Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wie ktos gdzie mozna zregenerowac turbo w krk tylko chodzi mi o pewny zaklad

jak to u mnie :wink:

regenerujesz turbawy??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
wie ktos gdzie mozna zregenerowac turbo w krk tylko chodzi mi o pewny zaklad

pewnego w Krakowie nie ma

a gdzie jest pewny??

z opinii jaką uzyskałem to żaden zakład w Krakowie dobrze Ci nie zrobi, no chyba, że tak jak napisał Nex.. masz dobre znajomości...

mi przy regeneracji turbiny pomógł Wąski i jestem zadowolony, zatem musisz do niego uderzyć :wink:

FANTOWSKI... Co to ma znaczyć?? :baseball::baseball:

:wtf:http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/b6-sedan-1-9-awx-czarny-18-kola-prawdziwy-przebieg-246802/ :wtf:

Chcesz :whip2::whip2: ????

coś Ci się nie podoba? :naughty:

Opublikowano

Co to Krzychu sprzedajesz jednak?

Opublikowano
Co to Krzychu sprzedajesz jednak?

jeśli będzie kupiec za tą cenę to tak:wink:

Opublikowano

a co potem? :whistling:

Opublikowano
a co potem? :whistling:

:hi:

a co potem to okaże się :wink: mam coś na oku :naughty:

Opublikowano

Witam :hi:

Ja też dzisiaj wybieram się na spota :decayed:

Opublikowano

http://otomoto.pl/show?id=C26168263

Zobaczcie kto i co sprzedaje.

Opublikowano
Opublikowano

Stella Sawickiego (od Bora Komorowskiego do Florera)

Czyli będzie już cała zrobiona droga z góry z wiślickiej do wiaduktu na AWF, jeszcze niech zrobią w drugą stronę bo masakra jaka droga, teraz robią tam nową ulicę (wylotówkę ode mnie z osiedla przy pasie startowym i będzie łączyć się ze Stella Sawickiego)

Opublikowano

Stella Sawickiego (od Bora Komorowskiego do Florera)

Czyli będzie już cała zrobiona droga z góry z wiślickiej do wiaduktu na AWF, jeszcze niech zrobią w drugą stronę bo masakra jaka droga, teraz robią tam nową ulicę (wylotówkę ode mnie z osiedla przy pasie startowym i będzie łączyć się ze Stella Sawickiego)

oj coś pokręciłeś tam ma być rondo do wjazdu do szkoły jazdy a nie na osiedle

Opublikowano

Cześć.

Jest jakiś mocher z Krakowa co by podpiął CANy. radio pod licznik ażeby mi wyświetlało RDS na liczniku?

Opublikowano

oj coś pokręciłeś tam ma być rondo do wjazdu do szkoły jazdy a nie na osiedle

Ja słyszałem że droga dojazdowa na osiedle i nowe które budują Avia.

Skończą to zobaczymy :naughty:

Opublikowano

Panowie co tu taka cisza?? :kwasny: Cuber? Lenox? Miodzio? jakoś ostatnio cisza z Waszej strony.... żyjecie?

Opublikowano
Panowie co tu taka cisza?? :kwasny: Cuber? Lenox? Miodzio? jakoś ostatnio cisza z Waszej strony.... żyjecie?

tylko co to za zycie :naughty:

Opublikowano
Panowie co tu taka cisza?? :kwasny: Cuber? Lenox? Miodzio? jakoś ostatnio cisza z Waszej strony.... żyjecie?

tylko co to za zycie :naughty:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.