Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wąski ma byc i Gruszka tylko po 21

AHA :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i d*pa po spocie...objechałem parking i nic...ale miłośnicy włoskich autek cos organizują też tam na parkingu...

Opublikowano

Dzięki Panowie za Spota, Transit dzięki za pomoc przy furce :)

Opublikowano
Dzięki Panowie za Spota, Transit dzięki za pomoc przy furce :)

Yyyy... To jakaś prowokacja, czy co?? :eusathink::decayed:

Opublikowano

Tranzit Lenox dzięki za odwiedziny fajnie Was było zobaczyć :wink: miło, Cuber kuruj się tam

Panowie jakby ktoś był chętny jutro wieczorem na jakieś piwko czy PS3 czy coś innego to dawać cynka, flaszeczke tez można zrobić u mnie :wink:

Opublikowano

mnie ostatnio też coś wzięło - żona ze szpitala musiałą coś przytargać, tam to zawsze mają jakieś wynalazki ;-) Teraz i u mnie w pracy wogóle połowa ludków chora i każdy patrzy na mnie spode łba żem na L4 nie poszedł tylko klikałem na klawiaturze :/

Opublikowano
no i d*pa po spocie...objechałem parking i nic...ale miłośnicy włoskich autek cos organizują też tam na parkingu...

ja czekałem do ok.20.10 ,był na chwile radimm ,a pozniej pojechałem bo nie bylo nikogo słychac by nadjezdzał nawet naszego naczelnika Pabla :wink:

Opublikowano

Me.how dzwoniłem do gościa i dziś też przekręcę do niego może coś się pokaże u niego to dam Ci znać...ja na parkingu byłem ok. 20 20 także już było pusto także nie wiem o co chodzi...

Opublikowano

ja ok. 20.10 opuściłem parking, Me.how dzięki za mini spota :thumbup1:

Opublikowano

cos zimnawy poranek :wink:

ja tez bym chcial przyjechac na spota ale nie mam jak kazdy czwartek mam do wieczora :facepalm:

Opublikowano

witam Panowie :hi: chwile mnie tu nie bylo, obecnie jestem caly czas poza KRK, ale w najblizszym czasie wybiore sie na spota, w miedzyczasie zmienilem furke na B8 :decayed:, poprzednikiem czytaj B6 jezdzi zona, nie ma ktos dostepu do tylnych lamp led do B8 sedan potrzebuje kupic ???

pozdrawiam

Opublikowano

norbi3000 zgłość się do WRCLaguny...może coś zaradzi

Opublikowano

Pany nie kula się ktoś w najbliższych dniach na trasie do W-wy ? mam coś do odebrania kilka kilometrów za Radomiem na trasie 7 (E77) w kierunku Grójca /W-wy termin i godz. do dogadania. Rzecz mała acz droga i zależy mi żeby stwierdzić czy aby stan jak na foto - dobra flacha się mrozi :wink:.

Opublikowano
norbi3000 zgłość się do WRCLaguny...może coś zaradzi

Pisalem nie ma niestety

Opublikowano

Dildo Sport - YouTube

thanks dildo sport :grin:

Opublikowano
ja ok. 20.10 opuściłem parking, Me.how dzięki za mini spota :thumbup1:

:git:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema, chce się komuś jechać dla towarzystwa na hamownie w przyszłym tyg w godz. 16-17 w któryś dzień?? cena 100 ośka 150 awd. Ja jadę sprawdzić jak u mnie teraz wygląda wykres.

Opublikowano

Jaka hamowania??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.