Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry dzień :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzień dobry

Transit jak zobaczyłem ze 0:2 to nawet nie chciało mi sie jechać :kwasny:

Cuber żałuj bo wczoraj w składzie naszej drużyny był były piłkarz Cracovi Arkadiusz Radomski, dobrze sie z nim grało i co tydzień jest taka gierka. :wink: lepsze granie niż w naszej lidze według mnie bo gra jest bardziej zespołowa.

---------- Post dopisany at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

michał według mnie najlepszy silnik to 1.8 T , o 2.0 słyszałem kilka złych opini ale to i tak niebo a ziemia w porównaniu do klekota 2 litrowego. zapytaj Fantomasa On ma taki silnik.

Opublikowano

ale te złe opinie to chyba są o tych o mocy 211KM, chociaż ponoć pomiędzy wersją 211KM a 180KM jest różnica tylko w sofcie

Opublikowano

Trochu zaspamuję fotkami :decayed:, ale chciałem się pochwalić jak wygląda teraz pasek po pomalowaniu listew bocznych oraz zderzaków w kolor + założony parktronik :naughty:.

85969117.jpg

92429204.jpg

27152205.jpg

18273559.jpg

34815608.jpg

W tym roku z modów jeszcze jak się uda, czujnik deszczu i zmierzchu. W przyszłym zawias gwintowany.

Opublikowano

nex jest dużo lepiej jeszcze gleba by sie przydałą koniecznie

co powiecie o tym to chyba nie naciągane :whistling:

Audi A4 Avant 2.0 TDI 143km 2009r cena 51.900zł ! (2625394644) - motoAllegro

duży przebieg jak na 3 letni samochód ale cena ok.

Opublikowano

zauważ żę wszystkie auta mają w okolicy 150-180k hehe ;-) Twój już Ci się znudził ;-) ? Swoją drogą ładnie lecą na łeb na szyję ceny a4 :/

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

next a to nie miałeś malować tych dolnych dokładek w kolor ?

---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ----------

kurde a co do gwintu to powiem Ci że ja się łamię. Kupiłem go jakiś czas temu, dałem do malwoania sprezyn i nie wiem czy zakladać czy puszczac w swiat. Żona teraz śmiga tym autem częściej i zaraz gdzieś miskę przytrze czy coś innego rozpiździ :/

Opublikowano

na przyszłośc ruks dam wczesniej info , gierka wyszła dziś niespodziewanie.

Fajnie, jakby co możesz też dzwonić: 518-504-214 :wink:

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ----------

kurde a co do gwintu to powiem Ci że ja się łamię. Kupiłem go jakiś czas temu, dałem do malwoania sprezyn i nie wiem czy zakladać czy puszczac w swiat. Żona teraz śmiga tym autem częściej i zaraz gdzieś miskę przytrze czy coś innego rozpiździ :/

Kiedyś myślałem o wsadzeniu do rajdówki ale stwierdziłem że nie będę miał czasu się z tym pierniczyć, poza tym w seju byłby regulowany tylko przód :kwasny:

Opublikowano

nie to w A4 jest przód i tył tylko super jakby to miłą regulacja na przycisk a nie kluczami ;-)

Opublikowano

nex zdejmij te naklejki przynajmniej tą tylną bo zalatuje :kox:

Jakiś mniejszy zapodaj tak jak u mnie widziałeś i będzie git.

Opublikowano

PABLO co Ty pier**lisz :decayed: cały passat klub ma takie

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------

next a to nie miałeś malować tych dolnych dokładek w kolor ?

miałem też, ale na razie zrobiłem tylko listwy. O doły się boje, że szybko to poodpryskuje, zwłaszcza że w paskach są gumowe zgarniacze. Póki co odpuściłem dół, na razie plan to co pisałem

Opublikowano

Ty pier**lisz bo masz mieć A4 klub :decayed::grin:

Dobra jest promocja w Kauflandzie, 2L Pepsi za 3zł, kupiłem właśnie 10 litrów i uj :decayed:

Opublikowano

potrzebuje kupic turbine do 1z ahu 90km ma ktos jest to golf 3 tdi

Opublikowano

No to oglądamy KSW :whistling:

Opublikowano

podzielilbys sie Pablo jakims linkiem do transmisji online? :decayed:

Opublikowano

Po uj linkiem jak normalnie mi leci na Polsat Sport HD pewnie wyłączą za 2 minuty :grin:

Mam w UPC.

Jak coś to mam też linka :naughty:

Opublikowano

podaj PABLO bo nie mam polsat sportu

Opublikowano

5zł

Opublikowano

najpierw trzeba miec ten polsat sport.. :grin:

znalazlem jakis online ale lipna jakosc i nie mozna wziac na full ekran ani nic :disgust:

Opublikowano
potrzebuje kupic turbine do 1z ahu 90km ma ktos jest to golf 3 tdi

a czemu nie chcesz wsadzić większej ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.