Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 B7 Avant Quattro 2007 Kraków ? Tablica.pl

Panowie kogo to jest autko? kogoś od nas?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Raczej nie od nas ..... chociaż któż to wie :whistling:

Opublikowano

Fajna b7...

Opublikowano

Prawie jak moja .... prawie :cheesy:

Opublikowano
D4NTE rozumiem że jedziesz:naughty:

Chciałbym, jak wolne dostane to pojadę ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Dacie wiary jakie spalanie mi wyszło z Zakopca do domu? życiówka :decayed:

Moja życiówka tutaj https://lh6.googleusercontent.com/-NJmtNFmkH9k/UEx-iAuZiuI/AAAAAAAAPIg/0e3DvnKYKX8/s640/IMG_0610_tn.jpg

Na tej samej trasie, tylko i wyłącznie dlatego że jechałem za kolegą w pasku B5 FL ale kombi :grin: Jemu wyszło 4,7 (lżejsze auto) Zwykle mam ~7,5l :grin:

Ja może nie będę wypowiadał :grin::grin::grin:

Pisz śmiało to porównamy :decayed:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

hmmmm takie spalanie to ja tez mam w trasie :whistling:

Ja właśnie o trasie pisałem, 6,8 mi wyszło ostatnio na dystansie 2300 km bez większego popędzania (do 130 km/h)

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

PABLO, dziś sprawdzałem dokładnie grzanie auta do stojącej pały na 90 :grin:, auto stało na dworze od 13 do ok 18. Obecnie -0.5 C 6km i 7min jazdy

To szybko, może jakoś inaczej jest u Ciebie obudowany niż w A4. Rozumiem że oczywiście miałeś włączone ogrzewanie na 18? Chyba że u mnie ta elektronagrzewnica nie działa może :kwasny:

Opublikowano

tak na 18, tak mam zawsze

Opublikowano
ooo zapowiada się imprezka to ja też bym się pisał :decayed: Może jutro taż wpadnę

ramzes ale my mówiliśmy o zlocie w Bukowinie Tatrzańskiej, przyjedź jutro na spota to się dowiesz co i jak.

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

:polew:

Opublikowano

Ruks- bedziesz jutro na spocie?? Mam zabierac RNSa?

Opublikowano

mnie jutro nie bęzie ja dalej chory i to bardzo, znacie jakieś dobre sposoby na kaszel bo picie miodu z cytryną nie skutkuje :kwasny:

Opublikowano
mnie jutro nie bęzie ja dalej chory i to bardzo, znacie jakieś dobre sposoby na kaszel bo picie miodu z cytryną nie skutkuje :kwasny:

mówiłem Ci dzisiaj :decayed: zrób sobie okład z młodych piersi :naughty:

Opublikowano

te piersi wyjechały do mamusi żeby Córy nie zarazić :kwasny: jutro z rana mam inspekcje więc nie omieszkam skorzystać z Twojej porady Fanti :wink:

Opublikowano
te piersi wyjechały do mamusi żeby Córy nie zarazić :kwasny: jutro z rana mam inspekcje więc nie omieszkam skorzystać z Twojej porady Fanti :wink:

:thumbup1:

Opublikowano

Bry :hi:

Mam pytanko , co powiecie o hotelu "RT Galicya" na ul. Rzemieślniczej , lub coś względnie blisko C.H.Bonarka ????

Będę robił usługę obok i szukam coś żeby się kimnąć ze trzy nocki .

Będę wdzięczny za podpowiedź .

Opublikowano

Rewelacji nie ma ale może być. Taki typowy turystyk o podwyższonym standardzie.

Opublikowano
Rewelacji nie ma ale może być. Taki typowy turystyk o podwyższonym standardzie.

Danke szen , myślę że wystarczy żeby się przekimać po pracy .... rozumiem że w pobliżu "Bonarki" i podobnym standardzie nic więcej nie ma .

Będę robił w LUX-MEDzie i zależy mi żeby było jak najbliżej do hotelu.

Opublikowano

PIXI kiedy przyjeżdżasz??

:siema: all.

Opublikowano
  • Autor

bry :hi:

Opublikowano

:hi:

to spocik dzisiaj :naughty:

może ktoś podjechać z Vagiem??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.