Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda tylko że nie ma ani 1% z s-line :-) swoją droga ktoś dziwnie go wyposażył :-)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszyscy tacy zapracowani czy już weekendujecie:question:

---------- Post dopisany 27-10-2012 at 02:09 ---------- Poprzedni post napisany 26-10-2012 at 17:22 ----------

Pozdro z imprezy u Boserona:decayed:

---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 02:09 ----------

Wstawać nieroby :grin:

Opublikowano

:hi:ja już dawno wstałem i w robocie :tongue4:

Najnowszy model wskaźnika :grin:

229947_458941284148418_1305755277_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

A cóż tu taka cisza :):kwasny:

Opublikowano

nikt nie ma czasu cos

Opublikowano

Panowie dziękuje za wczorajsza zabawę :) było jak zwykle nice :thumbup1:

przyszłościowo trzeba w jeszcze większym gronie takie spotkania organizować......

Fifa13 i wszystko jasne :wink: , Pablo dobry ten Horizon i to bardzo , kupiłem RS4 i dopiero jest fun :naughty: a grafika powala

p.s. Cuber mojej Córce powiedziałem ze pilnowałeś jej lalek i miśków :wink:

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

Lenox Ty wiesz co :oczko:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Fanti szacun że dojechałeś. :thumbup:

Opublikowano
Panowie dziękuje za wczorajsza zabawę :) było jak zwykle nice :thumbup1:

przyszłościowo trzeba w jeszcze większym gronie takie spotkania organizować......

Fifa13 i wszystko jasne :wink: , Pablo dobry ten Horizon i to bardzo , kupiłem RS4 i dopiero jest fun :naughty: a grafika powala

p.s. Cuber mojej Córce powiedziałem ze pilnowałeś jej lalek i miśków :wink:

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

Lenox Ty wiesz co :oczko:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Fanti szacun że dojechałeś. :thumbup:

Nic nie piłem a czułem się przy was jak najebany :polew:

Dobry klimacik był, pozdrów sąsiada i jak pomyślę o kawale który nam przez 30 minut opowiadał to :polew:

Opublikowano

:hi:z wieczora

Opublikowano
Panowie dziękuje za wczorajsza zabawę :) było jak zwykle nice :thumbup1:

przyszłościowo trzeba w jeszcze większym gronie takie spotkania organizować......

Fifa13 i wszystko jasne :wink: , Pablo dobry ten Horizon i to bardzo , kupiłem RS4 i dopiero jest fun :naughty: a grafika powala

p.s. Cuber mojej Córce powiedziałem ze pilnowałeś jej lalek i miśków :wink:

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

Lenox Ty wiesz co :oczko:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Fanti szacun że dojechałeś. :thumbup:

ja również dziękuję Ci za gościnę i przyjęcie mojej osoby:wink: szkoda tylko, że nie dałem rady przybyć wcześniej no ale życie...

poznajecie tego Pana w środku?:

imag0455n.th.jpg :decayed:

Boseron a sasiad to w ogóle nie wiem co brał, ale to musiał być niezły towar :wink::grin:

poza tym szkoda, że niektórzy pojechali wcześniej bo fifka w późniejszych godzinach już ładnie chodziła w moich rączkach :naughty: Boseron potwierdzi :naughty:

tymczasem... WASZE zdrowie :drinks:

Opublikowano
  • Autor

Fantowski , jakoś mi migłes wczoraj przy wyjsciu hahahahah

ps. Pablo B8 jest niższe niż Twoje wiec next time uwazaj na hopki :)

Opublikowano
Fantowski , jakoś mi migłes wczoraj przy wyjsciu hahahahah

ps. Pablo B8 jest niższe niż Twoje wiec next time uwazaj na hopki :)

heh a pamiętasz jak mówiłem, że trzeba Ci pejsy zgolić ??:grin:

Opublikowano
  • Autor

hmmm no raczej nie bardzo :kwasny:

Opublikowano
hmmm no raczej nie bardzo :kwasny:

no tak... w końcu lalek pilnowałeś i byłeś nimi zajęty :decayed:

Opublikowano

Fanti pod koniec mnie ogrywał rozkręcił sie Chopok..... ciupaliśmy do 5 rano :wink:

jest i żołądek na zdjęciu :polew:

ale klimat z tym Afganistanem i Irakiem był dobry, gość łyknął wszystko, dziś do mnie puka i mówi że dobrą ekipe miałem wczoraj sami Twardziele wojenni :wink::polew:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

zaczynam Forze Horizon ciupać bo moja jak zwykle poszła spać z kurami :wink:

Opublikowano
Fanti pod koniec mnie ogrywał rozkręcił sie Chopok..... ciupaliśmy do 5 rano :wink:

jest i żołądek na zdjęciu :polew:

ale klimat z tym Afganistanem i Irakiem był dobry, gość łyknął wszystko, dziś do mnie puka i mówi że dobrą ekipe miałem wczoraj sami Twardziele wojenni :wink::polew:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

zaczynam Forze Horizon ciupać bo moja jak zwykle poszła spać z kurami :wink:

łykał jak młody Pelikan.. :decayed: ale tak z drugiej strony to przykre..:kwasny: szkoda chłopa ...

Ty lepiej fife potrenuj:decayed:

Opublikowano
Pablo B8 jest niższe niż Twoje wiec next time uwazaj na hopki :)

Ja już od dwóch tygodni się przyzwyczaiłem do mojego allroad'a i fakt pierwsze metry B8 były zbyt szybkie na hopkach ale później błyskawicznie wyczułem auto i bajka jak tym się jeździ.

Jenak odpuszczam B7, zbieram na B8 :decayed:

Opublikowano
Pablo B8 jest niższe niż Twoje wiec next time uwazaj na hopki :)

Ja już od dwóch tygodniu się przyzwyczaiłem do mojego allroad'a i fakt pierwsze metry B8 były zbyt szybkie na hopkach ale później błyskawicznie wyczułem auto i bajka jak tym się jeździ.

Jenak odpuszczam B7, zbieram na B8 :decayed:

to powodzenia :decayed:

Opublikowano
to powodzenia :decayed:

Cholera wie co będzie :decayed:

Opublikowano

no i wleciał setup zimowy ;-) Kurde nawet na koleiny nie muszę patrzeć aby nie zawadzić hehe

Opublikowano
  • Autor

Ja tam mam setup letni i jak narazie nie zmieniam :) Patrzac na to ze pod koniec tygodnia ma byc + 10 i byc cieplej wiec jak narazie odpuszczam :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.