Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:grin:

Ja też witam wszystkich :hi:

Zaraz wyścig F1 Singapuru :banan:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo,

odpaliłem ten internet, jednak był tak wolny że kupiłem doładowanie w poprzedniej sieci. Cenowo Tmobile jest 3x lepsze ale z tą prędkością ......

Może jak się przeprowadzę to będzie lepszy zasięg, bo tak to mniej więcej prędkość wyglądała jak przy połączeniu przez telefon...

Opublikowano
Pablo,

odpaliłem ten internet, jednak był tak wolny że kupiłem doładowanie w poprzedniej sieci. Cenowo Tmobile jest 3x lepsze ale z tą prędkością ......

Może jak się przeprowadzę to będzie lepszy zasięg, bo tak to mniej więcej prędkość wyglądała jak przy połączeniu przez telefon...

No to graty jesteś już wśród żywych :wink:

Opublikowano

Pany patrzcie jak sobie chłop przerobił Opla na skarbonkę :decayed:

skarbonka1.jpg

Opublikowano

KERCZI, jutro dzwonie zapisać nas na hamowanko na wtorek na godz. 16:00

Opublikowano
Pany patrzcie jak sobie chłop przerobił Opla na skarbonkę :decayed:

http://imageshack.us/a/img338/5069/skarbonka1.jpg

Chodzi o to że przez tą dziurę można wrzucać monety ?

Opublikowano
KERCZI, jutro dzwonie zapisać nas na hamowanko na wtorek na godz. 16:00

Nex, jak będzie Ci robił pomiar, powiedz mu żeby jeszcze raz Ci puścił auto na rolkach, zobaczysz przy drugim pomiarze ile daje FMIC :wink:, bo oni jak się nie poprosisz to robią jeden pomiar

Opublikowano

hej

Panowie słyszeliście o darmowym dostępie do internetu z Aero2 ? zamierzam u nich zamówić usługi zeby mieć możliwość mobilnego netu poza domem za free, co prawda prędkość do 512 mb/s ale za free to w zupełności wystarczy, kumpel korzysta z tego i mówi ze działa ok, ktoś korzysta z Was z tego rozwiązania ?

---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

http://www.aero2.pl/bdi.html

Opublikowano

Witam

Opublikowano
hej

Panowie słyszeliście o darmowym dostępie do internetu z Aero2 ? zamierzam u nich zamówić usługi zeby mieć możliwość mobilnego netu poza domem za free, co prawda prędkość do 512 mb/s ale za free to w zupełności wystarczy, kumpel korzysta z tego i mówi ze działa ok, ktoś korzysta z Was z tego rozwiązania ?

---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

http://www.aero2.pl/bdi.html

Już dawno to działa, kupujesz modem który obsłuży Aero2 np. Huawei E3131 wkładasz kartę i śmigasz za free.

Za 2 lata ma być jednak płatny aero2.

Opublikowano

.

Opublikowano
hej

Panowie słyszeliście o darmowym dostępie do internetu z Aero2 ? zamierzam u nich zamówić usługi zeby mieć możliwość mobilnego netu poza domem za free, co prawda prędkość do 512 mb/s ale za free to w zupełności wystarczy, kumpel korzysta z tego i mówi ze działa ok, ktoś korzysta z Was z tego rozwiązania ?

---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

http://www.aero2.pl/bdi.html

ale masz tylko 60 min darmowego połączenia potem zrywają ???

"każdorazowe nieprzerwane i bezpłatne połączenie z siecią Internet nie przekracza jednorazowo 60 minut licząc od momentu nawiązania takiego połączenia"

Opublikowano

Fantomas zrywa połączenie po godzinie ale odrazu nawiązuje nowe i tak co godzine

Opublikowano
Fantomas zrywa połączenie po godzinie ale odrazu nawiązuje nowe i tak co godzine

czyli spoko opcja :wink: jeśli korzystasz z internetu jak 90 % społeczeństwa

:hi: miłego dnia

Opublikowano

ale sie rosk...ł :shock3:, ale tak własnie jest z tymi tirami, zaczyna wyprzedzac, a nie patrzy w lusterka, albo w d*pie ma ze ktos zapiernicza lewym pasem, przeciez wyhamuje.... :facepalm: a potem takie efekty.

Opublikowano

mnie to najbardziej wku....ia jak widzi taki tirowiec w dresie i klapkach z tomexu i przepoconym tiszercie że popierdzielam lewym pasem a za mną jest pusto a on się oczywiście zabiera do wyprzedzania i robi to 5 min bo jedzie 92km/h a wyprzedza takiego co dyma 90 :kwasny:

Opublikowano

A mnie jak stoją w korku na prawym ją lecę lewym a ten wyjeżdża mi na środek drogi żebym stał w kilometrowym korku albo jak robią odstępy 200 metrowe i jadą wolno i blokują lewy pas buraki jedne....nie nawidze wiesniakow nie ublizajac nikomu...

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.