Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wąski bo ją jadę

no to jedz :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor

siemka all :hi:

Opublikowano

:hi:

W końcu poniedziałek!! Cały tydzień pracy przed nami! Huraa :kox:

Opublikowano

siemka :hi:

Mam pytanie robił ktoś może kiedyś adaptacje xenonów vagiem, bo czeka mnie taka operacja i totalnie nie wiem co i jak, przyczyną problemów z adaptacją jest:

imag0099cd.jpg

Gość jadący z przeciwka najechał na kamień i trafił prosto w moją lampę :facepalm:

Opublikowano

dzień do:bry: ale pogoda...

norbi3000 nie za dobrze Ci się tydzień zaczął :kwasny:

Opublikowano

norbi pech jak skurw.. :kwasny:

Transit dzięki za odwiedziny, mam nadzieje że spodobał Ci się mój nowy allroad :decayed::naughty:

:siema: wszystkim.

Opublikowano
siemka :hi:

Mam pytanie robił ktoś może kiedyś adaptacje xenonów vagiem, bo czeka mnie taka operacja i totalnie nie wiem co i jak, przyczyną problemów z adaptacją jest:

http://imageshack.us/a/img32/5140/imag0099cd.jpg

Gość jadący z przeciwka najechał na kamień i trafił prosto w moją lampę :facepalm:

ja robiłem w swojej B7 i C6 a co ci kaman ?

ustawiasz na płaskim ustawiasz światła wchodzisz w moduł xenów potem w adaptację (nie pamiętam kanału ) potem "on" po kilku sekundach powinno się wyświetlić ADP. OK

Opublikowano

norbi3000 lekki peszek widze :kwasny: a jak moja kiera??? :naughty:

Panowie co tu taki spokój???

Opublikowano
siemka :hi:

Mam pytanie robił ktoś może kiedyś adaptacje xenonów vagiem, bo czeka mnie taka operacja i totalnie nie wiem co i jak, przyczyną problemów z adaptacją jest:

http://imageshack.us/a/img32/5140/imag0099cd.jpg

Gość jadący z przeciwka najechał na kamień i trafił prosto w moją lampę :facepalm:

ja robiłem w swojej B7 i C6 a co ci kaman ?

ustawiasz na płaskim ustawiasz światła wchodzisz w moduł xenów potem w adaptację (nie pamiętam kanału ) potem "on" po kilku sekundach powinno się wyświetlić ADP. OK

a bo po ponownym odpaleniu samochodu wyskoczył mi komunikat adaptive light defective i z tego co sie orientuje to musze wymienic lampe i zrobic adaptacje i bedzie ok

Opublikowano

Siema Pancie :hi:

Opublikowano
Siema Pancie :hi:

w domu już :whistling:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

siemka :hi:

Mam pytanie robił ktoś może kiedyś adaptacje xenonów vagiem, bo czeka mnie taka operacja i totalnie nie wiem co i jak, przyczyną problemów z adaptacją jest:

http://imageshack.us/a/img32/5140/imag0099cd.jpg

Gość jadący z przeciwka najechał na kamień i trafił prosto w moją lampę :facepalm:

mam takie szkło z tego co pamiętam tylko problem z przełożeniem bo jest na twardym sylikonie

Opublikowano

dobry.....

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

Norbi kiedy sie pojawisz na spocie bo jeszcze nie widziałem Twojej nowej furmanki :naughty: a jest co oglądać

Opublikowano

Pancie powiem Wam ze zainstalowalem dzisiaj windowsa 8 i generalnie gdyby nie inny START I OKIENKA to kopia windowsa 7 - nie wiem czy sie cieszyc czy plakac...

Opublikowano

Ciesz sie w końcu masz Windowsa 8 :naughty: idziesz z duchem czasu postępu cywilizacji a to powód do dumy :wink:

Opublikowano

Już dawno można było za free ściągnąć Win 8

Na testy oczywiście.

Opublikowano

no dokładnie tego sciagnelem...darmowego...testowego. U nas premiera dopiero 26 pazdziernika. Ciekawe ile beda kosztowaly nowe okienka.

Opublikowano

:hi:MIŁEGO DNIA

Opublikowano

:hi:i jak Roberto? jest lans??

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.