Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaproś go jutro na spota:naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Zaproś go jutro na spota:naughty:

kogo ?

R8 z Poznania

Opublikowano
Zaproś go jutro na spota

:grin: na pewno przyjedzie... z Poznania na spota do Krakowa

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć nietypowe zwierzaki to zapraszam na:

263988_492358814110741_1261616639_n.jpg

najlepiej przyjść rano, z doświadczenia po 12 szału już nie będzie :wink:

ja będę z pająkami.. kilka dorosłych samic oraz maluchy do sprzedaży :wink:

Opublikowano

Miażdży konstrukcję :grin:

:bry:

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

Włoskie media: Kubica w Ferrari w 2014 roku? - Formuła 1 - WP.PL

Opublikowano

kogo ?

R8 z Poznania

Jak pisałem tego posta to nie było posta Fantowskiego z R8 a jak widać napisaliśmy w tym samym czasie, mogłem zrobić cytat to byś wiedział że chodzi mi o kolegę z A8 :wink:

No co, raz przez pomyłkę napisałem sms'a do Vario jak się rozpędziłem z pisaniem i napisał mi że chętnie ale trochę ma daleko do Krk :decayed:

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

Mecze reprezentacji w TVP | Mundial 2014 - Mistrzostwa Świata w Brazylii

podobno gdyby polsat przeją to bysmy mieli mecze w PPV

Przecież już mamy mecze w PPV więc jak się to nie zmieni to będzie dalej tak samo.

Opublikowano
:bry:

Jeden z powodów dla których wolę iPhona od Galaxy S III :jerk:

iPhone 5 niszczy Galaxy S III w teście wytrzymałości - Onet Technowinki

Oczywiście Transint zapłać i się lansuj ogryzkiem za 3500zł :decayed:

Gdybym był na kupnie telefonu to oczywiście że wolałbym się lansować ogryzkiem, niż zapadać się pod ziemię ze wstydu z powodu szajsunga (który notabene bezczelnie kradnie technologię co zostało już udowodnione)... Poza tym dochodzi jeszcze to:

Samsung usuwa krytyczną usterkę z Galaxy S III - Onet Technowinki

Ale co kto lubi... Jeden hoduje rybki a drugi nie zmienia skarpetek... :whistling:

Opublikowano

wie ktos gdzie mozna zregenerowac turbo w krk tylko chodzi mi o pewny zaklad

Opublikowano
wie ktos gdzie mozna zregenerowac turbo w krk tylko chodzi mi o pewny zaklad

pewnego w Krakowie nie ma

Opublikowano

Gdybym był na kupnie telefonu to oczywiście że wolałbym się lansować ogryzkiem, niż zapadać się pod ziemię ze wstydu z powodu szajsunga (który notabene bezczelnie kradnie technologię co zostało już udowodnione)... Poza tym dochodzi jeszcze to:

Samsung usuwa krytyczną usterkę z Galaxy S III - Onet Technowinki

Ale co kto lubi... Jeden hoduje rybki a drugi nie zmienia skarpetek... :whistling:

A myślisz że apple też nie od gapia od innych? :naughty: Też udowodnili :wink:

A co do powyższego to niebrandowane S3 już dawno dostały łątkę, gorzej jak ktoś ma z brandem od operatora dopiero za kilka miesięcy dostaną.

Otwarty system ma zalety jak i wady.

Jak z frekwencją jutro na spocie:whistling:

Opublikowano

Nie wiem jak reszta, ale ja się wybieram... :jerk:

Opublikowano
wie ktos gdzie mozna zregenerowac turbo w krk tylko chodzi mi o pewny zaklad

pewnego w Krakowie nie ma

a gdzie jest pewny??

Opublikowano
wie ktos gdzie mozna zregenerowac turbo w krk tylko chodzi mi o pewny zaklad

pewnego w Krakowie nie ma

a gdzie jest pewny??

Nigdzie jeżeli nie masz tam znajomych :decayed:

Opublikowano

Witam,jutro jestem na spocie ,A Pablo jak byś miał jedną ramkę to bym założył na tył to może prędzej sprzedam, pozdrawiam i do jutra

Opublikowano
wie ktos gdzie mozna zregenerowac turbo w krk tylko chodzi mi o pewny zaklad

jak to u mnie :wink:

Opublikowano

jutro gramy o 19.00 mecz więc ja moge zawitac po meczu tak około 20.30 chyba jeszcze będziecie ?

Opublikowano

Ja będe do 22

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

bo my sięjeszcze nie znamy

Opublikowano
Witam,jutro jestem na spocie ,A Pablo jak byś miał jedną ramkę to bym założył na tył to może prędzej sprzedam, pozdrawiam i do jutra

Sprawdzę czy mam jakieś w bagażniku jak będzie to jedna srebrna.

Opublikowano

To spoko

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.