Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też zawsze obcinałem zero mówiąc o cenie to pomaga :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hmmm wygląda na to że zacznie się moda na kupowanie swoich A4rek z grodu kraka :grin:

Opublikowano

Ja mam nadzieję, iż swoją zostawię i będę modził jak Wrclaguna. Chętnie zamieszkał bym w jego garażu.

Opublikowano

JESTEŚ BOGIEM :wink::notworthy::drinks:

Witam panowie UWAGA na zakopiance między libertowem a mogilanami jest ograniczenie do 50km/h często teraz tam stoi samochód nie oznakowany z fotoradarem. Powiedział mi o tym kumpel a wczoraj sam się o tym przekonałem.

gruszka w #77434 wrzucał film:

uruchomcie sobie yanosika na tel.. ostatnio jak jechałem do białki to mi dupe uratował..

Opublikowano
Ja mam nadzieję, iż swoją zostawię i będę modził jak Wrclaguna. Chętnie zamieszkał bym w jego garażu.

:shock3:

Opublikowano
Ja mam nadzieję, iż swoją zostawię i będę modził jak Wrclaguna. Chętnie zamieszkał bym w jego garażu.

:shock3:

Chodzi mi o kosmiczne B6 i piękne B8. Bez skojarzeń proszę.

Opublikowano

Teraz to garaż w jego przypadku to mało powiedziane :naughty:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

Krumak, nie długo będą zapisy na zlot w BT to się zapisz ze swoją, poznasz osobiście tego rezacza i tą B8 :wink:

Opublikowano
Teraz to garaż w jego przypadku to mało powiedziane :naughty:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

Krumak, nie długo będą zapisy na zlot w BT to się zapisz ze swoją, poznasz osobiście tego rezacza i tą B8 :wink:

Pomyślimy. W jakim terminie będzie zlot??

Sorry, już widziałem termin. Mi odpowiada :D Tylko przez wyjazdem muszę u Ciebie nabyć ramki klubowe :P

Opublikowano
Ja mam nadzieję, iż swoją zostawię i będę modził jak Wrclaguna. Chętnie zamieszkał bym w jego garażu.

:shock3:

Chodzi mi o kosmiczne B6 i piękne B8. Bez skojarzeń proszę.

napisałeś to tak jakbyś chciał żone zostawić..... dlatego byłem zdziwiony

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

bo post wcześniej była mowa o niemówieniu drugiej swojej połowie o cenach modów dlatego tak skojarzyłem :wink:

Opublikowano

737492_10152368397715048_656468382_o.jpg

Fanti :naughty:

Opublikowano

Ceny rozpier^^lają :jerk::grin:

Tyle co B5 :decayed:

http://www.facebook.com/rotiformwheels

---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------

Ta co Ci się podoba (nie tylko Tobie:decayed:) to za ORI wołają tysiąc funtów... dziękuje :hi::polew:

Opublikowano
Ceny rozpier^^lają :jerk::grin:

Tyle co B5 :decayed:

http://www.facebook.com/rotiformwheels

---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------

Ta co Ci się podoba (nie tylko Tobie:decayed:) to za ORI wołają tysiąc funtów... dziękuje :hi::polew:

no sporo sporo... 1250 dolców za sztuke :kox:

chyba opierd.le jakiś bank:decayed:

Opublikowano

Faktycznie w dolcach.

Cytat vario:

"z Rotiform jest taki problem, że są z USA więc dochodzą dodatkowe koszta, dla amerykanów to są w średniej klasie cenowej a w EU w wyższej, ale z tego co widać Rotiformy w lepszych brykach się montuje a nie w Matizach czy tym podobnych

moim kolejnym celem jak Vario Customs się rozkręci to być tzw. "stockist" na polskę z Rotiformami"

:wink:

---------- Post dopisany at 00:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ----------

ok spadam, trzymajta się tam, zwłaszcza ty boseron, szybko zdrowiej :wink4:

:hi:

Opublikowano

thx Pablo :wink:

Opublikowano

:hi: z wieczorka...

no co mam Wam powiedziec...chetnych bylo wiecej...ale niestety kto powaznie zainteresowany ten ma :)

p.s. moje BBSy ktore byly wczesniej na b7 były w 19" i jest to raczej felga nie do dostania

---------- Post dopisany at 00:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

a raczej jest do dostania ale tylko jako nowa po 1490zł

---------- Post dopisany at 00:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:58 ----------

oczywiscie za sztuke :)

Opublikowano

ja i tak celuje w RS6 w 18 które pójdą w grafit , BBS ładne ale mnie na kolana nie rzucają..... rzecz gustu i tyle

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.