Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Boseron Pablo dobrze mówi. W Play za 79zl masz no limit. Wez telefon na którym zarobisz jak najwięcej, tel sprzedasz jako nowy i za to kupisz s2 skoro nie chcesz dokladac

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

ale jest jedno ale sprawdziłem to i :

w play za 79 zł/miesiąc masz no limits ale bez pakietu danych na internet :( , dopiero w ofercie z telefonem masz 2 gb w abonamencie 129zł/miesiąć, w innych przypadkach nie ma pakietu danych, można jeszcze za 99 zł z pakietem 2GB ale bez telefonu :kwasny: takze nie jest tak kolorowo, a jak brac smartfona to chyba bez pakietu danych to bez sensu jest......

Opublikowano

boseron, KERCZI dobrze mówi że ja dobrze mówię więc tego się trzymaj :decayed:

Jeszcze parę godzin pracy i wolne prawie 4 dni :kox:

---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ----------

Jeśli masz większość znajomych w play to pier^ol abonament, ja się już wyleczyłem z abonamentów i mam play Fresh na kartę, pakiet no limits do play, smsy do wszystkich i 1GB neta który mi w zupełności wystarcza i to wszystko za 35zł miesięcznie więc mam wyj^bane na abonamenty po 150zł które kiedyś płaciłem przez długie lata :takiego:

Opublikowano

bry :hi:

Opublikowano

Witam

Opublikowano
boseron, KERCZI dobrze mówi że ja dobrze mówię więc tego się trzymaj :decayed:

Jeszcze parę godzin pracy i wolne prawie 4 dni :kox:

---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ----------

Jeśli masz większość znajomych w play to pier^ol abonament, ja się już wyleczyłem z abonamentów i mam play Fresh na kartę, pakiet no limits do play, smsy do wszystkich i 1GB neta który mi w zupełności wystarcza i to wszystko za 35zł miesięcznie więc mam wyj^bane na abonamenty po 150zł które kiedyś płaciłem przez długie lata :takiego:

Pablo racja! ja miałem w play fresh i no limits w play gadanie i smsy i przeszłem na MIX :facepalm: porażka na każdej linii :facepalm:

Koledzy pytanie : Ile wam sie mniej więcej nagrzewają auta ( diesle ) w temperatury teraz?:wink:

Opublikowano

3-4km

Opublikowano
3-4km

Ile??? Do 90 stopni??

Ja mam 11km do pracy i dziś nie miałem 90 stopni jak zajechałem do pracy tylko coś koło 85 więc chyba termostat się znów kończy a przecież benzyna o wiele szybciej się nagrzewa niż diesel więc w te 3-4km nie uwierzę jeśli miałeś na myśli że do 90 stopni :whistling:

Opublikowano

ja mam 10 km do pracy i przed samą pracą mam 89 stopni :wink:

Opublikowano
3-4km

Chyba BMW 320d :tongue4:

U mnie z włączonym piecem i ogrzewaniem na 18*C po 3-4 km, bez pieca, hmm............................... ze 12-15km, bez pieca i bez ogrzewania ~5-6 km

Opublikowano
3-4km

Ile??? Do 90 stopni??

Ja mam 11km do pracy i dziś nie miałem 90 stopni jak zajechałem do pracy tylko coś koło 85 więc chyba termostat się znów kończy a przecież benzyna o wiele szybciej się nagrzewa niż diesel więc w te 3-4km nie uwierzę jeśli miałeś na myśli że do 90 stopni :whistling:

chyba jak go pałuje :whistling:

ja mam do szkoly 6km i nigdy przy normalnej jezdzie (do 2kprm) sie nie zdąży nagrzac do 90 stopni takze jakies bajki chyba z tym ze w ciagu 3km nagrzewa sie do pionowej krechy - a to nazywamy nagrzaniem sie silnika. :wink:

Opublikowano

:hi:mi do 2 Km i wskazówka stoi 90 stopni nie ważne czy lato czy zima

3-4km

Ile??? Do 90 stopni??

Ja mam 11km do pracy i dziś nie miałem 90 stopni jak zajechałem do pracy tylko coś koło 85 więc chyba termostat się znów kończy a przecież benzyna o wiele szybciej się nagrzewa niż diesel więc w te 3-4km nie uwierzę jeśli miałeś na myśli że do 90 stopni :whistling:

Opublikowano
:hi:mi do 2 Km i wskazówka stoi 90 stopni nie ważne czy lato czy zima

Chyba Ci coś innego stoi a nie wskazówka :polew::decayed:

Zjawiłbyś się na spocie bo wieki Cię człowiek nie widział :wink:

Opublikowano

pablo jade około 50 kilometrów a temp mam ledwo ledwo drgnie

silnik po wymianie czarny stary na złom cały oddany

Opublikowano

puchacz tak czytam Krakowskie (pytałeś się mnie na pw czy czytam :decayed:)

Ale co oddałeś na złom?

Opublikowano

stary silnik

a ten pali ile chce

nikt nie może ustawić obrotów

co z tym robić

pali około 18 na sto

ale bogatemu wszystko wolno

Opublikowano

:hi:

Na moją logikę jak jest mroźno to auto garażowane złapie szybciej temperaturę niż to które kostnieje całą noc pod chmurką:)

U mnie chyba zanosi się na wymianę termostatu, jak jest zimno to temperatury nie chce złapać nawet po 20 min jazdy.

Opublikowano

ja garażuję, ale różnica to kilka stopni. PABLO, ja po minucie jazdy już mam ciepłe powietrze jak przystawię rękę do nadmuchu ;), temp mam na 18 stopni zawsze

Opublikowano

pablo jestem na spocie

pablo a to co nie świeci tobie w adi to moje

Opublikowano
:hi:mi do 2 Km i wskazówka stoi 90 stopni nie ważne czy lato czy zima

Chyba Ci coś innego stoi a nie wskazówka :polew::decayed:

Zjawiłbyś się na spocie bo wieki Cię człowiek nie widział :wink:

Zjawie się postaram sie być w ten czwartek

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.