Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pablo ja juz dawno wpisany jestem na zlot, zanim pomyslales o tym ;p

Jakoś Cię nie widzę na liści chyba że jesteś jako pinki;P haha

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiem choruje na webasto juz od dawna, obiecałem sobie ze kolejne autko bedzie juz z webasto i wyszlo jak zawsze :grin:

i tetaz jakby nie kosztowalo jakos duzo to moze bym zalozyl....ale tylko ORI. Ile warto za to rzucic? z 300euro?

Opublikowano
POPROSTU MUSISZ ZOSTAWIC swoj mieszek a przełozyc sama gałke...

tylko mój mieszek ma dziuuury..:kwasny:

Opublikowano

bo ja tam PABLO JESTEM jako gosc specjalny :)

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

POPROSTU MUSISZ ZOSTAWIC swoj mieszek a przełozyc sama gałke...

tylko mój mieszek ma dziuuury..:kwasny:

to kup mieszek z jakiejkolwiek a4 nawet 5biegow non-siline byle ladny za grosze....

Opublikowano
  • Autor

Fanti sprawdz ceny w ASO bo moze się okazać ze nie sa zbyt wygórowane :wink:

Opublikowano
bo ja tam PABLO JESTEM jako gosc specjalny :)

:polew::kox:

Opublikowano

Fanti przerabiałem temat gałki z A3 mieszek jest mniejszy niż mieszek w A4 ale robisz to tak ze zanim założysz wkładasz go do wrzącej wody na jakiś czas wtedy skóra sie naciąga i jest bardziej podatna , troche sie trzeba potrudzić ale mieszek nałożysz do ramki z A4 i dobrze to wygląda.

webasto super sprawa- Karol ten gość z Sieprawia jak mi ledy naprawiał to zakłądał ori webasto do A8 przy mnie więc myśle że by ogarnął temat. na zime super mod. może za rok.... jak wyjde z kryzysu :wink:

Fanti w poniedziałek Ci sie dowiem :wink:

Opublikowano

Boseron Ty masz jakas kierownice do a4? moze byc plastik bez poduchy???

Opublikowano

żadnej niestety a co chcesz modzić swoją ze potrzebujesz na podmianke

---------- Post dopisany at 00:25 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ----------

ide oglądać taken 2 a później spać bo mam na rano do pracy niestety, Kerczi musimy sie w tym tygodniu zobaczyć :naughty:

Opublikowano

chce wyslac do Ragga kiere i reczny, widzialem kiere u PIXIego i wyglada :kox:

Opublikowano
3.0 to dobry silnik, trzeba tylko miec swiadomosc ze pali nie malo i jak nie zrobione sa wtryski i napinacze a auto ma juz swoj przebieg to ze trzeba miec kolo 8K na ewentualne naprawy i tyle.

Generalnie w b7 z kazdą opcją silnikową musisz liczyć się że jest cos do zrobienia i tyle - jedynie 1.9 - ale 5biegów i 116KM...to już wolalbym kupic b6 w 1.9 TDI Q 130KM 6biegów

przekonałeś mnie

Opublikowano
  • Autor

Gruszka to co decyzja na 3,0 TDI :naughty:

Opublikowano
3.0 to dobry silnik, trzeba tylko miec swiadomosc ze pali nie malo i jak nie zrobione sa wtryski i napinacze a auto ma juz swoj przebieg to ze trzeba miec kolo 8K na ewentualne naprawy i tyle.

Generalnie w b7 z kazdą opcją silnikową musisz liczyć się że jest cos do zrobienia i tyle - jedynie 1.9 - ale 5biegów i 116KM...to już wolalbym kupic b6 w 1.9 TDI Q 130KM 6biegów

przekonałeś mnie

mnie tez, teraz tylko trzeba znalezc odpowiednia sztuke i kupic :wink:

bo te ktore sa to szrot z kreconymi przebiegami

Opublikowano

jesli szukasz b7 w PL i to z Twoimi wymaganiami to powodzenia :)

---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ----------

Masz autko Miodzia np. gdzie wszystko jest Pusia to szukasz dziury w całym...

Na auto ktorego szukasz jak sie zdazylem zorientowac musisz miec minimum 40000zł

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

Panowie to moze dzisiaj uskutecznimy slizganko?? Pogoda sprzyja a ma byc jeszcze lepiej wieczorem podobnoz... :naughty:

Opublikowano

Ozzi Ty masz Williamsa?

Opublikowano

chyba nie...

Opublikowano

dzień dobry , Kerczi miałem kiere od Ragiego i fakt bardzo odbrze obszywa a jak chcesz to obszyc jaka nitka i perforacja ?

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Tak obszyje:

46038478.jpg

dsc05871fy.jpg

do tego nowy mieszek, nowa gałka pikowana i reczny pikowany

nici chyba czarne albo czerwono biale...jeszcze nie wiem...

Opublikowano
  • Autor

TO miłego ślizgana wieczorem Panowie :)

Ja o 16-stej wyruszam do Bukowiny na Tydzień :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.