Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja własnie sącze kolejnego drinka :wink:

Pablo z takimi propozycjami jazdy na pas to o 19-stej pisz :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na pasie nie było nic ciekawego. paru kozaków corsami i psiaki postali 10 min a dziury :facepalm: !!!!!!

Opublikowano
Radekst i jak wymieniłeś N75 ?

jeszcze nie robilem bo swieta, sylwester i od razu po sylwestrze mnie choróbsko wzielo i dopiero wczoraj podnioslem tylek na spota :confused4:

a ja jestem zwollenikiem ori audio komponuje sie zupełnie inaczej niz najlepsze nie ori

no wlasnie ja mam takie samo zdanie na ten temat, tylko to mnie utrzymuje przy ori radiu

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

to prawda ale w nie ori masz mp3 i usb

jack'a mozna przylutowac do ori radia :wink:

Opublikowano
Pablo z takimi propozycjami jazdy na pas to o 19-stej pisz :wink:

Myślałem że KERCZI nagłośni sprawę bo on zaproponował temat, następnym razem jeśli nadal będą warunki to w ciągu dnia wszyscy się na wieczór ustawiamy a nie wszystko w pośpiechu.

Opublikowano

czy ktoś na forum jezdzi jeszcze na R 16 bo mam za grosze do sprzedania dwie opony michelin letnie takie do zatyrania 205/55/R16

Opublikowano

bo nie pojedziemy na pas tylko pod decatholna :)

Opublikowano
Mialo byc slizganko !!!! A tu pusto

Jak to pusto, ja byłem :tongue4: Pozdro:hi:

---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

ja też mam mp3 w ori :decayed:

Ja już też, zaraz idę :ad: CAN'y, żeby wszystko banglało :kox:

Lennox, dzięki za pomoc, wynalazłem już wątek co mam dłubnąć ale ponoć zmieniarka nie będzie chodzić, trzeba nowszą więc ta pewnie pójdzie całkiem out bo ja i tak nie mam płyt audio żadnych :grin: Oby tylko jeszcze multifunkcją zagadała bo się trochę przyzwyczaiłem a nic o tym ni piszą

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

bo nie pojedziemy na pas tylko pod decatholna :)

lepiej do lasu lub kręte uliczki a nie tak po płaskim :wink:

Tylko gdzie? Odkąd Prefabet rozkopany nie ma gdzie :kwasny:

Hmm, ja chyba raczej Dobczyce pod zaporą albo Gorlice ale sam jeszcze nie wiem :tongue4:

Opublikowano

Elo :hi:

---------- Post dopisany at 11:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

307689_585950664764747_558645134_n.jpg

Panowie to jest moc i wykres a nie jaracie się jakimiś klekotami pod 200KM :grin:

Temat Szymeniu :arrow2:http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/audi-s6-c7-4-0-v8-bi-turbo-ibissweiss-247796/index26.html#post3243742

Nowe V8 Bi-Turbo ro***erdala :kox:

Opublikowano
  • Autor

siema :hi:

Opublikowano

Cześć wszystkim :hi:

Opublikowano
  • Autor

siema Transit,

gdzie to się podziewasz jak cie nie ma ?

Opublikowano

Już kiedyś pisałem że do końca marca nie będzie mnie na spotach, bo na trzymiesięczne szkolenie mnie wysłali:confused4:

Opublikowano
  • Autor
Już kiedyś pisałem że do końca marca nie będzie mnie na spotach, bo na trzymiesięczne szkolenie mnie wysłali:confused4:

a gdzie ? do Alcatraz czy do Bastylii ? :decayed:

Opublikowano

:grin::grin::grin:

Nie gadaj że do BT się nie załapiesz?:kwasny:

Opublikowano
:grin::grin::grin:

Nie gadaj że do BT się nie załapiesz?:kwasny:

No co Ty!! Szkolenie kończy się 21-go marca :naughty: Tak więc prosto do BT pojadę :banan:

Opublikowano

Uffff :grin::naughty:

Opublikowano

witam wszystkich :hi:

Opublikowano

Panowie taki mały :offtopic: Ale takie niespodzianki tylko w KFC ;-) więc smacznego wszystkim życzę.

20426535722f.jpg

Pablo Ty naprawdę masz takie dywaniki w swoim :a4fan:????

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

02f1f929bbfa.jpg

A tak ogólnie to jedzie ktoś jutro na WOŚP do Bonarki ?

Opublikowano

a co jest w bonarce ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.