Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie nie wiecie kto w Krakowie robi swapa pompy oleju? Jakiś warsztat godny polecenia który zrobi a nie spier.... furkę?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaglarz w Wieliczce

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Witam panowie nie wiecie kto w Krakowie robi swapa pompy oleju? Jakiś warsztat godny polecenia który zrobi a nie spier.... furkę?

ja i Kerczi robiliśmy w Wieliczce u Jaglarza i polecam, zna sie na temacie .

Opublikowano

Wie ktoś ile kosztuje dokładka na 2 rury w ASO ul. Zakopiańska? Do B6?

Opublikowano
nie-puszczam-gif-gif
Opublikowano
Wie ktoś ile kosztuje dokładka na 2 rury w ASO ul. Zakopiańska? Do B6?

jesli to s-line to chyba jakies 400zl ale to sobie sprawdz jest watek Cubera gdzie opisuje wszystkie dodatki s-line z cenami i oznaczeniami

Opublikowano

już mi to przesyłał inny znajomy :wink: taką wystawę to ja im mogę zrobić, na pewno byłoby ciekawiej niż na tych zdjęciach:grin::wink: nie że bym sie czepiał ale terraria dla ptaszników są tam źle urządzone... :whistling: poza tym Czarna wdowa nie jest najbardziej jadowita... Latrodectus mactans bo taka jest jej łacińska nazwa gatunkowa posiada silny neurotoksyczny jad aczkolwiek u człowieka który nie jest alergikiem może powodać jedynie silny ból i zatrucie... rzadko powoduje śmierć.. natomiast jak ktoś jest alergikiem to może go zabić nawet pszczoła czy osa..

wg mnie o wiele bardziej jadowity i agresywny jest Wałęsak brazylijski (Phoneutria spp.)...

masz tu trochę info o nim:

Phoneutria spp. - Wałęsak brazylijski :: Opisy gatunków :: terrarium.com.pl (poczytaj na dole strony o jadzie) :wink:

a tak poza tym to ja już nie pije ..:heat:

Opublikowano

witam :hi:

Opublikowano
Witam panowie nie wiecie kto w Krakowie robi swapa pompy oleju? Jakiś warsztat godny polecenia który zrobi a nie spier.... furkę?

ja i Kerczi robiliśmy w Wieliczce u Jaglarza i polecam, zna sie na temacie .

Boseron:hi: jakieś namiary na ten warsztat przybliżony koszt takiego zabiegu od czasu kiedy byłem na zlocie zaraziliście mnie tą myślą i teraz co jadę gdzieś to nie daje mi to spokoju a z racji że dzień przed wigilią miałem lekkiego dzwona więc nadarza się okazja do zrobienia fury na igiełkę:wink:

Opublikowano

:hi:

Panowie czy RNS-E obsługuje karty pamięci SDHC czy tylko zwykłe SD??

Poszukuję również gałki s-line gładkiej w ładnym stanie - ma ktoś takową do sprzedania???

Opublikowano
:hi:

Panowie czy RNS-E obsługuje karty pamięci SDHC czy tylko zwykłe SD??

Poszukuję również gałki s-line gładkiej w ładnym stanie - ma ktoś takową do sprzedania???

Rns-e obsługuje tylko zwykłe SD

Opublikowano
:hi:

Panowie czy RNS-E obsługuje karty pamięci SDHC czy tylko zwykłe SD??

Poszukuję również gałki s-line gładkiej w ładnym stanie - ma ktoś takową do sprzedania???

Rns-e obsługuje tylko zwykłe SD

f*ck :kwasny: I gdzie tu teraz kupić taką kartę :eusathink: Wszystkie jakie posiadam to SDHC, a nie ma możliwości zmodyfikować soft navi tak, aby czytał SDHC?

Opublikowano

Hejka :hi:

Opublikowano

Krumak jak sobie wrzucisz ledowy RNS-e to on czyta karty nawet do 32 GB sdhc.

---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

Kowalczyk wygrała tour de Ski :naughty:

Opublikowano
Krumak jak sobie wrzucisz ledowy RNS-e to on czyta karty nawet do 32 GB sdhc.

---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

Kowalczyk wygrała tour de Ski :naughty:

Hehehe... gdybym miał wolne środki na ledową RNS-E to brał bym ją w ciemno. Muszę pogrzebać w starociach za zwykłą kartą SD.

Opublikowano
Krumak poszukaj w starych telefonach jakieś 2gb mini SD i adapter - smiga elegancko:wink:
Opublikowano
Krumak poszukaj w starych telefonach jakieś 2gb mini SD i adapter - smiga elegancko:wink:

A nie micro SD:whistling:

Mini całkiem inaczej wygląda choć też występują adaptery na SD.

Tylko większość jest właśnie na SDHC i tutaj problem.

Opublikowano
Krumak poszukaj w starych telefonach jakieś 2gb mini SD i adapter - smiga elegancko:wink:

A nie micro SD:whistling:

Mini całkiem inaczej wygląda choć też występują adaptery na SD.

Tylko większość jest właśnie na SDHC i tutaj problem.

dokładnie micro SD:decayed: coś mi się pomyliło:facepalm: do 2gb to większość zwykłych

Opublikowano

Cuber dzięki za popijawę i Fife 13 :kox:

Opublikowano

Panowie widzicie jaka piękna pogoda za oknem ? W końcu ZIMA !!!!!!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.