Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie widzicie jaka piękna pogoda za oknem ? W końcu ZIMA !!!!!!

Przydało by się quattro :kwasny:

Ale i tak później pojadę sprawdzić jakie są warunki :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie widzicie jaka piękna pogoda za oknem ? W końcu ZIMA !!!!!!

Przydało by się quattro :kwasny:

Ale i tak później pojadę sprawdzić jakie są warunki :naughty:

ja już byłem zawoziłem gwiazdeczke do garażu normalnie aż miło :thumbup1:

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:

powiedzcie mi Panowie, jak sie wam widzą takie fele na zimowkach 15''? bo sam nie moge sobie wyobrazic tego na mojej czarnej, a cena jest dobra ;)

Felgi 15''

Opublikowano
Bry :hi:

Kurcze może w czwartek wybiorę się na spota, wisze Wam jeszcze za listopad kubełek. Wtedy zachowałem się jak amator:facepalm:

KERCZI, Wąski, to cos dla was :wink: Macie drugą szanse wiec jej nie zmarnujcie :decayed:

KFC samo sie pcha, nie trzeba szukac nawet nowicjusza, wystarczy przyjechac i wyciagnac reke :grin:

Dla Ciebie to się postaram być :wink:

---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

Witam wszystkich :hi:

powiedzcie mi Panowie, jak sie wam widzą takie fele na zimowkach 15''? bo sam nie moge sobie wyobrazic tego na mojej czarnej, a cena jest dobra ;)

Felgi 15''

15 zginie w B6 lepiej kup ori szkoda kasy na nowe takie malowanie nie lubi polskiej soli :kwasny:

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

pozdrowienia z Armii Krajowej :wink:

Wasze zdrówko dzisiaj :drinks:

Pablo też tak latał tam tylko A4 :naughty:

Opublikowano

Dla mnie ? :decayed: To mnie kopnie ogromny zaszczyt :wink:

No wlasnie nie chce wydac za duzo, te nie sa nowe, a cena to 550... oczywiscie ori bardziej mi sie podobaja, ale za ori trzeba dac wiecej :kwasny:

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano
Dla mnie ? :decayed: To mnie kopnie ogromny zaszczyt :wink:

No wlasnie nie chce wydac za duzo, te nie sa nowe, a cena to 550... oczywiscie ori bardziej mi sie podobaja, ale za ori trzeba dac wiecej :kwasny:

jak kupiłem do malowania felgi :wink: pomalowałem proszkowo i wyszło dużo taniej niż nowe lub w idealnym stanie :wink: przemyśl taką opcję
Opublikowano

ciekawa opcja, na pewno wezme ja pod uwage :wink:

dzieki za rade,a te w takim razie odpuszcze bo nie jestem do nich przekonany

Opublikowano
ciekawa opcja, na pewno wezme ja pod uwage :wink:

dzieki za rade,a te w takim razie odpuszcze bo nie jestem do nich przekonany

:wink:

Opublikowano
  • Autor

Wreszcie troszkę sniegu się pojawiło na drogach :naughty:

Opublikowano

warunki są idealne nawet mój pies nie chciał wrócić ze spaceru też się ślizgał :grin:

Opublikowano
  • Autor

Myślałem ze ograniemy dzisiaj jakies ślizganko wieczorowa porą ;)

Opublikowano
Myślałem ze ograniemy dzisiaj jakies ślizganko wieczorowa porą ;)

:thumbup1:

Opublikowano

Krzyczcie jak coś ogarniecie. Jestem juz w Dabrowie Gorniczej

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Pablo też tak latał tam tylko A4 :naughty:

No ba! Akcja jak z Hollywood była :decayed:

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

Byłem chwile na pasie to nie ma jak przejechać tyle aut śmiga.

Opublikowano
Krumak poszukaj w starych telefonach jakieś 2gb mini SD i adapter - smiga elegancko:wink:

A nie micro SD:whistling:

Mini całkiem inaczej wygląda choć też występują adaptery na SD.

Tylko większość jest właśnie na SDHC i tutaj problem.

Znalazłem w starej navi MIO zwykłą kartę 4 GB :) Może za parę miesięcy kupię ledową RNSE, ale z tego co mi wiadomo to ledową można dostać, albo z Audi A3 i przełożyć ramkę, albo też z Exeo.

Opublikowano

Witam za***iście zapodało ślizg był równy

Opublikowano
Znalazłem w starej navi MIO zwykłą kartę 4 GB :) Może za parę miesięcy kupię ledową RNSE, ale z tego co mi wiadomo to ledową można dostać, albo z Audi A3 i przełożyć ramkę, albo też z Exeo.

Z Seata pasuje kształtem itd.

Z A3/TT trzeba zmieniać przedni panel.

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

:decayed:

Opublikowano

Jest grubo na Kazimierzu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.