Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fantowski bo nie widziałes opon od nich. Jeszcze z kolcami...

Opublikowano
Fantowski bo nie widziałes opon od nich. Jeszcze z kolcami...

Kerczi przecież teraz jeżdżę na letnich zakupionych w Biskupicach i nie narzekam :wink: z czystej ciekawości przejadę się tam do nich i zobaczę co mają.. lecz wolałbym chyba na zimę nowe.. może uda mi się zakupić na FV to będę mieć cene netto:decayed:

Opublikowano

piekny prawdda?? tak zawsze chcalem zeby wygladalo moje byle b6

Opublikowano
piekny prawdda?? tak zawsze chcalem zeby wygladalo moje byle b6

no może być:tongue4: grill będę tak samo w czerń robić no i listy drzwiowe jak Pablo_ua4 zarzuci dobrą kuszącą ceną :naughty:

kupców na moją B6 nie ma bo cena za wysoka :decayed: zatem powoli z kopciuszka może też coś zacnego wyjdzie..:wink:

Opublikowano

mówisz ze brzydkie kaczątko stanie sie pięknym łabędziem :naughty: juz nie duzo Ci brakuje wiesz o tym

Opublikowano

Boseron chcesz F1 2012 na X360 bo mi leży jedno DVD?

Opublikowano
mówisz ze brzydkie kaczątko stanie sie pięknym łabędziem :naughty: juz nie duzo Ci brakuje wiesz o tym

dzięki kolego, ale przecież do mojego auta trzeba by sporo wrzucić, aby było dopasione :wink:

w końcu wczoraj jaki film włączyłeś??

Opublikowano

mam smaka na ta s4 ciekawe tylko jaki stan jest tego auta

Opublikowano
mam smaka na ta s4 ciekawe tylko jaki stan jest tego auta

Stan auta jak na zdjęciach :naughty:

:bry:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

A tak na poważnie: z tego co widać auto po solidnej kolizji... Zderzak do wymiany, lewa felga przód nie do naprawy (widać połamane szprychy), lewy błotnik wstawiony na sztuke, lewe koło nie trzyma pionu więc zawiecha też będzie do roboty, maska lekkko zagięta ale też trzeba będzie ją wyprostować i pomalować/zrobić wpyłkę, nie wiadomo co ucierpiało pod maską... Z tego co laik taki jak ja widzi na pierwszy rzut oka - dokładki jest na ponad 10 tys zł (plus k**ewsko droga eksploatacja) - przemyśl to sobie jeszcze raz a jutro przemyśl to jeszcze kilka razy :whistling:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

Ps: zapomniałem o lampie lewej... Nowa w ASO ponad 2 koła :whistling:

Opublikowano
mam smaka na ta s4 ciekawe tylko jaki stan jest tego auta

Stan auta jak na zdjęciach :naughty:

:bry:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

A tak na poważnie: z tego co widać auto po solidnej kolizji... Zderzak do wymiany, lewa felga przód nie do naprawy (widać połamane szprychy), lewy błotnik wstawiony na sztuke, lewe koło nie trzyma pionu więc zawiecha też będzie do roboty, maska lekkko zagięta ale też trzeba będzie ją wyprostować i pomalować/zrobić wpyłkę, nie wiadomo co ucierpiało pod maską... Z tego co laik taki jak ja widzi na pierwszy rzut oka - dokładki jest na ponad 10 tys zł (plus k**ewsko droga eksploatacja) - przemyśl to sobie jeszcze raz a jutro przemyśl to jeszcze kilka razy :whistling:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

Ps: zapomniałem o lampie lewej... Nowa w ASO ponad 2 koła :whistling:

Lepiej kupić taniego w eksploatacji , bezwypadkowego diesla jakich pełno na allegro i cieszyć się jazdą

