Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany, pochwale się... mój ulep dostał się dzisiaj do B5 Battalion :kox::banan:

:oklasky: a co to ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pany, pochwale się... mój ulep dostał się dzisiaj do B5 Battalion :kox::banan:

:oklasky: a co to ?

http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/b5-battalion-87847/ - taka rodzina pomodzonych B5-tek z naszego forum :decayed:

Opublikowano

hahah Wąski, musicie znalesc kolejnego nowicjusza :wink:

eeee, chyba az tak zle z tym Playem nie jest :whistling: ja mam zamiar zmienic na niego jak mi sie umowa skonczy :whistling:

Opublikowano
To jest Play właśnie :whistling:

ok więc jak jest z playem? ja mam teraz mixa z plusa jako prywatny tel i krew mnie mało nie zaleje... kończy mi się umowa i myślałem żeby przejść na abonament playa... taki w granicach 50zł bo w sumie to dzwonie z firmowego a priv na sms... :whistling:

Pany, pochwale się... mój ulep dostał się dzisiaj do B5 Battalion :kox::banan:

gratulacje :thumbup1::good:

Opublikowano
hahah Wąski, musicie znalesc kolejnego nowicjusza :wink:

:whistling::whistling:

:wink:

Opublikowano
Pany, pochwale się... mój ulep dostał się dzisiaj do B5 Battalion :kox::banan:

Witaj w naszej rodzinie battalionowców :decayed:

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

eeee, chyba az tak zle z tym Playem nie jest :whistling: ja mam zamiar zmienic na niego jak mi sie umowa skonczy :whistling:

Głównie najbardziej mnie wk^rwia zasięg w play, paranoja jakaś:facepalm:

Opublikowano

nie wiem jak Ty ale ja juz zarezerwowałem 55 pietro :naughty:

Kto bogatemu zabroni :naughty:

Opublikowano

nie wiem jak Ty ale ja juz zarezerwowałem 55 pietro :naughty:

Kto bogatemu zabroni :naughty:

kto biednemu zabroni poczuć się raz bogatym :naughty:

Opublikowano

nie wiem jak Ty ale ja juz zarezerwowałem 55 pietro :naughty:

Kto bogatemu zabroni :naughty:

kto biednemu zabroni poczuć się raz bogatym :naughty:

zapraszam na parapetówę :wink: czujcie się zaproszeni

Opublikowano

nie wiem jak Ty ale ja juz zarezerwowałem 55 pietro :naughty:

Kto bogatemu zabroni :naughty:

kto biednemu zabroni poczuć się raz bogatym :naughty:

zapraszam na parapetówę :wink: czujcie się zaproszeni

oooo jaaa :wink: kiedy ??

Opublikowano

to ja nie musze oglądać apartamentu wystarczy jak dasz sie przejechać R8 hehe :wink:

Opublikowano
to ja nie musze oglądać apartamentu wystarczy jak dasz sie przejechać R8 hehe :wink:

no co Ty jak będziesz na miejscu to nie wyjedziesz windą :kwasny::whistling:

Opublikowano

w Białce Tatrzańskiej leje deszcz :kwasny: także jutro nici z wypadu na deske :kwasny:

Opublikowano
to ja nie musze oglądać apartamentu wystarczy jak dasz sie przejechać R8 hehe :wink:

no co Ty jak będziesz na miejscu to nie wyjedziesz windą :kwasny::whistling:

myslałem ze helikopterem

Opublikowano

Parapetówa?:naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.