Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No mi to Kerczi obojętne, rzuc terminem i działajmy :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
siema Krakusy :D

w końcu ześ wyloz z boru he :wink:

Opublikowano
  • Autor

heheh no widzisz , ciut wiecej czasu sie pojawiło na horyzoncie :)

Opublikowano
siema Panowie

mam pytanie do fachowców RTV czy rozdzielacz sygnału dla zwykłej Tv naziemnej jest inny niż rozdzielacz sygnału dla Satelity ? powiem tak na rozdzielaczu który miałem do tej pory na TV naziemnej na którym jest napisane częstotliwość 5-1000 MHz naziemna chodziła super, chciałem podłączyć do kabla od Cyfry+ - brak sygnału a wiem ze sygnał napewno na kablu jest.

inna budowa (zwykly trojnik jest na kondensatorach) i inna czestotliwosc - 5-2400 MHz. Potrzebujesz takiego urzadzenia:

Rozdzielacz sygnału satelitarnego Axing SVE 20-01, 5 - 2400 MHz, - Rozgałęźniki satelitarne, wzmacniacze

nie podlaczaj przez zwykly trojnik dwoch tunerow bo mozesz je uszkodzic.

i przy okazji, bo pamietam, ze irytuja Cie bledy ortograficzne - na pewno piszemy osobno :)

Opublikowano

Yoghurt jak tam S3 ogarnąłeś?

Opublikowano

Panowie gdzie w Krakowie zrobię zbieżność mam magiel po regeneracji i zależy mi na dokładnej geometrii ,Jakieś namiary? Z góry dziękuje.

Opublikowano
Yoghurt jak tam S3 ogarnąłeś?

jeszcze w serwisie. jak wroci - dam znac

Opublikowano

Kiedyś i ja zawitam do was na spocik - od dawna chodzi za mną wycieczka do grodu Kraka :smile:

Opublikowano

Jogurt nic się nie chwaliles. ..co za s3? Pochwał sie

Opublikowano
Jogurt nic się nie chwaliles. ..co za s3? Pochwał sie

hehe "galaktyczne", takie same jak Twoje.

Opublikowano
Kiedyś i ja zawitam do was na spocik - od dawna chodzi za mną wycieczka do grodu Kraka :smile:

Tommy zapraszamy, z Rzeszy nie masz daleko :wink:

Opublikowano

Aaaaaa myślałem że audi :-)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Aaaaaa myślałem że audi :-)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

:polew:

ma ktos może takiego tvała

Samsung UE55ES6800

Opublikowano
Aaaaaa myślałem że audi :-)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

:polew:

ma ktos może takiego tvała

Samsung UE55ES6800

Samsung UE55ES6800 - Telewizor LED 3D Samsung - Opinie | Sklep OleOle.pl

:hi:

Opublikowano

Yoghurt dzięki za info , na pewno skorzystam i kupie :wink:

to żeście se pogadali o S trójkach :polew:

ja mam N95 i to bynajmniej nie Nissan z 95 roku :naughty:

Transit co sie nic nie odzywasz , zaginąłeś w akcji czy jak ?

Panowie czy listwy s-line jezeli mają uszkodzone uchwyty to na samych dwóch śrubkach będą sie trzymac ?

Opublikowano

Uchwyty dorobi Ci koleś przy opolskiej jak coś ;-)

Opublikowano

Pany szukam spręzyn na sam przód zeby troche obniżyć jeszcze, tył siedzi ok ale ja chce zeby przód poszedł w dół ma ktoś coś na zbyciu lub coś poleci, obecnie mam 1BE

Fantowski skąd masz te Twoje springi ?

Opublikowano

pisałem Ci kiedyś abyś kupił gwint ;-)

Opublikowano
no pytam dlatego że boseron z tego co pamiętam mówił mi, że kupił od siemiana za 300zł program+kabel, a tu widzę taką cenę

JA mam jakiś to Ci mogę sprzedać nowy nigdy nie używany tylko bez płyty

---------- Post dopisany at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

Pany szukam spręzyn na sam przód zeby troche obniżyć jeszcze, tył siedzi ok ale ja chce zeby przód poszedł w dół ma ktoś coś na zbyciu lub coś poleci, obecnie mam 1BE

Fantowski skąd masz te Twoje springi ?

weż flexa i po sprawie dotniesz Sobie jak Ci pasuje :naughty:

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ----------

Panowie gdzie w Krakowie zrobię zbieżność mam magiel po regeneracji i zależy mi na dokładnej geometrii ,Jakieś namiary? Z góry dziękuje.

Radzikowskiego Bartek 530882727 polecam :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.