Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Cuber podpis Ci nie bangla...

Zapomniałem mu to wczoraj powiedzieć.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

3.0 to dobry silnik, trzeba tylko miec swiadomosc ze pali nie malo i jak nie zrobione sa wtryski i napinacze a auto ma juz swoj przebieg to ze trzeba miec kolo 8K na ewentualne naprawy i tyle.

Generalnie w b7 z kazdą opcją silnikową musisz liczyć się że jest cos do zrobienia i tyle - jedynie 1.9 - ale 5biegów i 116KM...to już wolalbym kupic b6 w 1.9 TDI Q 130KM 6biegów

Opublikowano
ty sie Pablito nie odzywaj nic juz bo przez ciebie mam metlik jak mi odradzales 3.0 mocno argumentujac :facepalm::naughty:

Hah :decayed:

pier**l nowe auto, ważne byś pojechał na zlot BT masz przecież golfa 3 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hmmmm k**wa u mnie Bangla ............... macie ujowe przeglądarki :whistling:

831d12e16b2e4cc2med.jpg

Opublikowano

albo raczej Tobie ładuje się z cache'u :)

wejdz sobie bezposrednio na zdjecie i zobacz czy masz:

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Opublikowano

Ja mam Chrome i nie widać zdjęć A4ek.

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

KERCZI look na fejsa:decayed:

Opublikowano
  • Autor

hmmm naprawiam :)

Opublikowano

Pablo ja juz dawno wpisany jestem na zlot, zanim pomyslales o tym ;p

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

hmmm naprawiam :)

hahah

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

Cuber jaki jest filmik jak tanczymy razem kazaczoka na srodku sali to padłem... :)

Opublikowano
  • Autor

no to dawaj go :)

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

a teraz podpis bangla ?

Opublikowano

Pancie bo licytuje moda i jak myslicie ile to moze byc warte???

Ma ktos wiedze??

http://www.ebay.at/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=251210221933&ssPageName=ADME:B:ONA:PL:3160

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Nie nadaje sie na forum romanum :)

a podpis teraz bangla...

Opublikowano

nie chce juz b6 :wink:

no nic bede szukac dalej poki co jest gulf:facepalm:

Opublikowano

2915080135

Panowie powyższa gałeczka z mieszkiem z A3 podejdzie do b6ki?:whistling:

Opublikowano
  • Autor

tak, ale po małej zabawie z mieszkiem z tego co pamietam :)

jest temat na forum o tym :whistling:

Opublikowano
tak, ale po małej zabawie z mieszkiem z tego co pamietam :)

jest temat na forum o tym :whistling:

głównie chodzi mi o mocowanie... mieszek to wiadomo trzeba będzie chyba troszkę przerobić...

Cuber wybacz mi ale dziś nie mam siły grzebać po forum a gałeczkę wypatrzyłem i zastawiam się czy brać..

Opublikowano

gałka pasuje, mieszek ma troche inny kształt...

Opublikowano
gałka pasuje, mieszek ma troche inny kształt...

generalnie mieszek nie jest troche wezszy przy ramce niz w b6? bo takie sprawia wrazenie...

Karol wg Ciebie da sie ten mieszek dopasowac pod ramke b6?

Opublikowano
  • Autor

Kerczi webasto super sprawa :naughty:

Opublikowano

POPROSTU MUSISZ ZOSTAWIC swoj mieszek a przełozyc sama gałke...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.