Opublikowano

otoz to. eksploratacja droga z tego co mi widamo ten wynalazek pali do 25l w miescie wiec jest pieknie a jeszcze ten silnik lubi sie popsuc mowie tu o panewce lub co gorsza wale pozatym jest on smieciowy, nie to co gruszki 2,7biturbo ktore wd mnie jest najlepszym silnikiem jaki byl montowany w esach do tej pory, mnie sie auto podoba z wygladu prezentuje sie pieknie recaro itd poprostu cudo z tym ze zwykle mozna tak zrobic zaoszczedzajac na ekslporatacji z tym ze ja juz mialem b6 i drugi raz nie kupie tego samego. Jesli chodzi o diesla to napewno bylby to 3.0TDI Q lub 2.0T Q i samochod to b7, na b8 mnie nei stac poki co. Pozniej dorezanko jakies i auto na lata.

PS gruszka ile ty masz swoje s4?

Opublikowano
mam smaka na ta s4 ciekawe tylko jaki stan jest tego auta

Stan auta jak na zdjęciach :naughty:

:bry:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

A tak na poważnie: z tego co widać auto po solidnej kolizji... Zderzak do wymiany, lewa felga przód nie do naprawy (widać połamane szprychy), lewy błotnik wstawiony na sztuke, lewe koło nie trzyma pionu więc zawiecha też będzie do roboty, maska lekkko zagięta ale też trzeba będzie ją wyprostować i pomalować/zrobić wpyłkę, nie wiadomo co ucierpiało pod maską... Z tego co laik taki jak ja widzi na pierwszy rzut oka - dokładki jest na ponad 10 tys zł (plus k**ewsko droga eksploatacja) - przemyśl to sobie jeszcze raz a jutro przemyśl to jeszcze kilka razy :whistling:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

Ps: zapomniałem o lampie lewej... Nowa w ASO ponad 2 koła :whistling:

Lepiej kupić taniego w eksploatacji , bezwypadkowego diesla jakich pełno na allegro i cieszyć się jazdą

:facepalm::polew::polew:

---------- Post dopisany at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

otoz to. eksploratacja droga z tego co mi widamo ten wynalazek pali do 25l w miescie wiec jest pieknie a jeszcze ten silnik lubi sie popsuc mowie tu o panewce lub co gorsza wale pozatym jest on smieciowy, nie to co gruszki 2,7biturbo ktore wd mnie jest najlepszym silnikiem jaki byl montowany w esach do tej pory, mnie sie auto podoba z wygladu prezentuje sie pieknie recaro itd poprostu cudo z tym ze zwykle mozna tak zrobic zaoszczedzajac na ekslporatacji z tym ze ja juz mialem b6 i drugi raz nie kupie tego samego. Jesli chodzi o diesla to napewno bylby to 3.0TDI Q lub 2.0T Q i samochod to b7, na b8 mnie nei stac poki co. Pozniej dorezanko jakies i auto na lata.

PS gruszka ile ty masz swoje s4?

8 miesięcy i już szuka i zawraca mi głowę jakąś corsą fiestą czy fiatem :kwasny: dramat

Opublikowano

Wąski co robisz jutro wieczorem ?? :whistling:

Opublikowano

Co Wy macie z tymi wieczorami? Ciężko Wam związać koniec z końcem? ?

---------- Post dopisany at 09:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ----------

:):confused::):):)

Opublikowano
Co Wy macie z tymi wieczorami? Ciężko Wam związać koniec z końcem? ?

---------- Post dopisany at 09:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ----------

:):confused::):):)

ciiiiiii........ nie zawstydzaj chłopaków może chcą gdzieś wyjść wieczorem do kina albo na kawę :naughty:

Robert niestety A8 się nie wszczepi :thumbdown:

Opublikowano

UPS :kwasny:

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

Co Wy macie z tymi wieczorami? Ciężko Wam związać koniec z końcem? ?

---------- Post dopisany at 09:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ----------

:):confused::):):)

tajne przez poufne :naughty:

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

:whistling: nie rozumiem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.