Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: może kto z was posiada licznik do przedlifta fis diesel na sprzedaż.Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

FANTI :notworthy::notworthy: bardzo dziękuję

nie ma za co :wink: ja Tobie również dziękuję za wszelką pomoc

bo będzie padać

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

Karol dzięki za Kawę, pyszna :wink:

Opublikowano

553338_411941452207788_103463220_n.jpg

:jerk:

Opublikowano

jakies slizganko wieczorowa pora?? wlasnie wrocilem i jest kooooot na drogach...:decayed:

Opublikowano
jakies slizganko wieczorowa pora?? wlasnie wrocilem i jest kooooot na drogach...:decayed:

sie ma czym to sie slizga :wink:

slizganko to bedzie jutro Wybór kamery - Śnieżnica - Kasina Wielka

Opublikowano

eee oska tez dawałem rade, pamietacie spota pod decathlonem co zachodzili w glowe ze transitem smigalem az milo?? :decayed:

no ale Q to juz inna bajka...jeden z lepszych zakupow 2012 :)

Opublikowano

Powitać wieczorową porą po kilku dniach nieobecności :hi:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Powitać wieczorową porą po kilku dniach nieobecności :hi:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Gdzieś był jak Cię nie było :naughty:

Nie ładnie tak nic się nie odzywać :naughty:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

jakies slizganko wieczorowa pora?? wlasnie wrocilem i jest kooooot na drogach...:decayed:

O kuźwa znów najebało śniegiem :decayed:

Opublikowano

jest napisane ze gość w drodze do szpitala zmarł, uraz kręgosłupa :kwasny: co za matoły , głupota straszna.

Opublikowano

drugi przeżył

Opublikowano
Opublikowano
Powitać wieczorową porą po kilku dniach nieobecności :hi:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Gdzieś był jak Cię nie było :naughty:

Nie ładnie tak nic się nie odzywać :naughty:

Totalny brak czasu przez ostatni tydzień miałem i to przez to, ale remoncik już praktycznie skończony, wiec obiecuje poprawę ;-) co tam słychać kamraci? :-P

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ale jest sniezek na drogach :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 01:30 ---------- Poprzedni post napisany at 01:30 ----------

:quattro: jak mały kaziu

Opublikowano

dzien dobry Panowie! ale dosypalo sniegu w nocy :)

Opublikowano

bo będzie padać

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

Karol dzięki za Kawę, pyszna :wink:

i padało :naughty:

oj kawa była pyszna :wink:

Opublikowano
  • Autor

posypało i w nocy było pięknie ale teraz już jest srednio , no chyba ze na ubocznych drózkach :)

siema All :hi:

Opublikowano

Sebastiana też znam zadzwoń rano to tym razem może coś wskóramy :wink:

Dzieki, bylem u niego wczoraj od razu jak wyjechalem z "swiftserwis", powiedzial ze jest zawalony robota i najwczesniej moze w poniedzialek. Dobrze,ze mam dluzszy urlop to dam rade podjechac.

Ucieszyl mnie, bo powiedzial, ze co by nie bylo to najpozniej zrobi na wtorek samochod :decayed: Takich mechanikow to ja lubie :decayed: Pewnie jak nie naprawi tego to bedzie panel klimatronika do wymiany :kwasny: oby jednak nie, bo moj w idealnym stanie.

Dzien dobry :hi:

Opublikowano

Siemandero :hi:

Czy ktoś pojawi się na spocie z rns-e, mam plytke od hamera z navi ale nie chce mi zaskoczyć i tu rodzi się pytanie czy moje rns'e nie czyta czy może problem tkwi gdzieś indziej...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.