Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czesc Wariaty, pozdrawiam z kopernika z chirurgii, zachcialo mi sie szalec, to mam teraz miesiac lezenia. Pokiereszowana stopa, poskrecana srubami...:facepalm: uwazajcie na siebie!!

Opublikowano
Czesc Wariaty, pozdrawiam z kopernika z chirurgii, zachcialo mi sie szalec, to mam teraz miesiac lezenia. Pokiereszowana stopa, poskrecana srubami...:facepalm: uwazajcie na siebie!!

Siemanko,

co żeś to nawyrabiał ? miesiąc leżenia w szpitalu czy w domu? bo nie kumam czy Ci dopiero co zabieg zrobili czy już tam dogorywasz :kwasny:

duuuuuużo zdrówka życzę!

Opublikowano

jestem od soboty w szpitlu, w niedziele mialem zabieg no i w sumie nie wiem ile jeszcze ale pare niezlych dni napewno w szpitalu

Opublikowano
Siemanko :hi:

siema, kupiłeś? odebrałeś? :whistling:

Fantowski jeszcze nie odebrałem. Co robisz w piątek? Może w piątek to odbiorę i pomalujemy? Bo ja mam cały dzień wolny?

Opublikowano
  • Autor
jestem od soboty w szpitlu, w niedziele mialem zabieg no i w sumie nie wiem ile jeszcze ale pare niezlych dni napewno w szpitalu

a coś to zrobił ? :kwasny:

Opublikowano

Dawid ale żeś nawojował :kwasny:

Wracaj szybko do zdrowia:exclamation:

9358e4c439e8.jpg

Niecodzienny widok:decayed:

Opublikowano
:hi:

Wąski byłem wczoraj na 007 :naughty: i nie był taki zły :wink:

\

a kto mówił że zły :whistling:

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

jestem od soboty w szpitlu, w niedziele mialem zabieg no i w sumie nie wiem ile jeszcze ale pare niezlych dni napewno w szpitalu
:kwasny:

bo pic to trzeba umieć :naughty:

dużo zdrowia jak cos potrzebujesz to pisz odwiedzimy kolegę :wink:

Opublikowano
jestem od soboty w szpitlu, w niedziele mialem zabieg no i w sumie nie wiem ile jeszcze ale pare niezlych dni napewno w szpitalu

a coś to zrobił ? :kwasny:

nie wiesz ?!

wódeczka z redbulem :tonguemad: a potem skok ze stratosfrery i 121 ... 122 ....123 kur..a nie ma czaszy :dontknow:

Opublikowano

Panowie, firma w której pracuje wyprzedaje dużo rzeczy z magazynu. Są np. takie wycieraczki: Wycieraczka AERO PREMIUM 530mm w Variant S.A. za około 10 zł / szt. Gdybyście chcieli jakieś rzeczy to mogę zamówić.

Opublikowano

takie wycieraczki ale 550mm do mojej A4 są ? co jeszcze masz?

Dawid nawywijałeś...... eh...... wracaj do zdrówka

Opublikowano

W moim przypadku audi, też daje radę ;)

Opublikowano
Panowie, firma w której pracuje wyprzedaje dużo rzeczy z magazynu. Są np. takie wycieraczki: Wycieraczka AERO PREMIUM 530mm w Variant S.A. za około 10 zł / szt. Gdybyście chcieli jakieś rzeczy to mogę zamówić.

Siema, zalatwilbys do B5 Sedan takie 'banany'? niestety rozmiaru nie znam :doh:

Opublikowano
Siema, zalatwilbys do B5 Sedan takie 'banany'? niestety rozmiaru nie znam :doh:

560mm z tego co kojarzę, mam banany i za***iście się spisują.

Opublikowano

no to na te 560mm bylbym chetny, jesli sa i jesli to ten rozmiar :decayed:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ----------

poszukalem w necie i jedni pisza ze 530mm sa odpowiednie, jedni 550mm, takze zdalbym sie na Ciebie Ogr, jakby cos to moge jutro zmierzyc swoje stare :wink:

Opublikowano
  • Autor

Panowie robimy spota zastępczego za Czwartek ? :naughty:

Opublikowano
Panowie robimy spota zastępczego za Czwartek ? :naughty:

co proponujesz ?

Opublikowano

Jestem za :kox:

Opublikowano

zróbmy w sobotę spota :decayed: gdzieś na mieście :drinks: Cuber postaram sie byc na czas tak zeby cos wypic z Toba póki znowu lalek nie będziesz pilnować

Opublikowano
Panowie robimy spota zastępczego za Czwartek ? :naughty:

co proponujesz ?

czwartek rano - Grębałów

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.