Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
PIXI kiedy przyjeżdżasz??

W poniedziałek 07.01.2013

Pewnie na spota chcesz żebym przyjechał :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

zagadaj do Lenoxa by wziął :whistling:

Opublikowano
Rewelacji nie ma ale może być. Taki typowy turystyk o podwyższonym standardzie.

Danke szen , myślę że wystarczy żeby się przekimać po pracy .... rozumiem że w pobliżu "Bonarki" i podobnym standardzie nic więcej nie ma .

Będę robił w LUX-MEDzie i zależy mi żeby było jak najbliżej do hotelu.

może tu znajomy to prowadzi

Pensjonat Stańczyk Kraków, tanie noclegi Kraków, apartamenty | O nas

Opublikowano

Witam :hi:

Gdyby ktoś był zainteresowany to jest do sprzedania lekko uszkodzona A4 B7 AVANT z 2005 roku z silnikiem 2.0TDI, świeżo wymieniony rozrząd, samochód regularnie serwisowany z przebiegiem 195 tyś. km. Samochód od kilku lat jeździ w Polsce, ostatnio miał stłuczkę, podczas której rozbite zostały obie przednie lampy, zderzak, grill, lekko uszkodzona maska, chłodnice są szczelne, lekko zgięta belka pod zderzakiem, poduszki nie wystrzeliły. Samochód obecnie stoi w serwisie Auto Special w Krakowie, istnieje możliwość sprzedaży samochodu uszkodzonego, jak i po naprawie. Właściciel mieszka w Krakowie.

W razie zainteresowania proszę pisać na PW.

Opublikowano
Rewelacji nie ma ale może być. Taki typowy turystyk o podwyższonym standardzie.

Danke szen , myślę że wystarczy żeby się przekimać po pracy .... rozumiem że w pobliżu "Bonarki" i podobnym standardzie nic więcej nie ma .

Będę robił w LUX-MEDzie i zależy mi żeby było jak najbliżej do hotelu.

może tu znajomy to prowadzi

Pensjonat Stańczyk Kraków, tanie noclegi Kraków, apartamenty | O nas

Robert , dzięki .... już zarezerwowałem w RT .

Opublikowano

:bry:

:hi:

to spocik dzisiaj :naughty:

może ktoś podjechać z Vagiem??

będę, wezmę :wink:

Opublikowano
:bry:
:hi:

to spocik dzisiaj :naughty:

może ktoś podjechać z Vagiem??

będę, wezmę :wink:

dziękuję Ci bardzo :wink:

Opublikowano
mnie jutro nie bęzie ja dalej chory i to bardzo, znacie jakieś dobre sposoby na kaszel bo picie miodu z cytryną nie skutkuje :kwasny:

mówiłem Ci dzisiaj :decayed: zrób sobie okład z młodych piersi :naughty:

tiiiaaa....i lizanie pieroga

Opublikowano
Pewnie na spota chcesz żebym przyjechał :decayed:

Oczywiście, ale do Czwartku pewnie nie będziesz siedział :decayed:

Opublikowano

Pablo , będę prawdopodobnie do piątku :decayed:

Zadzwonię do Ciebie to mi podpowiesz jak dojechać na spota :kox: .

Spadam , miłego dnia wszystkim życzę :hi:

Opublikowano

Ja dziś wpadnę na spota tylko pytanie 19.30 czy 20? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hmmmm ja sie postaram byc ok 19-45 :wink:

Opublikowano

to ja bede 19:50-19:52

Opublikowano
Ruks- bedziesz jutro na spocie?? Mam zabierac RNSa?

Pracuje dzisiaj do późna niestety, może w sobotę byśmy się jakoś zgadali, chyba że do mnie do roboty z nim po drodze byś podskoczył?

Opublikowano
Pablo , będę prawdopodobnie do piątku :decayed:

Zadzwonię do Ciebie to mi podpowiesz jak dojechać na spota :kox: .

Spadam , miłego dnia wszystkim życzę :hi:

No to za***iście :kox:

Opublikowano
Ruks- bedziesz jutro na spocie?? Mam zabierac RNSa?

Pracuje dzisiaj do późna niestety, może w sobotę byśmy się jakoś zgadali, chyba że do mnie do roboty z nim po drodze byś podskoczył?

a kaj pracujesz???

Opublikowano
Opublikowano

Michał, czytaj forum, ten filmik 2-3 strony temu wrzucał KERCZI ;)

Będziesz na spocie?

Opublikowano
Ruks- bedziesz jutro na spocie?? Mam zabierac RNSa?

Pracuje dzisiaj do późna niestety, może w sobotę byśmy się jakoś zgadali, chyba że do mnie do roboty z nim po drodze byś podskoczył?

a kaj pracujesz???

Masz na wizytówce :grin: al. Jana Pawła II 232, koło NCK'u, z tego co się orientuję to chyba masz do mnie blisko :decayed:

Opublikowano

Koło kiełbasek :decayed:

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

http://a4-klub.pl/ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki-72/wypadek-skrzyzowaniu-244411/

Dobra dyskusja :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.