Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pani pyta dzieci w szkole:

- Które z was kibicuje Cracovii?

Wszystkie dzieci podnoszą rączki tylko nie Jasio.

- A ty, Jasiu czemu nie podnosisz? - pyta pani.

- Bo ja kibicuję Wiśle Kraków - odpowiada Jasio.

- Ale dlaczego? - pyta pani.

- Bo tata kibicuje Wiśle, mama, starszy brat i cała reszta rodziny. To i ja kibicuje Wiśle Kraków - mówi Jasio.

- Ale Jasiu, popatrz, nie zawsze trzeba brać przykład z rodziców. Np. jakby tak twój tata był alkoholikiem, mama prostytutką, a brat pedałem, to co wtedy byś zrobił? - pyta pani.

- Wtedy bym kibicował Cracovii - odpowiada Jasio.

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ----------

Z FB Fantowski wziąłem a co:whistling:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin: :polew:
Opublikowano
Pani pyta dzieci w szkole:

- Które z was kibicuje Cracovii?

Wszystkie dzieci podnoszą rączki tylko nie Jasio.

- A ty, Jasiu czemu nie podnosisz? - pyta pani.

- Bo ja kibicuję Wiśle Kraków - odpowiada Jasio.

- Ale dlaczego? - pyta pani.

- Bo tata kibicuje Wiśle, mama, starszy brat i cała reszta rodziny. To i ja kibicuje Wiśle Kraków - mówi Jasio.

- Ale Jasiu, popatrz, nie zawsze trzeba brać przykład z rodziców. Np. jakby tak twój tata był alkoholikiem, mama prostytutką, a brat pedałem, to co wtedy byś zrobił? - pyta pani.

- Wtedy bym kibicował Cracovii - odpowiada Jasio.

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ----------

Z FB Fantowski wziąłem a co:whistling:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Aż się posmarkałem :polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
Pani pyta dzieci w szkole:

- Które z was kibicuje Cracovii?

Wszystkie dzieci podnoszą rączki tylko nie Jasio.

- A ty, Jasiu czemu nie podnosisz? - pyta pani.

- Bo ja kibicuję Wiśle Kraków - odpowiada Jasio.

- Ale dlaczego? - pyta pani.

- Bo tata kibicuje Wiśle, mama, starszy brat i cała reszta rodziny. To i ja kibicuje Wiśle Kraków - mówi Jasio.

- Ale Jasiu, popatrz, nie zawsze trzeba brać przykład z rodziców. Np. jakby tak twój tata był alkoholikiem, mama prostytutką, a brat pedałem, to co wtedy byś zrobił? - pyta pani.

- Wtedy bym kibicował Cracovii - odpowiada Jasio.

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ----------

Z FB Fantowski wziąłem a co:whistling:

Znam ten kawał w innej formie :) no ale cóż kawały też się przerabia :whistling:

to inny kawał tego typu :

Przychodzi baba do lekarze i mówi , Panie doktorze coś lub ktoś mi w piź.... śpiewa .

Doktor na to eee nie możliwe , schyla się nasłuc**je a tam śpiew , Wisła to jest potęga , Wisła Najlepsza jest itd .....

Kobieta do doktora , słyszał Pan ? Co mi jest czy to groźne ?

Na to doktor, spokojnie prosze Pani " Każda Piz... tak Śpiewa " :)

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Witam nie wiecie gdzie w krakowie można oddać turbinę do regeneracji i co ewentualnie sądzicie o gładysku, z góry dzięki za podpowiedz pozdrawiam

Ps. tylko żeby mnie cena z butów nie wyrwała

Opublikowano

co Wy macie z tą regeneracją ostatnio? :decayed:

Opublikowano

Fantos nieźle rezasz ostatnio :naughty: coraz ładniejsza furka

dzięki za spocika było jak zwykle nice :) Transit dzieki za wspólną kolacje , Pablo dzięki za gierki Lenox dzieki za uścisk dłoni :decayed: reszcie dziekuje za.... wymyślcie se coś :wink:

Opublikowano
Fantos nieźle rezasz ostatnio :naughty: coraz ładniejsza furka

dzięki za spocika było jak zwykle nice :) Transit dzieki za wspólną kolacje , Pablo dzięki za gierki Lenox dzieki za uścisk dłoni :decayed: reszcie dziekuje za.... wymyślcie se coś :wink:

a ja nie będę każdemu po kolei dziękować - ale do grona powiem: DZIĘKUJE! :wink:

Wasze zdrówko :drunk:

Opublikowano

dzięki Panowie! :hi::decayed:

Opublikowano

Podziękował za spocika :decayed:

Dobrej nocy :wink4::hi:

Była mowa o oponach na spocie to macie :decayed:

1349199743_by_xDEMON93x.jpg?1349329054

Opublikowano

za tydzien ja wapdam na spota mega golfe III :grin:

Opublikowano
---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

EIFEL RALLYE FESTIVAL 2012 HD - YouTube

jedziemy Panie Gruszka :wink:

ja też dziękuje za spota co prawda innego :wink: Fantowski

Opublikowano

Przyjechalibyscie z Gruszką na spota w końcu:whistling:

Opublikowano
  • Autor

dzieki panowie za spocika :):hi:

Opublikowano
Przyjechalibyscie z Gruszką na spota w końcu:whistling:

nie każdy jest wolny tak jak Ty i czwartki mam wolne

Opublikowano

Pablo i jak ten czarnobyl? warte to cos?

Opublikowano

nie każdy jest wolny tak jak Ty i czwartki mam wolne

No to mówiłem żeby zmienić dzień spotu na inny :decayed:

Ja też nie mam i często przyjeżdżam dopiero po 20:00 lub wcale.

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

Pablo i jak ten czarnobyl? warte to cos?

Średniak, można oglądnąć ale na końcu już zasypiałem :grin:

Opublikowano

niedziela była debest a te czwartki to bani termin

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.