Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te kiedyś były za 250 zł na Allegro i nikt nie chciał, w końcu jak zobaczyłem u kogoś na zywo i chcialem kupic to ktos podkupił ;-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema Pany po urlopie :)

Opublikowano
Siema Pany po urlopie :)

w końcu :wink: jak Wam tam było udany wyjazd ?? potomek w drodze :naughty: kiedy kolejny wyjazd :whistling:

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano

Siema pany :hi:

S4_DTM.jpg

S4_DTM_1.jpg

S4_DTM_2.jpg

Jest do rozbiórki limitowana wersja S4 DTM 4.2 V8 (nie mylić z 2.0TFSI DTM) tylko 250 sztuk wyszło :wink:

Opublikowano

Ty masz czy kkoolega :wink:

Opublikowano
On ma 18" bo go namówiłem choć chciał 17", teraz mi dziękuje że poradę bo wyglądają mu na 17" właśnie.

o kim mowa :naughty:

Opublikowano
jednak przemyślałem i zrezygnowałem z zakupu BRD. W zamian maluje wszystkie listewki drzwi + dokładki zderzaków w kolor :naughty:
ale fajnie :facepalm:
Opublikowano
regenerowane turbiny ponoć nie są nic warte, lepiej kupić używkę sprawną, poczytaj artykuły na forach i oponie. Czytałem o tym dużo jak chciałem kupić brd.

Boseron już jeździ 3 lata i chyba OK :whistling:

Opublikowano

no może i tak, ale czytałem właśnie tak jak pisał Ogr że regenerują na chińskich częściach i później długo taka turbina w pełni sprawna nie jest

Opublikowano
no może i tak, ale czytałem właśnie tak jak pisał Ogr że regenerują na chińskich częściach i później długo taka turbina w pełni sprawna nie jest

wszystko juz prawie robione jest w chinach :wink:

Opublikowano

Cudne hiper maks wypas :jerk: srajfony'y również :wink::decayed:

Opublikowano

ale cisza :naughty:

Opublikowano

dobry wieczór , przezyłem pierwszy dzień po urlopie :kwasny:

Wąski ja brałem turbinke od Ciebie to nie mogło być inaczej musi działać :naughty:

teraz tylko musze ją wyczyścić ale to normalne ze zaszła syfem przez paliwo i stwierdziłem ze po czyszczeniu nie tankuje juz na stacjach "tanich" typu neste czy auchan bo to chyba ma jednak znaczenie zwłaszcza w okresie zimowym , czytałem artykuł który według specjalistów lejąc paliwo dobrej jakości pomimo iz jest droższe , spalanie jest niższe dzięki czemu wychodzi na zero a za darmo mamy czyszczenie wtrysków dzięki substancjom zawartym w tych bardzo dobrych paliwach typu verva on orlenu czy v-power shella, co o tym myslicie ?

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

napiszcie jeszcze czy lejecie jakies specyfiki przed zimą typu STP bo ja wlewam zawsze jedną buteleczke profilaktycznie przed zimą, czy czyści wtryski nie wiem...

Opublikowano

Ja nie leje przed zimą żadnych specyfików, auto pali od sztycha nawet na najniższych temp jakie były zeszłej zimy, ale od kąt mam auto nigdy nie zatankowałem zwykłej ropy tzn nie vervy na orlenie albo innej stacji lepszej ropy, no sorry może 1-2 razy mi się zdarzyło :decayed:

Opublikowano

Waski wyjazd super, potomek....sie zobaczy :))) Za dwa tygodnie znowu na wakacje i wtedy beda dopiero warunki ku temu sprzyjajace :kox::wink:

Opublikowano
... i stwierdziłem ze po czyszczeniu nie tankuje juz na stacjach "tanich" typu neste czy auchan bo to chyba ma jednak znaczenie zwłaszcza w okresie zimowym...

Ja często tankowałem na Neste przy Opolskiej, bo mam ją obok pracy i w tym roku przy -10/15C zamarzła ropa , czy tam wytrąciła się parafina w takiej ilości że nie i *uj nie zapalił, dopóki nie ogrzałem go w garażu :facepalm: także, już raczej na niej nie zatankuje

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.