Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Gruszka co z moją kamerą :eusathink:

chyba będzie trzeba wybrać memory fajf do siarry żeby zawiadomił kyllera że się ociągasz

:whistling:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W park assist w blokach pomiarowych? Czy w błędach?

Trzeba targac zderzak czy da się bez tego?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

w błędach ci poda ja ostatio to miałen w A6 wystarczyło usunć dyfuzor żeby dość ręką do wtyczki i skrzydełek które trzymają PDC myślę że w A4 może być podobnie

:no: raczej nie wyciągniesz czujnika bez zdjęcia zderzaka a VAG faktycznie powie który padł przy zwykłym skanowaniu błędów. (Jeżeli to oczywiście wina czujnika)

Opublikowano
Witam wszystkich :hi:

powiedzcie mi Panowie, jak sie wam widzą takie fele na zimowkach 15''? bo sam nie moge sobie wyobrazic tego na mojej czarnej, a cena jest dobra ;)

Felgi 15''

Bardzo ładny felunek :kox: Jakie to ma parametry, jakbyś ich nie wziął to może do Fabii... hmm :whistling:

Opublikowano

Mercedes-Benz SL 73 AMG jako Kabriolet/roadster w Prag

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

Gdyby kogoś nudziło turbo i szukał mocy z pojemności to prosz

Opublikowano

Bry :hi:

prosze bardzo ruks, tu masz te fele. Do skodzinki bardzo fajne :wink:

Allegro

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

podejrzewam, ze jak napiszesz do goscia o odbior osobisty to ci spusci te 50 na dojazd, a to z krk tylko 70 km :wink:

Opublikowano
Mercedes-Benz SL 73 AMG jako Kabriolet/roadster w Prag

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

Gdyby kogoś nudziło turbo i szukał mocy z pojemności to prosz

\dziękuje :wink: wolę Porsche
Opublikowano

Moja dziwka robirobotę

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

miałem b5 b6 b7 to nie to

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

polecam

Opublikowano

Siemano :hi:

---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ----------

Moja dziwka robirobotę

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

miałem b5 b6 b7 to nie to

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

polecam

Sprzedaj tą czarną dziwkę i kup to co mówiłeś teraz :naughty:

Opublikowano

Powitać Towarzystwo :hi:

Opublikowano
Powitać Towarzystwo :hi:

:hi:siema siema :naughty:

Opublikowano
Powitać Towarzystwo :hi:

:hi:

Opublikowano
Powitać Towarzystwo :hi:

:hi:siema siema :naughty:

Fanta, na 90% sprzedałem swoje 17' ma gość jeszcze dzwonić ok.15'tego bo wypłate dostanie wtedy :naughty:

Opublikowano
Powitać Towarzystwo :hi:

:hi:siema siema :naughty:

Fanta, na 90% sprzedałem swoje 17' ma gość jeszcze dzwonić ok.15'tego bo wypłate dostanie wtedy :naughty:

:thumbup1::oklasky: i co teraz?? :tongue4:

Opublikowano

Pewnie 19" :naughty:

Opublikowano
Powitać Towarzystwo :hi:

:hi:siema siema :naughty:

Fanta, na 90% sprzedałem swoje 17' ma gość jeszcze dzwonić ok.15'tego bo wypłate dostanie wtedy :naughty:

:thumbup1::oklasky: i co teraz?? :tongue4:

zostaje na 15' :kox: nie no żartuje, no rozglądam się za 18. Coś tam w planie już jest, za ok. tydzień będę widział już napewno :wink:

Opublikowano
Pewnie 19" :naughty:

wątpie :wink:

Opublikowano

ruszmy dupska wreszcie na jakiś fajny zlot

mam już trzy osoby :wink:

Opublikowano

ruszmy dupska wreszcie na jakiś fajny zlot

mam już trzy osoby :wink:

ciekawe kogo:whistling:

Opublikowano
Pewnie 19" :naughty:

wątpie :wink:

nieee dla mnie 19 to za dużo :decayed:

Opublikowano

19 tomasakra

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.