Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dobry dzień :hi:

Pany zobaczcie co dziś pięknego spotkałem na nowohuckiej rano...... oczywiście zaprosiłem kolege na spota :wink:

http://images40.fotosik.pl/1839/1b209839963b309d.jpg

Ładna sztuka:slina: widziałem kolegę kilka razy na mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantowski dalej chcesz sprzedać swojego 1,9tdi bo nowy kolega właśnie się zarejestrował od nas z Krk i szuka takiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantowski dalej chcesz sprzedać swojego 1,9tdi bo nowy kolega właśnie się zarejestrował od nas z Krk i szuka takiej :wink4:

Dzięki za zainteresowanie, pewnie chodzi o mnie. Faktycznie poszukuję B6 1.9tdi, ale koniecznie w avancie i quattro. Panowie, dramat żeby coś sensownego znaleźć, ale mam narazie swoje B4 i nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia (tak sobie to tłumaczę). Pozostaje mi cierpliwie (choć tak naprawdę już przebieram nóżkami) wertować oferty, a nóż się jakaś ładna sztuka trafi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5zł + vat 23% , Pablo nie okradaj naszego biednego państwa

:naughty:

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

Dzięki za zainteresowanie, pewnie chodzi o mnie. Faktycznie poszukuję B6 1.9tdi, ale koniecznie w avancie i quattro. Panowie, dramat żeby coś sensownego znaleźć, ale mam narazie swoje B4 i nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia (tak sobie to tłumaczę). Pozostaje mi cierpliwie (choć tak naprawdę już przebieram nóżkami) wertować oferty, a nóż się jakaś ładna sztuka trafi...

Spoko :wink4: przyjedź we Czwartek na spota to obczaisz furmanki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantowski dalej chcesz sprzedać swojego 1,9tdi bo nowy kolega właśnie się zarejestrował od nas z Krk i szuka takiej :wink4:

Dzięki za zainteresowanie, pewnie chodzi o mnie. Faktycznie poszukuję B6 1.9tdi, ale koniecznie w avancie i quattro.

:quattro:

Panowie, dramat żeby coś sensownego znaleźć, ale mam narazie swoje B4 i nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia (tak sobie to tłumaczę). Pozostaje mi cierpliwie (choć tak naprawdę już przebieram nóżkami) wertować oferty, a nóż się jakaś ładna sztuka trafi...

Spokojnie do znalezienia, chociaż rzeczywiście w różnym stanie bywają. Dobrze że nie szukasz 1,8T 193KM :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :wink4: przyjedź we Czwartek na spota to obczaisz furmanki :wink:

Dzięki, na pewno w któryś czwartek skorzystam, chyba, że nie wpuszczacie 20 letniego strucla audi 80 B4 :wink:

fantowski dalej chcesz sprzedać swojego 1,9tdi bo nowy kolega właśnie się zarejestrował od nas z Krk i szuka takiej :wink4:

Dzięki za zainteresowanie, pewnie chodzi o mnie. Faktycznie poszukuję B6 1.9tdi, ale koniecznie w avancie i quattro.

:quattro:

Panowie, dramat żeby coś sensownego znaleźć, ale mam narazie swoje B4 i nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia (tak sobie to tłumaczę). Pozostaje mi cierpliwie (choć tak naprawdę już przebieram nóżkami) wertować oferty, a nóż się jakaś ładna sztuka trafi...

Spokojnie do znalezienia, chociaż rzeczywiście w różnym stanie bywają. Dobrze że nie szukasz 1,8T 193KM :grin:

True, true, tutaj opisałem jedną z moich przygód:

http://a4-klub.pl/zakup-kontrolowany-kupujemy-auto-25/trefne-ogloszenia-uwaga-a4-1319/index20.html#post3087061

Jak to mówią - AUDI bez QUATTRO to jak kobieta bez piersi :naughty:

No cóż Kolego, jakbyś czytał w moich myślach. Od dawna, odkąd dowiedziałem się tak naprawdę do czego służą piersi, marzyło mi się quattro :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...