Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miałem 2 płyty od hammera i ni chu chu, cennik mają jeden :facepalm: ale o tym na spocie. Jedno trzeba przyznać po upgradzie darka plyty od hammera działają

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
darek ze swoszowic jak chcesz mogę Ci wysłać na pw number, drogi :facepalm: ale narazie bardzo skuteczny, navi śmiga rewelacyjnie, a z hammerem zachodziliśmy co może być nie tak, laser, rns-e z 2007 a mapy z 2013 i inne. Ale koniec-końców udało się, a hammer swoją drogą za***isty gość-klasa sama w sobie :hi::hi::hi:

Darek to dobry kumpel MisqKrk od nas z forum (mojego kumpla) i gość zna się na rzeczy ale też nie ma na rynku zbytnio konkurencji dlatego taki drogi jest.

Jeszcze w innym mieście chyba we Wrocławiu otwarł punkt.

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ----------

Dzisiaj kupiłem LMy za 12,60zł :facepalm:

Masakra Marlboro poszło na 13,60zł..

Trzeba rzucić to cholerstwo :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

AUDI A6 3.0 313KM 2012 S-LINE ROTORY LED'S FVAT (2903897890) - motoAllegro

:slina::slina::slina: Ideał!

Opublikowano

Ten twój kumpel misq miał mi wycenić pozycjonowanie na poniedziałek, po niedzielnej rozmowie telefonicznej i słuch o nim zaginął.

---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 ----------

PABLO, ja mam w nh paczkę LM super light z ceną 6.5 z przed 5 lat nie otwieraną, jako pamiątka z dnia w którym rzuciłem :wink:

Opublikowano

wziąłbym, ale nie dadzą mi przez najbliższe dwa lata leasingu, musi poczekać, aż wszystko spłace :slina: a autko spokojnie może stawać na kresce z panamerą, jechałem ostatnio tym modelem tylko w allroad 313KM i 8 biegów to ma takie pierd....nięcie jak panamera lub szybsze... do sety chyba koło 5sekund z groszami:vava: podwójne turbo i jakieś galaktyczne ciśnienie w barach.

Opublikowano
Ten twój kumpel misq miał mi wycenić pozycjonowanie na poniedziałek, po niedzielnej rozmowie telefonicznej i słuch o nim zaginął.

---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 ----------

PABLO, ja mam w nh paczkę LM super light z ceną 6.5 z przed 5 lat nie otwieraną, jako pamiątka z dnia w którym rzuciłem :wink:

Widocznie jest pochłonięty nową pracą..

Nieźle to były czasy jak z paliwem zresztą :whistling:

Nex powiedział mi że w poniedziałek miałeś się mailem przypomnieć:whistling:

Reszta na PW.

Opublikowano

Ja będę chwile po 20 a Gruszka kolo 21

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

:sad::confused4: szkoda mi go w ch.j ... :kwasny:

Opublikowano

Panowie jak ktoś ma stara lampkę podświetlenia tablicy rej. Z b6/b7 to weźcie Proszę

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Zemis wezmę Ci akcesoria do LG 4X HD.

Opublikowano

:sad::confused4: szkoda mi go w ch.j ... :kwasny:

:sad: Naprawdę szkoda gościa.... Wszystko zwaliło się teraz na niego....

Oglądałem chyba wszystkie jego programy... To już 5 lat?

Opublikowano
Dziś ma być ta stara pytka PIXI z wawy :decayed:

Tylko nie stara :grin:

Opublikowano

Przepraszam panowie że mnie dzisiaj nie było. A taką miałem nadzieje że się poznamy ale dopiero o 22 wróciłem z pracy :wallbash:

Opublikowano

Dzięki za spota i pamietam Pixi :hi: jak bede w wawie lub otwieral lux.... wale w dym do Ciebie:kox:

Opublikowano

dzieki za spota Panowie :hi:

elegancko bylo :decayed:

Opublikowano

Dzieki za spota ;)

Opublikowano
Przepraszam panowie że mnie dzisiaj nie było. A taką miałem nadzieje że się poznamy ale dopiero o 22 wróciłem z pracy :wallbash:

Trzeba było przyjechać ,rozjechaliśmy się około 23-ciej :decayed:

Opublikowano
Przepraszam panowie że mnie dzisiaj nie było. A taką miałem nadzieje że się poznamy ale dopiero o 22 wróciłem z pracy :wallbash:

Trzeba było przyjechać ,rozjechaliśmy się około 23-ciej :decayed:

No, dlugo pociagnelismy :wink:

Dzieki, milo bylo :thumbup1:

Opublikowano
Przepraszam panowie że mnie dzisiaj nie było. A taką miałem nadzieje że się poznamy ale dopiero o 22 wróciłem z pracy :wallbash:

Trzeba było przyjechać ,rozjechaliśmy się około 23-ciej :decayed:

gdybym wiedział ze siedzicie do tej godziny to na pewno bym wpadł

Opublikowano
Dzięki za spota i pamietam Pixi :hi: jak bede w wawie lub otwieral lux.... wale w dym do Ciebie:kox:

Nie ma problemu , zapraszam :hi:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

Również chciałem wszystkim podziękować za spocik i ciepłe przyjęcie mnie w Waszym gronie :notworthy:

Było za***iście :kox: .

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

PIXI miło było poznać, mam nadzieje że spodobała Ci się atmosfera na Krakowskich :naughty:

Jeśli dobrze naliczyłem to było 16 A4ek więc jak na tą porę roku :kox:

Działo się jeszcze coś później:question: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.