Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ruszmy dupska wreszcie na jakiś fajny zlot

mam już trzy osoby :wink:

To zbieraj zaliczki, to jest dobry motywator ;)

---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

Kerczi powiedział, że pojedzie tylko będzie musiał w drodzie makowca ukręcić bo ktoś zamówił na 20 maja

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

robię19 , ale muślę 20s tema tgrubę

Opublikowano

Stig w Warszawie! Zobaczcie mistrza w akcji. - Fakty

Od dzisiaj również na TVN zaczynają emitować serię Top Gear, 18 seria z tamtego roku a 19.01 wchodzi nowa 19 seria :)

Top Gear 18 (1) - Magazyn Motoryzacyjny - Program TV

Opublikowano
Stig w Warszawie! Zobaczcie mistrza w akcji. - Fakty

Od dzisiaj również na TVN zaczynają emitować serię Top Gear, 18 seria z tamtego roku a 19.01 wchodzi nowa 19 seria :)

Top Gear 18 (1) - Magazyn Motoryzacyjny - Program TV

PABLO na stronie BBC piszą, że dopiero 27.01 będzie pilotażowy odcinek specjalny.

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

aaaaaaaaa co za kraj...:kwasny: czujnik cisnienia klimy w ASO 260 zl, w hurtowniach nie ma takiego tylko niepasujacy zamiennik, gosc co ma w serwisie 200 zl i wymiana 50 :kwasny:

Opublikowano
PABLO na stronie BBC piszą, że dopiero 27.01 będzie pilotażowy odcinek specjalny.

Fakt pomyliła mi się data.

Opublikowano

Pablo jedziemy z tematem

Opublikowano
Pablo jedziemy z tematem

:good:

Opublikowano

ruszmy dupska wreszcie na jakiś fajny zlot

mam już trzy osoby :wink:

ciekawe kogo:whistling:

ja Lego i Legowa :naughty:

---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

aaaaaaaaa co za kraj...:kwasny: czujnik cisnienia klimy w ASO 260 zl, w hurtowniach nie ma takiego tylko niepasujacy zamiennik, gosc co ma w serwisie 200 zl i wymiana 50 :kwasny:

a gdzie pytałeś ?

Opublikowano

Gruszka nie wymyslaj, moj makowiec bedzie tam glowna nagroda za najwieksza glebe :)

Opublikowano

Pytalem w 5-6 hurtowniach, maja z takim numerem,ale one nie pasuja bo maja przedluzana ta koncowke co sie wkreca. Jestem umowiony w swiftserwis na reduta do wymiany, bo jak sie okaze ze to cos innego a nie ten czujnik to przynajmniej nie zaplace za czujnik.

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

... a ze tak zapytam, nie chce ktos kupic kiery 3 ramiennej - S-line od B6? Igielka! :wink::decayed:

Opublikowano
Pytalem w 5-6 hurtowniach, maja z takim numerem,ale one nie pasuja bo maja przedluzana ta koncowke co sie wkreca. Jestem umowiony w swiftserwis na reduta do wymiany, bo jak sie okaze ze to cos innego a nie ten czujnik to przynajmniej nie zaplace za czujnik.

a do Wąskiego dzwoniłeś?? :whistling:

Opublikowano

ni mom numeru :doh:

jak cos to i podjade gdzie trzeba :wink:

Opublikowano
ni mom numeru :doh:

jak cos to i podjade gdzie trzeba :wink:

to łap na PW:wink:

Opublikowano
Pytalem w 5-6 hurtowniach, maja z takim numerem,ale one nie pasuja bo maja przedluzana ta koncowke co sie wkreca. Jestem umowiony w swiftserwis na reduta do wymiany, bo jak sie okaze ze to cos innego a nie ten czujnik to przynajmniej nie zaplace za czujnik.

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

... a ze tak zapytam, nie chce ktos kupic kiery 3 ramiennej - S-line od B6? Igielka! :wink::decayed:

A masz foto??

Opublikowano
ni mom numeru :doh:

jak cos to i podjade gdzie trzeba :wink:

no widzisz a ja Ci dałem nr do Roberta na Reduty masz nr.oryginału ? sprawdzę

Opublikowano

hahahah to ja juz jestem z nim umowiony :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.