Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
niedziela była debest a te czwartki to bani termin

Fantomas nie prowokuj :decayed: mi pasuje w czwartek a niedziela byłoby tez bym jeździł co za różnica :wink: dla chcącego......

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niedziela koniecznie tez mam zawsze czas w niedziele wieczorem

Opublikowano

Dzięki Panowie za spota...było ciekawie:) do zobaczenia

Opublikowano

242319_290045531095469_1036223891_o.jpg

:naughty:

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

cbd1267f250f918c70f0179dea41cd8b.jpg

Pojawiło się dzisiaj w HD :naughty:

Opublikowano
niedziela była debest a te czwartki to bani termin

Fantomas nie prowokuj :decayed: mi pasuje w czwartek a niedziela byłoby tez bym jeździł co za różnica :wink: dla chcącego......

dla chcącego tez nie da rady jak sie ma dziecko i szkołę :wink:

---------- Post dopisany at 09:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ----------

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

Byłeś na Eifel?... ja już byłem spakowany i wszyscy mnie zawiedli :(

nie dopiero się wybieramy z Gruszką :naughty:

Opublikowano

Co taka cisza :whistling:

Dzisiaj sprzedawałem Samsunga Nexus za 1349zł bo miałem odłożonego i patrzę a tu przychodzi po niego dawny klubowicz REX, starsi górale go zapewne pamiętają :naughty:

Opublikowano

:hi:Fantowski widziałem twoją furę na klasykach,chyba gdzieś się szwendałeś z Wąskim

Opublikowano
:hi:Fantowski widziałem twoją furę na klasykach,chyba gdzieś się szwendałeś z Wąskim

na zakupach był przed wyjazdem :naughty:

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

Co taka cisza :whistling:

Dzisiaj sprzedawałem Samsunga Nexus za 1349zł bo miałem odłożonego i patrzę a tu przychodzi po niego dawny klubowicz REX, starsi górale go zapewne pamiętają :naughty:

i co u niego ?

Opublikowano
i co u niego ?

Oprócz tego że się hajtnął to jeździ cytryną ze swoją a Foresterem śmiga jego mama hehe

:dancing::dancing::dancing::grin:

---------- Post dopisany 07-10-2012 at 00:33 ---------- Poprzedni post napisany 06-10-2012 at 23:39 ----------

http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/audi-s6-c7-4-0-v8-bi-turbo-ibissweiss-247796/#post3062436

O j**any:slina::slina::slina:

Opublikowano

Byłeś na Eifel?... ja już byłem spakowany i wszyscy mnie zawiedli :(

Było tu napisać że się chcesz wybrać, może by się zebrała grupa zapaleńców :wink: Ja bym chętnie pojechał

Opublikowano
i co u niego ?

Oprócz tego że się hajtnął to jeździ cytryną ze swoją a Foresterem śmiga jego mama hehe

:dancing::dancing::dancing::grin:

---------- Post dopisany 07-10-2012 at 00:33 ---------- Poprzedni post napisany 06-10-2012 at 23:39 ----------

http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/audi-s6-c7-4-0-v8-bi-turbo-ibissweiss-247796/#post3062436

O j**any:slina::slina::slina:

my za 12 lat bedziemy mogli sobie tez takie kupic :grin:

Opublikowano

pablo dawaj link do meczu

Opublikowano

dzienks :wink:

Opublikowano
:hi:Fantowski widziałem twoją furę na klasykach,chyba gdzieś się szwendałeś z Wąskim

a no dobrze widziałeś:wink:

:hi:Fantowski widziałem twoją furę na klasykach,chyba gdzieś się szwendałeś z Wąskim

na zakupach był przed wyjazdem :naughty:

:naughty: trochę portfel wyczyściłem, ale chyba warto było:decayed:

Opublikowano

Witka po urlopie...:hi:

Gruszka -> Jutro -> Waski -> Dzieki

Opublikowano

o słychać ? jutro do pracy na rano i juz mi sie nie chce...... przeżyjemy

ładna ta S6 :slina:

Opublikowano

Wąski bo ją jadę

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.