Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jak Ci plomby wypadają - to zmień stomatologa :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hooj z plombami, ja mam lekkie wstrzasnienie mozgu po kazdej jezdzie :kox:

Opublikowano

Ale pitolicie, ja mam low rider'a i c**jj:decayed:

Dzisiaj kurier mi przywiózł kompletne zawieszenie amory + sprężyzy, tarcze na przód z klockami, wahacze, poduszkę pod silnik i jeszcze parę gratów więc będzie rezanie :decayed:

Opublikowano
Ale pitolicie, ja mam low rider'a i c**jj:decayed:

Dzisiaj kurier mi przywiózł kompletne zawieszenie amory + sprężyzy, tarcze na przód z klockami, wahacze, poduszkę pod silnik i jeszcze parę gratów więc będzie rezanie :decayed:

jakie rezanie:grin: chyba reanimowanie:decayed:

Opublikowano
jakie rezanie:grin: chyba reanimowanie:decayed:

Rezanie ale od strony technicznej :wink:

:grin:

Opublikowano
jakie rezanie:grin: chyba reanimowanie:decayed:

Rezanie ale od strony technicznej :wink:

:grin:

no tak nasze parchy niekiedy muszą być reanimowane:grin:

Opublikowano

i będziesz to składał pod blokiem?? :decayed:

Opublikowano
i będziesz to składał pod blokiem?? :decayed:

jeszcze pewnie u kolegi albo znajomego :grin:

Opublikowano
i będziesz to składał pod blokiem?? :decayed:

Przyjadę przecież do Twojej szopy, nie dostałeś sms'a?:decayed:

A serio to rano przed robotą zawiozę wszystko do mechanika.

Dziś mnie chyba nie będzie na spocie.

Opublikowano
i będziesz to składał pod blokiem?? :decayed:

Przyjadę przecież do Twojej szopy, nie dostałeś sms'a?:decayed:

Nie wypłacił byś się :grin:. PABLO czemu twój brat bał się przewozić w nocy ludzi z wesela?? Nie pier**l że wymieniał amortyzatory w niedziele o 5 rano tak jak mówiłeś :grin::grin:

Opublikowano

Niee, na poniedziałek mówiłem Ci na rano miał umówionego mechanika i nie jeździł już w weekend bo nie chciał ryzykować by mu koło odpadło w trakcie jazdy z klientem :decayed:

Opublikowano
Niee, na poniedziałek mówiłem Ci na rano miał umówionego mechanika i nie jeździł już w weekend bo nie chciał ryzykować by mu koło odpadło w trakcie jazdy z klientem :decayed:

dobra koza to i na 3ch nogach polata:decayed:

Opublikowano

Cycki, kto dzisiaj będzie?

Opublikowano
Cycki, kto dzisiaj będzie?

Chyba się jakaś Astra zapowiadała w zeszłym tygodniu...

Opublikowano

ja jak dojadę to gdzieś ok 21.. ale jeszcze nie wiem:wink:

Opublikowano
Cycki, kto dzisiaj będzie?

Chyba się jakaś Astra zapowiadała w zeszłym tygodniu...

będą będą, mówili że zapomnieli kubełka z KFC ostatnio i tak teraz im trochę głupio i że to dzisiaj nadrobią :wink:

Opublikowano

Ja może się wyrobię bo to żelastwo jednak rano zapakuję do auta :whistling:

Opublikowano

ja będe i przywioze kolegów z kubełkiem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja dziś zapewne tez sie pojawię na spocie patrząc że dzis wygrywamy w lidze walkowerem :)

Dozob.

Opublikowano

orzesz... ale będzie squad :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.