Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A gdzie w KRK kupię pióra do nich i jakiej firmy brać? Na lledrogo znalazłem Pioro Piora Wycieraczki VALEO Audi A4 S4 CABRIOLET (2879119075) - motoAllegro używał ktoś? Czy może lepiej Bosch albo jeszcze coś innego

MA zamienniki za 50 zł jak coś

---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

na stare lata :kwasny: smutnie to będzie wyglądać

SuicideGirl Belle and Sebastian Music Video - NSFW on Vimeo

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Grucha oddaj kamerę :baseball:

hę?

Opublikowano

Gruszka bo oddasz drugi raz kamerę :rolleyes:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Juz 2 razy oddawałem, ile razy można ?

Opublikowano
A gdzie w KRK kupię pióra do nich i jakiej firmy brać? Na lledrogo znalazłem Pioro Piora Wycieraczki VALEO Audi A4 S4 CABRIOLET (2879119075) - motoAllegro używał ktoś? Czy może lepiej Bosch albo jeszcze coś innego

MA zamienniki za 50 zł jak coś

A jak z jakością tych zamienników?

Opublikowano

A powiedzcie mi, jak usunąć napis: OIL po przekręceniu kluczyka? Przy poprzedniej wymianie się udało za pomocą prób i błędów a teraz za skur....na...

Opublikowano

Vaga podłączysz na spocie i gitara.

Opublikowano
Vaga podłączysz na spocie i gitara.

Kasował gość VAGiem i nic. Ręcznie nic.

A rok temu poszło do jasnego...

Niestety jestem już w Austrii i kiedy znowu będę to nie wiem. A jak będę to pewnie w piątek rano....

Opublikowano

Do zobaczyska na spocie, ja bede kolo 20 :naughty:

Opublikowano
A gdzie w KRK kupię pióra do nich i jakiej firmy brać? Na lledrogo znalazłem Pioro Piora Wycieraczki VALEO Audi A4 S4 CABRIOLET (2879119075) - motoAllegro używał ktoś? Czy może lepiej Bosch albo jeszcze coś innego

MA zamienniki za 50 zł jak coś

A jak z jakością tych zamienników?

dobra osobiście nie używałem ale podobno dobrze się spisują :wink:

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

Do zobaczyska na spocie, ja bede kolo 20 :naughty:

a mnie znów nie :kwasny: będzie

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

Fant mam wklejki :wink:

Opublikowano

dzieki za duzo ciekawych infrormacji wszystkim z dzisiejszego spotu pzdr

Opublikowano
A gdzie w KRK kupię pióra do nich i jakiej firmy brać? Na lledrogo znalazłem Pioro Piora Wycieraczki VALEO Audi A4 S4 CABRIOLET (2879119075) - motoAllegro używał ktoś? Czy może lepiej Bosch albo jeszcze coś innego

Brat do A6 C5 kupił za 106 zł Valeo banany na Placu na Stawach, śmigają aż miło

Opublikowano

Spoko :) - dzwon jutro...

p.s. masz juz pierwszego moda za soba :)

Opublikowano

niestety dzisiaj patent ze śmieciami nie wypalił :kwasny:

Opublikowano
niestety dzisiaj patent ze śmieciami nie wypalił :kwasny:

boś za mało dziś przewijał :kwasny: i kosz pusty

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie za Spocika ;):hi:

---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ----------

Panowie nie jedzie ktoś przypadkiem do Tarnowa dziś lub jutro ?

Opublikowano
A gdzie w KRK kupię pióra do nich i jakiej firmy brać? Na lledrogo znalazłem Pioro Piora Wycieraczki VALEO Audi A4 S4 CABRIOLET (2879119075) - motoAllegro używał ktoś? Czy może lepiej Bosch albo jeszcze coś innego

MA zamienniki za 50 zł jak coś

A jak z jakością tych zamienników?

dobra osobiście nie używałem ale podobno dobrze się spisują :wink:

To chyba wypróbuję, gdzie Cię można z nimi złapać? :wink:

Opublikowano

MOJ KIEROWCA WRACA PRZEZ TARNÓW...a co?

Opublikowano

:bry:

Dzięki za wczorajszego spocika, trochę się zasiedzieliśmy prawie do 22:30 choć ja wróciłem ze spota o 2:30 :grin:

Boseron ledy rozkurwiają :decayed:

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

:hi:

Dziś widziałem a6 c7 bez ledów z tyłu , tylko zwykłe światła - czy to już nie przesada żeby Audi żydziło na lampy w furze w okolicach 200k zł :kwasny: - myślałem że to niemożliwe ,niedługo będą sobie doliczać za koła, kierownicę czy inne podstawowe rzeczy

Cytat dziadka.

Jaja że audi tak oszczędza :shock3:

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ----------

Oferta - Ford Escort - Dzień dobry, Sprzedam Forda Escorta z grudnia 1999 roku. Samochód obecnie eksploatowany sporadycznie.

:facepalm::polew::polew::polew:

Opublikowano

Zrobiłem w końcu tego laptopa :banan:, rozebrałem go doszczętnie i wymieniłem pastę termo przewodzącą, przy okazji rozebrałem wentylator, okazało się że w środku jest gąbka z kurzu :decayed:. Teraz wentylator pracuje cichutko, a laptop się nie grzeje :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.