zrobiony "setup" na sprzedaż więc mam usprawiedliwienie :grin:

Opublikowano

I co Pablo kupujesz? ?

Opublikowano

Cytrynę C5 :decayed:

A serio to celowałbym w B7 lub coś innego wszystko jeszcze do namysłu.

Chociaż pasowało by się przesiąść na R8 lub GT-R'a bo przed 2.6 V6 miałem malucha :grin:

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ----------

522783_291831934250162_1481819286_n.jpg

O wilku mowa :decayed:

Opublikowano

Kto dzisiaj będzie w Galerii Kazimierz "na zakupach"? :decayed:

Opublikowano

Ją będę

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja również.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.